6
5
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raphael Guerreiro. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową strącił Guerreiro i pokonał zaskoczonego bramkarza.

57
30
10
6
9
87'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Ousmane Dembele. Wchodzi: Emre Mor.

8
5
2
2
7
83'

Po strzale Guerreiro piłka odbiła się od słupka, przeleciała wzdłuż linii bramkowej i opuściła boisko.

4
4
3
4
9
81'

Żółtą kartkę otrzymał Mikel Merino.

4
5
2
3
9
81'
ZMIANA

M'gladbach. Schodzi: Nico Elvedi. Wchodzi: Julian Korb.

9
2
3
4
2
77'

Groźnie pod bramką gości, ale świetną interwencją popisał się Burki.

12
5
5
3
3
75'

Dortmundczycy nadal częściej utrzymują się przy piłce i stwarzają kolejne okazje.

5
5
1
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nico Elvedi.

Borussia M'gladbach
7
5
3
3
3
71'
ZMIANA
70'

Niedokładne podanie Guerreiro do Aubameyanga. Szybszy przy piłce był Sommer.

1
1
6
5
5
67'

Dortmundczycy mają dużą przewagę. Gospodarze muszą skupić się na defensywie.

10
6
3
3
6
64'
ZMIANA
7
4
2
2
3
63'

Po dośrodkowaniu Dembele z rzutu rożnego główkował Bender. Piłkę chwycił Sommer.

5
2
62'

Dembele podał do Pulisicia, a jego strzał obronił Sommer.

2
1
2
5
4
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Ousmane Dembele. Pierwszy kontakt z piłką Aubameyanga i jest bramka. Dembele podał do Gabończyka, ten oszukał zwodem bramkarza i skierował piłkę do siatki strzałem z ostrego kąta.

47
25
6
9
21
57'
ZMIANA
57'

Kontra gości. Dembele próbował dograć do Pulisicia, ale ten nie zdołał sięgnąć piłki.

2
1
54'

Żółtą kartkę za dyskusję z sędzią otrzymał Gonzalo Castro.

1
1
2
6
54'

Traore ze skrzydła próbował zagrywać do Stindla, ale piłkę przejął Bender.

4
51'

Na rozgrzewce jest Aubameyang. Wkrótce Gabończyk najprawdopodobniej wejdzie na boisko.

7
4
1
2
50'

Sommer bez problemów obronił strzał Dembele.

2
2
2
3
2
48'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Marcel Schmelzer. Ależ pechowa interwencja Schmelzera, który po płaskim dograniu Wendta skierował piłkę do własnej siatki.

15
10
12
21
37
46'

1
45'

Pierwsza połowa przedłużona o minutę.

4
3
1
43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lars Stindl. Asystował mu Andre Hahn. Błąd Merino, który podał prosto do Hahna. Ten odegrał do Stindla, który pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

7
3
3
7
33
42'

Sommer we własnym polu karnym wdał się w drybling z Reusem, ale zdołał wybić piłkę.

3
1
1
1
2
40'

Błąd Dembele na własnej połowie, ale po chwili naprawił go i odebrał rywalowi piłkę.

5
3
2
38'

Tempo spotkania nieco spadło. Goście kontrolują przebieg wydarzeń na boisku.

4
6
1
1
35'

Fatalne rozegranie przez gospodarzy rzutu wolnego. Kilkanaście sekund po dośrodkowaniu piłka trafiłą do... Sommera. Na trybunach Borussia Park słychać głośne gwizdy.

5
5
2
3
3
33'

Gospodarze póki co są bezradni. Utrzymują się przy piłce, ale nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

8
9
3
3
3
30'

Akcja gości przerwana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

4
3
1
7
7
27'

Mało brakło, by goście zdobyli drugą bramkę. Po strzale Reusa zmierzającą do siatki piłkę wybił Strobl.

5
4
2
7
5
24'

Fatalne rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. Na spalonym złapany Hahn.

8
11
4
3
3
22'
ZMIANA

Borussia. Schodzi: Nuri Sahin. Wchodzi: Mikel Merino.

7
6
6
6
6
19'

Traore zagrał w pole karne, sytuację wybiciem wyjaśnił Ginter.

8
11
2
3
2
17'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Sahin.

3
3
2
14
3
15'

Sporo błędów w defensywie popełniają gospodarze. Dortmundczycy mają dużą przewagę.

8
14
2
1
2
12'

Powinno być 2:0. Sommer uratował swój zespół przed stratą gola po strzale Dembele.

6
6
5
7
11
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Reus. Niemeic pewnie egzekwował rzut karny.

70
38
10
6
7
9'

Żółtą kartkę otrzymał Mahmoud Dahoud.

16
9
5
3
4
9'

Błąd Christiansena, który przewrócił się. Piłkę przejął Pulisić, faulem w narożniku pola karnego powstrzymał go Dahoud. Sędzia podyktował jedenastkę.

7
12
4
3
3
8'

Gospodarze cierpliwie rozgrywają piłkę od swojej bramki i starają się skonstruować akcję.

10
5
2
2
3
5'

Goście od początku spotkania mają przewagę i częściej utrzymują się przy piłce.

10
5
2
2
2
3'

Akcja gospodarzy przerwana. Hoffmann na spalonym.

13
8
3
3
3
2'

Nieudany strzał Reusa z rzutu wolnego. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.