Olympique Lyon
90'

Mecz potrwa dłużej o cztery minuty.

87'

Kibice w Lyonie już świętują. W końcówce Olympique ma przewagę, a goście nie potrafią stworzyć sobie groźnej sytuacji.

83'

Szybka akcja gospodarzy. Costil w świetnym stylu obronił strzał Corneta.

81'

Ze strzałem Diakhaby'ego poradził sobie bramkarz gości.

80'

Grające w dziesiątkę Stade Rennes nie traci nadziei na doprowadzenie do wyrównania.

78'

Rennes. Schodzi: Giovanni Sio. Wchodzi: Wesley Said.

wchodzi Wchodzi
Wesley Said #11
schodzi Schodzi
1
75'

Ze strzałem Valbueny z 20. metra bez problemów poradził sobie bramkarz gości.

74'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Rami Bensebaini. Obrońca gości w nieprzepisowy sposób zatrzymywał wychodzącego na czystą pozycję Lacazette.

Rami Bensebaini #15
Stade Rennais
71'

Świetna okazja gości! Ntep był niepilnowany, ale strzelił tuż obok słupka. Francuz złapał się za głowę i długo zastanawiał się jakim sposobem nie trafił w bramkę.

68'

Obraz gry nie ulega zmianie. Częściej przy piłce są goście, oddają więcej strzałów, ale to wciąż Olympique jest na prowadzeniu.

65'

Po dośrodkowaniu Gourcuffa z rzutu wolnego piłkę wybił obrońca rywali.

64'

Po strzale głową Hunou świetną interwencją popisał się Lopes.

62'

Ol. Lyon. Schodzi: Nabil Fekir. Wchodzi: Jordan Ferri.

59'

Lopes w ostatniej chwili ubiegł Sio.

56'

Zbyt wiele niedokładności w szeregach Stade Rennes. Akcja zakończona utratą piłki.

53'

Ghezzal źle przyjął piłkę w polu karnym i zanotował stratę.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Mapou Yanga-Mbiwa.

48'

Ze wrzutką Ntepa poradził sobie obrońca gospodarzy.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Strzał Sio efektownymi nożycami. Jeszcze bardziej efektowna była obrona Lopesa.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Rafael da Silva.

41'

Kompletnie nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Ntepa.

40'

Ntep minął trzech obrońców i został sfaulowany. Rzut wolny dla gości.

38'

Groźna akcja gości zakończona kompletnie nieudanym strzałem Danze.

34'

Strzał z 25. metra Andrego, udana interwencja Lopesa.

32'

Płaskie dogranie Baala w pole karne, piłkę na rzut rożny wybił obrońca gospodarzy.

30'

Stade Rennes miało dużą przewagę, ale to gospodarze prowadzą. Goście jak najszybciej chcą doprowadzić do wyrównania.

28'

Gol! Strzelił Mathieu Valbuena. Asystował mu Rachid Ghezzal. Świetna akcja Olympique Lyon! Ghezzal odegrał do Valbueny a ten huknął z pierwszej piłki i pokonał bramkarza rywali.

27'

Olympique Lyon zepchnięty do głębokiej defensywy. Gospodarze mają problem ze stworzeniem jakiejkolwiek sytuacji.

24'

Stade Rennes blisko zdobycia gola. Hunou ruszył skrzydłem, minął obrońcę i z ostrego kąta zagrał nad bramkarzem. Piłka nie trafiła jednak do żadnego z kolegów.

22'

Wrzutka Baala, ale piłkę zdołał wybić Lopes. Goście w ostatnich minutach mają dużą przewagę.

20'

Po podaniu Ntepa w dobrej sytuacji znalazł się Sio, ale jego uderzenie zblokował obrońca.

18'

Ntep zdecydował się na strzał. Próbę tę zablokował obrońca Lyonu.

16'

Po wrzutce Fekira piłkę przechwycił Costil.

14'

Dwójkowa akcja Baala i Ntepa. W ostatniej chwili piłkę na aut wybił obrońca gospodarzy.

12'

Bardzo nieudany strzał Ntepa z rzutu wolnego. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

10'

Przerwę tę na zmianę obuwia wykorzystał Lacazette.

9'

Krótka przerwa w grze. Po faulu Rafaela pomocy medycznej potrzebuje Ntep.

7'

Groźnie pod bramką Lyonu. Powinno być 1:0 dla gości, ale z najbliższej odległości w piłkę nie trafił Gourcuff.