Stade Rennais
88'

Groźnie z rzutu wolnego uderzył Pedro Henrique i Delecroix odbił piłkę do boku.

86'

Paul-Georges Ntep przegrał pojedynek sam na sam z Delecroixem, marnując kapitalną okazję na wyrównanie!

85'

Lorient. Schodzi: Steven Moreira. Wchodzi: Vincent Le Goff.

wchodzi Wchodzi
Vincent Le Goff #25
schodzi Schodzi
84'

Paul-Georges Ntep padł w polu karnym Lorient, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego, choć to kontrowersyjna decyzja, bo piłkę zagrał do tyłu zawodnik Lorient.

81'

Czas mija nieubłaganie, a ataki gości wciąż są bezproduktywne.

79'

Lorient. Schodzi: Majeed Waris. Wchodzi: Romain Philippoteaux.

Romain Philippoteaux #19
78'

Rennes. Schodzi: Giovanni Sio. Wchodzi: Pedro Henrique.

76'

Gnagnon oddalił zagrożenie po płaskiej centrze Moreiry z lewego skrzydła.

73'

Rennes. Schodzi: Kamil Grosicki. Wchodzi: Adama Diakhaby.

Adama Diakhaby #31
70'

Toure z kłopotami przeciął centrę Grosickiego z prawego skrzydła.

68'

Po dośrodkowaniu Grosickiego z rzutu wolnego niecelnie z trudnej pozycji główkował Paul-Georges Ntep.

67'

Stade Rennes próbuje atakować, ale gra nerwowo i niedokładnie, przez co nie oddaje groźnych strzałów.

63'

Lorient. Schodzi: Sylvain Marveaux. Wchodzi: Walid Mesloub.

Walid Mesloub #17
62'

Zablokowany strzał Mvuemby sprzed pola karnego.

61'

Kamil Grosicki źle przyjął piłkę w polu karnym i skutecznie zablokował go Moreira.

57'

Rennes. Schodzi: Sanjin Prcic. Wchodzi: Kermit Erasmus.

Kermit Erasmus #9
Sanjin Prcic #26
57'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tuż nad poprzeczką główkował Gnagnon.

56'

Stade Rennes wymienia teraz sporo podań, prowadzi atak pozycyjny, ale niewiele z niego wynika.

53'

Z bardzo ostrego kąta niecelnie uderzył Benjamin Moukandjo.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Z 15 metrów w środek bramki uderzył Giovanni Sio i pewnie interweniował Delecroix.

50'

Stade Rennes rzuciło się do ataku, nadal aktywny w szeregach gości jest Grosicki.

46'

Gol! Strzelił Majeed Waris. Asystował mu Benjamin Moukandjo.

Lorient znów prowadzi! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Moukandjo podał do niekrytego w polu karnym Warisa i ten dopełnił formalności na pustą bramkę.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Hunou zamknął centrę Danze z prawego skrzydła, oddał natychmiastowy strzał z półobrotu, jednak posłał piłkę obok słupka.

42'

Gnagnon zablokował groźny strzał Warisa z 17 metrów.

41'

Z prawego skrzydła do nikogo dośrodkował Romain Danze. Zbyt odchodząca piłka.

36'

Po bramkach mecz jest zdecydowanie ciekawszy, częściej atakują goście.

32'

Gol! Strzelił Giovanni Sio. Asystował mu Kamil Grosicki.

Już 1:1! Świetne zachowanie Grosickiego, który zrezygnował ze strzału, odegrał na czystą pozycję do Sio i ten wykonał egzekucję pewnym uderzeniem z ostrego kąta.

30'

Kamil Grosicki chciał oddać techniczny strzał z boku pola karnego, jednak kopnął piłkę zbyt lekko i złapał ją Delecroix.

29'

Gol! Strzelił Michael Ciani. Asystował mu Sylvain Marveaux.

Lorient na prowadzeniu! Ciani perfekcyjnie zamknął dośrodkowanie Marveauxa z rzutu rożnego i trafił do siatki głową.

Michael Ciani #13
FC Lorient
28'

Benoit Costil obronił mocny strzał Moukandjo z ostrego kąta. Pachniało golem dla Lorient!

26'

Niesygnalizowany strzał z dystansu oddał Majeed Waris. Mocy nie zabrakło, ale precyzji już tak i Benoit Costil nie musiał interweniować.

22'

Z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy zagrał Paul-Georges Ntep, piłkę chciał trącić Kamil Grosicki, ale ostateczne tego nie zrobił i złapał ją Delecroix.

21'

Żółtą kartkę za faul na Ntepie otrzymał Arnold Mvuemba.

17'

Brakuje dokładności obu zespołom i przez to nie oglądamy groźnych strzałów.

13'

Dość wyrównane spotkanie w Lorient, tempo nie jest porywające.

9'

Teraz po drugiej stronie boiska groźnie główkował z 5 metrów Gnagnon i gospodarzy uratowała efektowna interwencja Delecroixa.

7'

Cafu zamknął dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale jego uderzenie głową zostało przyblokowane i piłka wyszła na rzut rożny.

4'

Z rzutu wolnego z 22 metrów wyraźnie nad poprzeczką uderzył Arnold Mvuemba.

2'

Kamil Grosicki oddał zaskakujący strzał z narożnika boiska, ale posłał piłkę za wysoko i Delecroix nie musiał interweniować.