2
2
9
89'

Piłkarze Borussii nie chcą ryzykować. Gospodarze wyszli z założenia, że najlepszą obroną jest atak.

12
4
1
1
1
86'

Gol! Strzelił Andrej Kramarić. Strzał w środek bramki, golkiper w swoim prawym rogu. 2:1!

TSG 1899 Hoffenheim
23
15
6
22
36
85'

Rzut karny dla Hoffenheim!

13
7
6
11
20
82'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Piszczek dośrodkował, Raphael Guerreiro trafił w słupek, a Aubameyang z bliska głową dobił piłkę do pustej bramki!

40
27
10
24
77
82'

Amiri przymierzył z ok. 16 metrów, wprost w "koszyczek" bramkarza.

7
3
1
1
2
80'
80'

Borussia. Schodzi: Marco Reus. Wchodzi: Sebastian Rode.

3
2
9
7
5
77'

Rwany mecz, poziom gry może rozczarowywać. Czyżby to stawka sparaliżowała drużyny?

3
2
2
2
2
73'

Z ok. 13 metrów uderzył Marco Reus, piłka poszybowała daleko od bramki.

5
1
1
6
1
71'

Borussia stara się długo utrzymywać przy piłce, więcej uwagi poświęcając defensywie.

4
1
2
3
1
70'
65'

Hoffenheim. Schodzi: Mark Uth. Wchodzi: Nadiem Amiri.

5
3
1
3
1
64'

Groźną akcję Borussii ostatecznie zakończył Matthias Ginter. Piłka poszybowała ponad bramką.

5
1
2
2
63'

Słaby strzał sprzed pola karnego oddał Julian Weigl, bramkarz złapał toczącą się piłkę.

1
61'

Z ok. 18 metrów mocno, ale wysoko ponad bramką uderzył Jeremy Toljan.

1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Kerem Demirbay.

5
58'

Sokratis Papastathopoulos w kierunku Reusa, który natychmiast uderzył. Bramkarz instynktownie ręką wybił piłkę na róg.

3
2
1
1
58'
57'

Żółtą kartkę otrzymał Ousmane Dembele. Gracz Borussii po faulu starał się oddać rywalowi.

Borussia Dortmund
2
1
4
57'

Kerem Demirbay mocno uderzył sprzed pola karnego, bramkarz odbił piłkę.

2
1
55'

Indywidualna akcja Dembele, ale jego płaskie dogranie w pole karne przechwycił obrońca.

5
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos.

5
2
1
8
4
50'

Kolejny spalony, którego... nie było. Oczywiście znowu arbiter rozstrzygnął sytuację na korzyść gospodarzy. Dziwny mecz w Dortmundzie.

8
9
6
7
17
50'

Borussia cało wyszła z opresji i teraz gospodarze starają się wysoko atakować rywala.

6
4
2
3
1
48'

Od początku drugiej części w ataku goście. Borussia zamknięta pod własnym polem karnym.

4
3
2
1
5
46'

Gramy po przerwie!

4
4
4
2
3
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Castro.

3
1
2
7
12
45'

Po raz kolejny sędzia zauważył spalonego gracza Hoffenheim, którego nie było.

9
5
4
2
11
41'

Wrzutka z rogu, do piłki doszedł Benjamin Huebner, ale głową uderzył obok słupka.

9
4
2
2
2
38'

Pierre-Emerick Aubameyang zderzył się głową z Benjaminem Huebnerem. Obaj potrzebowali ok. minuty, aby wrócić do sił.

6
3
8
15
7
36'

Piłkarze Hoffenheim wciąż nie wrzucili wyższego przełożenia. Strata jest niewielka i nie chcą póki co zbyt wiele ryzykować.

10
4
5
4
3
33'

Spadło tempo meczu. Goście nie potrafią poważniej zagrozić Borussii, a gospodarze nie kwapią się do ataków.

4
3
2
2
4
30'

Dośrodkowanie w pole karne Borussi, piłkę pewnie złapał Roman Burki.

14
7
3
4
5
28'

Ostro mecz w Dortmundzie, sporo walki, niewiele spięć podbramkowych.

6
2
1
2
2
26'

Pierre-Emerick Aubameyang biegł z piłką i przed polem karnym przewrócił się.

14
16
8
6
5
25'

Goście więcej sił skierowali do ataku. Ułatwia to wyprowadzanie kontr piłkarzom Borussii.

3
3
1
2
22'

Głową uderzał Mark UthRoman Burki pewnie złapał.

5
4
1
19'

Sokratis Papastathopoulos przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i... dośrodkował na aut bramkowy.

6
1
2
3
2
18'

Sędzia swoimi błędnymi decyzjami zaognił i tak napiętą już sytuację na boisku. Borussia prowadzi i wciąż przeważa.

3
2
1
2
7
15'

Żółtą kartkę otrzymał Mark Uth. Wciąż sporo nerwów w Dortmundzie!

14
10
4
7
6
14'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Pierre-Emerick Aubameyang! Sprawiedliwości stało się zadość! Gabończyk nie trafił w bramkę!

61
30
14
17
22
13'

Rzut karny dla gospodarzy! Reus przyjął piłkę ręką, ale arbiter nakazał grać dalej. Chwilę później futbolówka trafiła w rękę rywala. Sędzia nie miał wątpliwości! Rzut karny!

19
9
4
6
14
12'

Płaski strzał oddał Kerem Demirbay, wprost w bramkarza.

8
2
1
1
1
12'

Nerwowy mecz w Dortmundzie. Sędzia dwukrotnie już skrzywdził gości, ale to gospodarze mają do niego większe pretensje.

10
2
3
3
5
11'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Reus. Gracz Borussii odepchnął rywala.

9
3
5
6
21
7'

Po drugiej stronie boiska arbiter zobaczył spalonego, którego... nie było. Linię złamał Piszczek, ale sędzia liniowy nie zauważył tego!

12
6
3
3
9
4'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Gonzalo Castro. Castro do Reusa, a ten w sytuacji sam na sam do bramki. Autor gola był jednak na spalonym. Sędzia po rozmowie z arbitrem liniowym zdecydował się uznać bramkę, czym skrzywdził gości!

60
38
13
13
18
3'

Zaatakowała Borussia, ale to goście oddali pierwszy strzał. Z dystansu z woleja uderzył Wagner, bardzo niecelnie.