Liga Mistrzów: IV runda eliminacyjna, rewanże

1:0
Zakończony

Villarreal CF

20:29

Gol! Strzelił Fabinho. Pewne uderzenie Fabinho z karnego. Brazylijczyk przypieczętował awans Monaco do Ligi Mistrzów!

AS Monaco
1
90'

Rzut karny dla Monaco! Musacchio barkiem zablokował dośrodkowanie Sidibe i sędzia wskazał na "wapno".

85'

Z obrębu pola karnego strzelał Sidibe, ale Asenjo nie musiał interweniować.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Musacchio.

80'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Guido Carrillo.

wchodzi Wchodzi
Guido Carrillo #14
schodzi Schodzi
78'

Villarreal przeszedł do ataku pozycyjnego, z którego nic groźnego dla Monaco jednak nie wynika.

75'

Villarreal. Schodzi: Rafael Santos Borre. Wchodzi: Leonardo Suarez.

Leonardo Suarez #13
72'

Monaco nie jest zainteresowane podkręcaniem tempa, a Villarreal gra zbyt pasywnie.

67'

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Joao Moutinho.

67'

Villarreal. Schodzi: Jose Angel. Wchodzi: Jaume Costa.

64'

Nic nie wskazuje na to, by Villarreal był w stanie strzelić dwa gole i odwrócić losy dwumeczu.

60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bakayoko oddał strzał w boczną siatkę bramki Asenjo.

56'

Inicjatywę mają Hiszpanie, ale Monaco potrafi się odgryzać i kontratakować.

53'

Germain poszedł na przebój, wpadł w pole karne, ale przy próbie oddawania strzału został zablokowany.

49'

Kolejna niecelna próba Borre Santosa, tym razem z 25 metrów.

48'

Świetne podanie Pato do Borre Santosa, który miał przed sobą tylko Subasicia, ale uderzył bardzo źle.

46'

Początek II połowy.

45'

Minuta doliczona do I połowy.

42'

Bezbłędna interwencja Glika po dośrodkowaniu w pole karne. Villarreal nacisnął teraz na Monaco.

40'

Idealna okazja dla Villarrealu! Borre Santos wybiegł sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał go pokonać. Napastnik próbował jeszcze dobijać, ale przyblokował go Jemerson.

37'

Obiecujące są ataki Monaco, jednak poza strzałem Lemara gospodarze nie mieli dogodnych szans na pokonanie Asenjo.

34'

Jedna z niewielu akcji ofensywnych Hiszpanów i Castillejo zdołał wywalczyć rzut rożny.

31'

Wreszcie coś ciekawego! Po mocnym i płaskim strzale Lemara z kilkunastu metrów Asenjo na raty złapał piłkę na samej linii bramkowej!

30'

Monaco ruszyło z kontratakiem, jednak dośrodkowanie Raggiego został przyblokowane.

26'

Obrońcy Monaco poradzili sobie po dośrodkowaniu Castillejo z rzutu wolnego przed bramkę Subasicia.

24'

Bakayoko huknął z dystansu bardzo, bardzo niecelnie.

22'

Przyśpieszyli gospodarze i zepchnęli przeciwnika do defensywy.

20'

Pierwszy celny strzał, ale to nie mogło skończyć się golem. Anemiczne uderzenie Germaina wybronił Asenjo.

19'

Skuteczna interwencja Asenjo po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne.

18'

Na razie bez emocji w Monako. Żaden zespół nie stworzył jeszcze sytuacji dogodnej do zdobycia gola.

12'

Goście próbowali sprytnie rozegrać rzut wolny, ale przekombinowali i piłkę złapał Subasić.

9'

Hiszpanie wciąż bez akcji ofensywnych, tymczasem to oni muszą strzelić tutaj dwa gole.