Bundesliga: 25. kolejka
17 mar 2017 20:30
90+4'

Leckie miał piłkę meczową, ale uderzając z woleja niemal do pustej bramki przestrzelił!

4
3
3
1
2
90+3'

Pod bramką Borussii znalazł się już nawet bramkarz, ale Roman Burki panuje w polu karnym.

4
2
2
90'

Doliczone zostały 4 minuty.

2
1
90'

Ingolstadt. Schodzi: Alfredo Morales. Wchodzi: Lukas Hinterseer.

90'

8
88'

Marvin Matip miał sporo miejsca i zdecydował się na techniczny strzał z ok. 16 metrów. Piłka przeleciała daleko od bramki.

2
1
4
83'

Ingolstadt. Schodzi: Almog Cohen. Wchodzi: Maurice Multhaup.

83'

Borussia. Schodzi: Gonzalo Castro. Wchodzi: Mikel Merino.

81'

5
80'

Sędzia nie ma dobrego dnia. Przed momentem nie odgwizdał karnego dla Borussii za zagranie ręką piłkarza gości.

4
1
1
1
6
80'

Goście mają coraz większe problemy ze stwarzaniem sobie sytuacji. Ubytek sił zrobił swoje. Borussia wciąż nie wysila się.

2
3
1
1
1
77'
75'

Ingolstatdt. Schodzi: Sonny Kittel. Wchodzi: Pascal Gross.

5
3
2
2
3
70'

Goście zaczynają coraz więcej ryzykować. Coraz częściej pod bramkę Borussii wędrują obrońy Ingolstadt.

4
4
3
3
2
67'

Arbiter po raz pierwszy od dawna gwizdnął faul przeciwko Borussii, co strasznie wzburzyło kibiców i zawodników gospodarzy.

5
3
5
4
4
64'

Nie kwapią się do ataku gospodarze, z kolei goście nie potrafią już z taką łatwością wchodzić w pole karnego Borussii.

4
2
2
2
2
60'

Borussia po zmianie stron stara się więcej czasu spędzać na połowie rywala. Nie jest to jednak dobry dzień gospodarzy, którzy wyraźnie notują obniżkę formy.

4
6
2
2
2
56'
55'

Żółtą kartkę otrzymał Florent Hadergjonaj.

7
5
5
5
5
54'

Po wrzutce z rogu sytuacyjny strzał oddał Sokratis Papastathopoulos, piłka przeszła tuż obok słupka.

4
2
8
2
2
52'

To był rzut karny! Sędzia uznał jednak, że Burki przewracając Lezcano zagrywał zgodnie z przepisami. Kpina z przepisów z gry w piłkę nożną!

6
3
2
4
14
52'

Borussia igra z ogniem. Goście czują, że z Dortmundu mogą wyjechać z punktami.

3
1
1
4
1
48'

Pulisić w polu karnym minął kilku rywali, ale chciał kolejnego i stracił okazję do oddania strzału.

8
4
3
4
4
46'

Ginter trafił w Sokratisa i sam na sam z bramkarzem znalazl się Leckie i w doskonałej sytuacji spudłował!

7
3
4
3
4
46'

Gramy po przerwie.

8
2
2
3
2
45'

Doliczona została minuta.

6
11
4
4
3
45'

Raphael Guerreiro wpadł z piłką w pole karne, uderzył z ok. 12 metrów, ale przestrzelił.

4
4
4
3
9
41'

Marcel Schmelzer uderzył z woleja z boku pola karnego, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

9
4
5
4
3
39'

Burki dwukrotnie dobrze interweniował po strzałach z bliska graczy gości. To nie jest dobry mecz Borussii.

7
5
11
2
2
36'

Żółtą kartkę otrzymał Dario Lezcano.

9
11
4
3
4
34'

Z dystansu wysoko ponad bramką uderzył Mathew Leckie.

6
5
3
8
2
31'

Znowu zamieszanie w polu karnym Borussii, ale po raz kolejny goście nie potrafili oddać celnego strzału.

6
10
3
5
3
29'

Powinno być 2:0. Po dośrodkowaniu Kagawy uderzał Pulisić, ale został zablokowany. Poprawka Marcela Schmelzera przeleciała ponad bramką.

8
6
13
6
7
27'

Właśnie takowy im się przytrafił. Po wrzutce z prawej strony Morales uderzał ze świetnej pozycji głową, ale źle uderzył i przestrzelił.

7
9
2
2
2
26'

Piłkarze Ingolstadt szans na powodzenie upatrują w... chaosie. Gra toczy się na połowie gospodarzy, którzy nie popełniają zbyt wielu błędów.

5
8
2
2
5
23'

Borussia zadowolona z prowadzenia nie kwapi się do ataku. Gospodarze wyraźnie chcą zwyciężyć jak najmniejszym nakładem sił.

6
7
3
6
6
18'

Po rogu uderzał głową Leckie, Roman Burki nogami obronił!

13
15
4
5
4
18'

Strzelał Dario Lezcano, piłka lecąca w światło bramki odbiła się od Sokratisa i wyszła na róg.

10
6
11
8
5
17'

Opatrywany przez sztab medyczny jest Durm, który na moment opuścił boisko.

17
14
19
22
15
14'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Marcel Schmelzer. Szybkie wyjście gospodarzy, błąd w kryciu gości. Schmelzer uciekł lewą stroną, dograł do Aubameyanga, a ten z kilku metrów trafił do bramki.

81
96
33
37
75
13'

Pierre-Emerick Aubameyang wślizgiem zaatakował wybijającego piłkę bramkarza i ten trafił w niego. Futbolówka odbita od Gabończyka wyszła na aut.

11
8
4
4
8
10'

Po rzucie rożnym w polu karnym Ingolstadt doszło do niewielkiego zamieszania, z którego gościom udało się wyjść bez szwanku.

8
4
5
6
7
9'

Wciąż niezbyt  żywe tempo gry. Borussia konsekwentnie czeka na błąd rywala, ale póki co nie może się doczekać.

8
5
5
7
5
6'

Goście nie murują własnej bramki, ale starają się przenosić ciężar gry na połowę Borussii. Gospodarze póki co nie wrzucili nawet drugiego biegu.

8
7
9
7
13
2'

Pierre-Emerick Aubameyang wpadł w pole karne prawą stroną, dośrodkował, ale żaden z partnerów nie doszedł do piłki.