1:1
Zakończony
AS Monaco
90+3'

Świetna okazja dla Monaco, ale po strzale Raggiego piłka odbiła się od defensora i następnie bramkarz wybił ją na korner.

90'

Cztery minuty doliczone.

87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Frederic Sammaritano. Asystował mu Lois Diony. 1:1! Glik przegrał pojedynek główkowy, piłka trafiła na lewą stronę do Diony'ego, którego płaskie dośrodkowanie na czwarty metr wykończył skutecznym strzałem Sammaritano.

Dijon FCO
Asysta:
Lois Diony #9
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Frederic Sammaritano.

81'

Jeśli Monaco wygra, to będzie to jedenaste zwycięstwo w tym sezonie w Ligue 1 (na 15 kolejek).

77'

Kolejne starcie Glika z Diony'm, gospodarze twierdzili, że Polak faulował, ale innego zdania był sędzia.

73'

Glik wziął rewanż na Diony'm i nie pozwolił mu wbiec w pole karne.

71'

Dośrodkowanie w pole karne Monaco i tutaj piłkę złapał bramkarz.

69'
ZMIANA

Dijon. Schodzi: Jeremy Bela. Wchodzi: Jordan Marie.

wchodzi Wchodzi
Jordan Marie #14
schodzi Schodzi
Jeremy Bela #10
67'

Fabinho bardzo mocno kopnął piłkę i wprost w twarz Belę.

66'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Guido Carrillo. Wchodzi: Radamel Falcao.

63'

Diony minął Glika, ale będąc już w polu karnym został podwojony i nawet nie oddał strzału.

60'

Dośrodkowanie Silvy w pole karne gospodarzy, ale piłka przeleciała aż pod linię boczną.

58'
ZMIANA

Dijon. Schodzi: Yohan Riviere. Wchodzi: Lois Diony.

Yohan Riviere #7
57'

Yunis Abdelhamid otrzymał podanie w polu karnym Monaco i naciskany przez Glika uderzył wysoko nad poprzeczką.

55'

Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony boiska, lecz ponownie dobrze ustawiony Kamil Glik.

52'

Można podkreślić, że póki co Kamil Glik jest bezbłędny, ale też nie ma dużo pracy.

49'

Teraz rzut wolny dla Dijon, ale znów nie było strzału.

47'

Korner dla Dijon, ale po dośrodkowaniu nie było na strzału na bramkę Monaco.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

43'

Dijon nie ma pomysłu na grę w ofensywie, a Monaco także nie jest dzisiaj zbyt dobrze dysponowane w ataku.

40'

Kolejna ofensywna akcja Dijon, ale Riviere sfaulował Raggiego.

37'

Vincent Ruefli pośliznął się przy oddawaniu strzału z 14 metrów i uderzył obok bramki, a to była doskonała okazja strzelecka.

35'

Dijon wciąż bez okazji strzeleckiej.

32'

Valere Germain zszedł z piłką z lewej strony do środka i oddał strzał w sam środek bramki, a mimo to Baptiste Reynet wybił futbolówkę przed siebie. Tym razem bez konsekwencji.

31'

Dobra interwencja Glika, który głową wybił piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony pola karnego.

29'

Po golu dla Monaco tempo meczu wyraźnie spadło i obie drużyny nawet nie dochodzą pod pole karne rywali.

26'

Długie podanie w okolice pola karnego Monaco, ale tutaj w powietrznym pojedynku królował Kamil Glik.

23'

Monaco też nie potrafi narzucić własnego stylu gry.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Yohan Riviere.

Dijon FCO
20'

Bramka podcięła skrzydła miejscowym, którzy już nie atakują tak wysokim pressingiem.

17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Guido Carrillo. 1:0 dla Monaco! Niezbyt groźny strzał oddał Fabinho, ale błąd popełnił bramkarz, który wybił piłkę wprost pod nogi Carrillo. Ten z dwóch metrów dopełnił formalności.

14'

Monaco w ataku pozycyjnym, ale wysoki pressing Dijon i piłka wycofana do stoperów gości.

12'

Niezły początek w wykonaniu Dijon, a Monaco to najskuteczniejsza drużyna spośród wszystkich zespołów z pięciu czołowych lig w Europie.

9'

Kombinacyjna akcja Dijon, ale ostatecznie faulowany był Kamil Glik.

7'

Lemar był na lewym skrzydle, ale prosty techniczny błąd i stracił piłkę.

5'

GLIK! Polak był o krok od strzelenia bramki, ale piłka po uderzeniu z pięciu metrów przeleciała tuż nad poprzeczką.

3'

Aż trzy dośrodkowania w pole karne Monaco w zaledwie 60 sekund, jednak gospodarze nie doszli do żadnego z nich.