PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

Layvin Kurzawa ambitnie walczył o piłkę, ale ostatecznie nie zdołał jej utrzymać w placu gry.

Bordeaux. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Thomas Toure.

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Adrien Rabiot.

73'

Angel di Maria efektownie odwrócił się z piłką, trafił do siatki, ale wcześniej został złapany na spalonym.

72'

Igor Lewczuk wygląda dużo lepiej niż w początkowych miniutach tego meczu. Udany odbiór Polaka, który chciał ruszyć z kontratakiem, ale został szybko "skasowany".

70'

PSG nie forsuje tempa, z kolei Żyrondyści nie mają żadnego pomysłu na odwróceniu losów tej rywalizacji.

67'

Adam Ounas uwolnił się spod opieki rywala, a następnie uderzył w trybuny.

66'

To mogła być bardzo kosztowna strata przyjezdnych. Piłka trafiła do Cavaniego, który w poszukiwaniu swojego trzeciego gola przegrał pojedynek z Cedriciem Carrasso.

65'

Ależ pięknie zagrali teraz gospodarze. Goście zostali rozklepani. Sytuację w ostatniej chwili wyjaśnił wybicie na korner Igor Lewczuk.

62'

66 do 34 dla PSG jeżeli chodzi o posiadanie piłki.

61'

Grzegorz Krychowiak udał się na rozgrzewkę. Polak dostanie swoją szansę?

59'

Thiago Motta faulowany przez Meneza.

57'

Bordeaux. Schodzi: Jaroslav Plasil. Wchodzi: Adam Ounas.

Adam Ounas #17
54'

Jeremy Menez zdobywa gola, ale jego radość nie trwała długo. Tym razem sędzia nie popełnił błędu i odgwizdał spalonego.

54'

Edinson Cavani! Niewiele brakowało, a mielibyśmy drugą bramkę piętką w wykonaniu Urugwajczyka!

53'

Kurzawa do Cavaniego, ale ten nie opanował futbolówki.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Meunier.

Paris Saint-Germain
49'

Pierwsze minuty po zmianie stron pod dyktando Żyrondystów.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

43'

Ostatnie minuty na korzyść Girondins Bordeaux. Wystarczy jednak rzucić okiem na wynik, aby wiedzieć dlaczego tak się dzieje.

40'

W końcu coś się zadziało w polu karnym PSG! Mały błąd obrony mistrzów Francji i Areola nogą wybił futbolówkę na korner.

37'

Gospodarze odrobinę się cofnęli. Ich rywal nie potrafi jednak zrobić z tego pożytku.

34'

Pole karne Bordeaux bombardowane. Póki co oglądamy bardzo jednostronne zawody.

31'

Niestety, ale mamy duży błąd arbitra. Powtórki pokazały, że asystujący Cavanieumu Layvin Kurzawa był na wyraźnym spalonym...

30'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Co za gol! PSG nie ma zamiaru odpuścić! Edinson Cavani efektowną "piętką" skierował piłkę do siatki!

27'

Blaise Matuidi kontra Igor Lewczuk. Będziemy mieli rzut rożny dla ekipy Unaia Emery'ego.

26'

Pallois ewidentnie zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym, ale arbiter zmiast przyznać "jedenastkę" PSG dopatrzył się faulu Cavaniego.

23'

Menez miał trochę miejsca, więc poszukał swojego szczęścia w uderzeniu z dystansu. Bez powodzenia.

21'

Sabaly notuje bardzo ważną interwencję. Layvin Kurzawa już składał się do strzału.

19'

Jeśli Girondins Bordeaux nie weźmie się w garść kolejne gole dla PSG są tylko kwestią czasu.

17'

Thomas Meunier oddał kąśliwe uderzenie zza pola karnego. Bramkarz gości wyciągnął się jak struna i sparował futbolówkę na rzut rożny!

16'

Igor Lewczuk tym razem zachował się jak trzeba i zablokował piłkę wstrzeloną przez di Marie.

15'

Lucas z dziecinną łatwością wpadł w pole karne, uderzając tuż obok słupka.

14'

Przewaga paryżan jest ogromna. Goście mają ogromne problemy z utrzymaniem się przy piłce.

12'

Wrzucał Angel di Maria, ale dobrze ustawiony był jeden z obrońców Bordeaux.

11'

Nerwowa, ale skuteczna interwencja Cedrica Carrasso. Rzut rożny dla PSG.

9'

Powtórki telewizyjne jasno pokazały, że niestety, ale to Lewczuk nie przypilnował Cavaniego.

8'

Goście nie potrafią przenieść ciężaru gry na połowę napędzającego się z każdą akcją rywala.

7'

Igor Lewczuk w pojedynku z Cavanim. Polski obrońca był faulowany.

6'

Angel di Maria poszedł na wślizgu, chcąc zamknąć płaską centrę w pole karne. Zdaniem sędziego był jednak na spalonym.

4'

Gospodarze nie mogli lepiej wejść w to spotkanie. Warto zaznaczyć, że po sześciu latach na trybuny Parc des Princes w Paryżu wrócili ultrasi PSG.

3'

Pierwsza akcja mistrzówi Francji i już mamy 1:0! Znakomite dośrodkowanie Angela di Marii i Edinson Cavani strzałem głową otwiera wynik!