Ligue 1: 18. kolejka
17 gru 2016 17:00
90+3'

Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Strzał Cavaniego i bramkarz... twarzą obronił!

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

84'

PSG dąży do wyrównania. Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, ale Krychowiak faulował rywala łapiąc go za rękę.

80'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Layvin Kurzawa. PSG wraca do gry! Kurzawa włączył się do akcji ofensywnej, dograł do Cavaniego, a ten z kilku metrów wbił piłkę do bramki!

Paris Saint-Germain
1
79'

Guingamp. Schodzi: Nill De Pauw. Wchodzi: Etienne Didot.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nill De Pauw #12
75'

Nie ma mocy, nie ma armat, nie ma... Ibrahimovicia. To jest chyba największy problem PSG w bieżącym sezonie.

70'

Gol! Strzelił Nill De Pauw. Zabójcza kontra gospodarzy. Po mądrym rozegraniu piłki Guingamp wyszło z przewagą 3 na 2. Piłkę przed bramkarzem otrzymał De Pauw i podwyższył prowadzenie! PSG zdoła się jeszcze podnieść?

EA Guingamp
1
66'

Gol! Strzelił Yannis Salibur. Piłkę stracił Kurzawa w okolicach środka pola. Gospodarze wyprowadzili błyskawiczną kontrę, którą pewnie wykończył Salibur. Zawodnik Gunigamo strzelał z trudnej pozycji, ale doskonale uderzył.

Yannis Salibur #19
EA Guingamp
1
62'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Lucas Moura.

58'

Diallo doszedł do dośrodkowania, ale jego strzał głową minął bramkę.

56'

Aktywny w środku pola jest Grzegorz Krychowiak. Polak wniósł trochę ożywienia w grę PSG.

54'

Marco Verratti do Cavaniego, którego strzał na róg wybił bramkarz.

50'

Obraz gry nie zmienia się. Wciąż niewiele spięć podbramkowych, niewiele szybkich zagrań, przewidywalne podania.

46'

Gramy po przerwie.

43'

Mocno, ale bardzo niecelnie strzelił Briand. Póki co w celnych uderzeniach... 1:0 dla gości.

41'

Angel di Maria dośrodkował z rzutu rożnego w okolice piątego metra, ale tam defensor gospodarzy głową wybił piłkę.

37'

Coraz bliżej końca pierwszej połowy. Piłkarze z PSG póki co zawodzą, nie potrafią optycznej przewagi przełożyć na okazje bramkowe.

33'

Wciąż częściej przy piłce znajdują się goście, ale niezbyt często stwarzają zagrożenie pod bramką rywala.

28'

Groźne, ale niecelne uderzenie oddał Cavani. Piłka jednak nie znalazła się w bramce. Sporo szczęścia mieli gospodarze.

26'

Briand wbiegł z pilką w pole karne, ale jego strzał po nodze obrońcy wyszedł na rzut rożny!

22'

Po dośrodkowaniu akcję wykończył strzałem Diallo, ale uderzenie było niecelne.

20'

Di Maria mądrze dograł w polu karnym do Cavaniego, ale gracza PSG uprzedził obrońca.

15'

Wciąż wyraźna przewaga zespołu z Paryża, ale wciąż niewiele z tego wynika.

12'

Groźnie pod bramką gości. Silvie udało się zatrzymać strzał rywala.

9'

Mocny strzał z okolic pola karnego oddał Angel di Maria, piłka przeleciała obok słupka.

8'

Pierwsze akcje wyglądały obiecująco, ale w kolejnych PSG gra bez przekonania. Lepiej prezentują się gospodarze.

4'

PSG w pierwszych minutach zepchnął rywala na jego połowę. W polu karnym gospodarzy przeleciało już kilka piłek, ale póki co Guingamp cało wyszło z opresji.

15:24

Sporne sytuacje rozstrzygać będzie Fredy Fautrel.

15:24

PSG w Ligue 1 zajmuje 3. miejsce i ma 36 punktów. Guingamp ma dziesięć "oczek" mniej i plasuje się na 6. pozycji.