Ligue 1: 12. kolejka
05 lis 2016 17:00
90+2'

Gol! Strzelił Guido Carrillo. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Lottin wjechał jak w masło pod bramkę, mocno dograł do Carrillo, a ten wystawił nogę i strzałem pod poprzeczkę zdobył bramkę na 6:0!

90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

90'

Gol! Strzelił Fabinho. Fabinho uderzył w lewy róg, bramkarz wyczuł intencje strzelca, ale nie był w stanie odbić piłki.

AS Monaco
89'

Drugi rzut karny dla Monaco! Jean został przewrócony przez rywala!

87'

Gol! Strzelił Guido Carrillo. Dośrodkowanie z lewej strony pola karnego, a rezerwowy Carrillo głową wbił piłkę do siatki z dwóch metrów.

86'

Subasić kapitalnie odbił na rzut rożny mocny strzał Pedrettiego!

85'

W meczu niewiele już się wydarzy. Zespoły nie kwapią się do ofensywy. Wolne tempo gry.

81'

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Corentin Jean.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Tobias Badila.

Tobias Badila #3
AS Nancy Lorraine
77'

AS Nancy Lorraine. Schodzi: Anthony Robić. Wchodzi: Youssouf Hadji.

wchodzi Wchodzi
Youssouf Hadji #15
schodzi Schodzi
Anthony Robić #7
76'

Lottin mocnym strzałem wprost w bramkarza zakończył składną akcję gospodarzy.

75'

Spokojne tempo meczu, zwycięzca już dawno został wyłoniony. Czy Monaco jeszcze będzie miało ochotę do ataku? A może to goście zdobędą honorowego gola?

72'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Guido Carrillo.

69'

AS Nancy Lorraine. Schodzi: Michael Chretien. Wchodzi: Erick Cabaco.

Erick Cabaco #24
Michael Chretien #20
66'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Mendy płasko dograł z lewej strony do Falcao, który trafił w nogi bramkarza. Do piłki dopadł Lottin i wpakował piłkę do siatki gości!

60 '

Zaatakowało Nancy, ale gościom zabrakło dokładności i piłkę przejął obrońca Monaco.

57'

W 30. minucie mecz się już zakończył. Monaco prowadzi 2:0 i nie kwapi się do ataku.

53'

Wciąż bez klarownych okazji, Nancy częściej przy piłce pod polem karnym gospodarze. Jednak nic z tego nie wynika.

49'

Gospodarze od początku drugiej części nie forsują tempa i nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.

46'

Gramy po przerwie.

45+1'

Przymierzył Falcao, ale uderzenie było zbyt słabe i nie mogło zaskoczyć bramkarza gości.

45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

41'

W końcu zaatakowali gospodarze, którzy wyprowadzili groźną kontrę zatrzymaną przez sędziego. Powód? Spalony.

37'

Monaco nie forsuje tempa, dwubramkowe prowadzenie pozwala gospodarzom spokojnie rozgrywać piłkę.

34'

Dwa ciosy gospodarzy wyprowadziły z równowagi gości, którzy stracili nadzieję na osiągnięcie dobrego wyniku na boisku wicelidera.

30'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Pewnie wykonany rzut karny i gospodarze prowadzą już 2:0!

29'

Fabinho zostal sfaulowany w polu karnym. Będzie rzut karny dla Monaco.

28'

Goście starają się ruszyć do ataku, ale defensywa Monaco bez Kamila Glika nie popełnia błędów.

25'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Po wrzutce z rogu piłka rykoszetem odbiła się od jednego z zawodników i przelobowała bramkarza, a następnie odbiła się od poprzeczki. Następnie dopadł do niej Falcao, który z kilku metrów wbił ją do bramki!

25'

Strzelał Bakayoko, bramkarz wybił piłkę na róg.

21'

Mangane wszedł z piłlką w pole karne, ale zamiast podawać do lepiej ustawionego rywala uderzył. Strzał nie miał szans zaskoczenia bramkarza.

17'

Akcja lewą strony, Mendy wpadł w pole karne i z linii końcowej dograł do Germaina, który atakowany przez obrońcę po nodze rywala uderzył obok słupka.

15'

Obraz meczu nie ulega zmianom. Częściej przy piłce gospodarze, jednak bez klarownych okazji.

11'

Aktywniej w ataku Nancy, pod bramką gospodarzy w ostatnich minutach kilka razy zagotowało się.

8'

Po mocnym początku tempo meczu spadło, wciąż jednak utrzymuje się przewaga Monaco.

4'

Mocny początek z obu stron. Obydwa zespoły miały już po jednej dobrej okazji, ale szybsi okazali się bramkarze.

16:00

AS Monaco w Ligue 1 jest wiceliderem z dorobkiem 23 punktów. Rywal Nancy ma 9 "oczek" i zajmuje przedostatnią pozycję.