Ligue 1: 14. kolejka
26 lis 2016 17:00
90+1'

Gol! Strzelił Guido Carrillo.

Strata Vainqueura przed własnym polem karnym. Technicznie uderzył Germain, ale bramkarz podbił piłkę do góry. Nadbiegający rezerwowy tylko dostawił głowę.

87'

Faul na Moutinho i dobra okazja na dośrodkowanie. Centrował sam poszkodowany, ale zdecydowanie zbyt nisko.

83'

Atomowy strzał Thauvina z 20 metrów. Piłka trafiła w Fabinho, któremu wyraźnie zabrało oddech.

80'

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Nabil Dirar.

76'

Ol. Marsylia. Schodzi: Lassana Diarra. Wchodzi: Andre-Frank Zambo Anguissa.

wchodzi Wchodzi
Andre-Frank Zambo Anguissa #29
schodzi Schodzi
75'

Powinno być 3:1! Lepiej niż to zrobił William Vainqueur dograć się nie dało. Cabella sam z piłką przed bramkarzem. Olbrzymia siła strzału, ale fantastyczna obrona Subasicia.

74'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Guido Carrillo.

70'

Nie dał się nabrać Kamil Glik. Polak wzorowo zastopował szarżę jednego z rywali.

64'

Stały fragment, a piłka ustawiona tuż przed linią końcową, z lewej strony boiska. Centra Moutinho została wybita poza szesnastkę, a uderzenie Sidibe z 19 metrów poszybowało wysoko w trybuny.

59'

Trudna dla obrońców piłka posłana na 5. metr. Ofiarnie, w ekwilibrystyczny sposób piłkę zagarnął Glik.

56'

Anemiczny strzał z linii pola karnego oddał Bernardo Silva... prosto do bramkarskiego koszyczka.

53'

Ładna akcja gości. Hiroki Sakai znalazł miejsce na dogranie do Thauvina, a ten chciał ulokować piłkę tuż przy dalszym słupku. Zabrakło centymetrów.

52'

Celny strzał z 20 metrów. Tym razem Valere Germain uderzył jednak prosto w bramkarza.

50'

Prostopadłe podanie Sidibe do Silvy, ale tym razem połapali się we wszystkim obrońcy.

47'

Dużo przypadku przed bramką Pele. Z kilku metrów główkował Radamel Falcao, ale bramkarz zdołał obronić.

46'

Gra wznowiona.

45'

Sędzia doliczył 60 sekund.

42'

Pierwsza dobra akcja Olympique. Lopez ładnie przedarł się prawa stroną i dograł do Vainqueura. Ten uderzył wolejem bez przyjęcia, ale chybił celu dość wyraźnie.

39'

Gol! Strzelił Valere Germain. Asystował mu Radamel Falcao.

Dośrodkowanie z prawej strony. Piłkę przedłużył Falcao, a upadający na murawę Germain precyzyjnie uderzył tuż przy prawym słupku.

36'

Goście starają się odpowiedzieć, ale brakuje im pomysłu.

33'

Słabszy fragment. Seria rzutów wolnych w kole środkowym. Piłka nie zbliża się do żadnej z bramek.

29'

Gol! Strzelił Valere Germain. Asystował mu Bernardo Silva.

Silva uciekł rywalom prawym skrzydłem i zewnętrzną częścią stopy idealnie obsłużył kolegę. Spokojne uderzenie głową i już 2:0!

26'

Roztargnienie Lopeza i Gomisa. Obaj dość przypadkowo znaleźli się z piłką przed bramkarzem, ale zaskoczeni sytuacją popełnili proste błędy w przyjęciu.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Boschilia. Za zdjęcie koszulki.

23'

Gol! Strzelił Gabriel Boschilia.

Rzut wolny 23 metry do bramki Marsylii. Krótki rozbieg i piękne uderzenie nad murem w prawy róg. Sprawiedliwość wymierzył sam poszkodowany.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Romain Alessandrini. Kara za odkopnięcie piłki po gwizdku.

Olympique Marsylia
17'

Większość ataków gospodarze przeprowadzają prawą stroną. Dużo zamieszania robi Bernardo Silva. Obrońcom jeszcze ani razu nie udało się zablokować jego dośrodkowań. Brakuje jedynie precyzji.