wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Adrien Hunou #9
84'

Zawodnicy Stade Rennes mogą mieć do siebie wielkie pretensje. Pytanie, czy Angers nie pójdzie za ciosem i mimo gry w "10" nie powalczy o coś więcej.

82'

Angers doprowadza do remisu! Pięknym strzałem z dystansu popisał się Nicolas Pepe!

Nicolas Pepe #18
Angers SCO
1
80'

Yoane Wissa w miejsce Gillesa Sunu.

Yoane Wissa #12
Gilles Sunu #9
80'

Mało aktywny po przerwie Kamil Grosicki zostaje zmieniony przez Pedro Henrique.

79'

Gospodarze próbują podkręcić tempo. Potężne uderzenie Hunou ofiarnie zablokowali obrońcy.

76'

Do końca meczu mniej niż kwadrans. Przewaga Rennes jest minimalna i tak naprawdę każdy wynik jest możliwy.

74'

Pedro Mendes trafił do notesu sędziego.

Stade Rennais
72'

I niewiele brakowało, a skończyłoby się to stratą gola! Po centrze z rzutu wolnego w ostatniej chwili piłkę złapał Benoit Costil.

71'

Mimo gry w liczebnej przewadze Stade Rennes pozwala na zbyt wiele swojemu rywalowi.

69'

Adama Diakhaby za Gourcuffa.

Adama Diakhaby #12
69'

Yohann Gourcuff ukarany "żółtkiem" za próbę wymuszenia rzutu karnego.

67'

Mateo Pavlović za Manceau.

Vincent Manceau #2
67'

Nicolas Pepe w miejsce Capelle'a.

Pierrick Capelle #10
64'

Rennes musi odpierać ataki przyjezdnych, którzy nie mają nic do stracenia.

61'

Teoretycznie miejscowym powinno być teraz łatwiej, czy gra w przewadze znajdzie odzwierciedlenie w wyniku?

59'

Na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego zdecydował się Kamil Grosicki, ale najlepiej przemilczeć jego próbę.

57'

Romain Thomas wylatuje z boiska za faul! Rzut wolny dla gospodarzy.

Romain Thomas #4
Angers SCO
57'

Żółta kartka dla Vincenta Manceau.

Angers SCO
56'

Hunou kopnięty w kolano, piłka dla Rennes.

54'

Sporo nerwów na boisku, sędzia często używa gwizdka.

52'

Bardzo źle rozegrali ten stały fragment gry przyjezdni. Od bramki wznowi Costil.

50'

Danze wyraźnie fauluje. Zawodnik Stade Rennes jest mocno zaskoczony decyzją sędziego, ciekawe tylko dlaczego.

49'

Benoit Costil z problemami broni uderzenie z dystansu.

47'

Ostro cięte dośrodkowanie Grosickiego z rzutu wolnego, w powietrze wyszedł jeden z jego kolegów, ale ostatecznie piłka znalazła się w rękach golkipera.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

44'

Stade Rennes przebudziło się w końcówce pierwszej połowy.

43'

Kamil Grosicki mógł wpisać się na listę strzelców! Po podaniu Sio reprezentant Polski uderzył z powietrza tuż obok dalszego słupka!

42'

Słupek ratuje Angers! Potężne uderzenie z dystansu Adriena Hunou mogło dać miejscowym dwubramkowe prowadzenie!

40'

Szczęśliwa interwencja Costila uchroniła gospodarzy przed stratą gola!

39'

Udany odbiór Grosickiego. Polak ruszył prawą stroną, ale dośrodkował prosto w ręce bramkarza.

38'

Piłka po bezpośrednim strzale Manganiego trafiła w mur i wyszła na rzut rożny.

37'

Przed polem karnym gospodarzy faulowany był Vincent Manceau, może być ciekawie.

36'

Yoann Andreu ukarany żółtą kartką.

Yoann Andreu #5
Angers SCO
33'

Baptiste Santamaría doszedł do sytuacji strzeleckiej. Po jego próbie Angers zyskało korner. Jego rozegranie nie zagroziło bramce Benoit Costila.

32'

Powoli zaczyna zarysowywać się przewaga gości. Będzie coś z tego?

31'

Złe podanie do Diedhiou i Angers znów bez groźnego strzału na bramkę Rennes.

28'

I pokazał nam się "Grosik". Skrzydłowy w swoim stylu wbiegł w pole karne. Niestety jego podanie w kierunku Sio okazało się niedokładne.

27'

Gracze Angers w ostatnich minutach głównie biegają za piłką, nie potrafiąc zagościć pod bramką Costila.

24'

Czy Kamil Grosicki i jego koledzy pójdą za ciosem? Jak dotąd w ich grze widać pomysł i spokój.

22'

Stade Rennes prowadzi, a gola zdobył chwalony już przez nas Giovanni Sio, którzy wykorzystał znakomite prostopadłe podanie!

1
21'

Gospodarze w ataku pozycyjnym. Angers skupione na własnej połowie.

18'

Bardzo aktywny jest Giovanni Sio. Kolejny drybling czarnoskórego zawodnika, tym razem zakończony niecelnym podaniem.

17'

Delikatna przewaga w posiadaniu piłki po stronie Stade Rennes.

15'

Miejscowi nie dali się zaskoczyć, a na dodatek naciskający rywala Kamil Grosicki wymusił jego błąd.

14'

Rzut wolny dla zespołu gości.

13'

Romain Danze ruszył z kontratakiem Stade Rennes, znów jednak zabrakło tego "czegoś".

12'

Sio za daleko wypuścił sobie piłkę, uprzedził go Thomas.

11'

Hunou ładnie zakręcił obrońcą Angers, podając w pole karne. Tam jednak ofiarną interwencją popisał się jeden z rywali.

8'

Sio zdecydował się na strzał z dystansu. Jego próba została zatrzymana. Grę spod chorągiewki wznowił Kamil Grosicki, ale jego koledzy nie zrobili pożytku z tego rzutu rożnego.

6'

Goście próbują pograć piłką, ale ruchliwi gospodarze szybko do nich doskakują.

4'

Niedokładne podanie w kierunku Sio i gospodarze zmarnowali okazję.

3'

Pierwszy rajd w tym meczu ma za sobą Kamil Grosicki. Polak ruszył prawym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.