21 gru 2016 20:50
90'

Doliczone 2 minuty.

89'

Brawa na Parc des Princes, bo Jean-Kevin Augustin wykonał efektowną podcinkę z narożnika boiska. W bramkę jednak nie trafił.

2
1
85'

Stale oglądamy taki sam obrazek. Gospodarze w ataku, choć z każdą minutą jest on coraz mniej intensywny.

1
81'

Polak już doszedł do siebie i kontynuuje grę.

2
79'

Grzegorz Krychowiak krwawi w okolicach kostki, nie wygląda to dobrze.

3
5
78'

Temperatura meczu znacznie spadła, choć gospodarze wciąż sprawiają wrażenie nienasyconych i mocno naciskają rywala.

1
74'

PSG. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Nanitamo Ikone.

wchodzi Wchodzi
Nanitamo Ikone #36
schodzi Schodzi
1
1
70'

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Marco Verratti.

Już 5:0! Lucas Moura wystartował do znakomitego długiego podania Verrattiego i przelobował wychodzącego z bramki Delecroixa.

Paris Saint-Germain
9
1
69'

Świetnie grający dziś Meunier zablokował strzał Meslouba z ostrego kąta.

68'

Paryżanie cały czas naciskają, ekipa Lorient jest bezradna.

1
68'

PSG. Schodzi: Thiago Motta. Wchodzi: Grzegorz Krychowiak.

63'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

4:0! Cavani zmylił Delecroixa i pokonał go uderzeniem w lewy róg.

10
62'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Delecroix.

Paul Delecroix #16
FC Lorient
1
1
62'

Rzut karny dla PSG! Delecroix sfaulował Cavaniego.

3
1
61'

Lorient. Schodzi: Wesley Lautoa. Wchodzi: Matteo Guendouzi.

Matteo Guendouzi #4
Wesley Lautoa #24
61'

Thomas Meunier zgrał piłkę w polu karnym do Nkunku, ale ten w asyście dwóch obrońców główkował nad bramką.

58'

Teraz z dystansu chybił Jeannot.

57'

Z dystansu obok słupka uderzył Thiago Motta.

54'

Thiago Silva przeciął groźną centrę Koffiego z prawego skrzydła.

53'

Lorient. Schodzi: Benjamin Moukandjo. Wchodzi: Benjamin Jeannot.

Benjamin Jeannot #22
50'

Gol! Strzelił Thiago Silva. Asystował mu Lucas Moura.

3:0! Po dośrodkowaniu Moury z rzutu rożnego precyzyjnie główkował Silva, piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i ugrzęzła w siatce.

8
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Thomas Meunier zatrzymał przed polem karnym dynamiczną szarżę Cabota.

2
46'

Cabot skiksował przy próbie strzału z 17 metrów.

2
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Delecroix z trudem przeciął dośrodkowanie z lewego skrzydła w kierunku Cavaniego.

1
1
44'

Delceroix i Cavani zaliczyli bolesne zderzenie i mamy przerwę w grze.

44'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Zargo Toure.

2:0! Lucas zacentrował z prawej strony pola karnego do Cavaniego, Urugwajczyka uprzedził wprawdzie Toure, ale trącił piłkę tak, że strzelił bramkę samobójczą.

Zargo Toure #5
FC Lorient
8
1
43'

W grę paryżan wkradł się minimalizm. Gospodarze nie forsują tempa i szanują piłkę w środkowej strefie.

42'

Lorient. Schodzi: Majeed Waris. Wchodzi: Jimmy Cabot.

Jimmy Cabot #27
1
1
39'

Lucas Moura ruszył do długiego podania, dośrodkował z boku pola karnego do Nkunku, ale ten przeciął powietrze! To powinno być 2:0.

2
36'

Lucas Moura zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

1
35'

Oglądamy teraz nudny fragment, w ogóle nie ma spięć podbramkowych.

1
31'

Paryżanie trochę zwolnili, a ekipa Lorient na razie nie ma pomysłu na doprowadzenie do wyrównania.

27'

Niedokładny techniczny strzał Nkunku z narożnika pola karnego i piłka minęła bramkę w sporej odległości.

25'

Gol! Strzelił Thomas Meunier.

Co za cudowna akcja Meuniera, który ograł jak dziecko Warisa, wpadł w pole karne i pięknym lobem z ostrego kąta pokonał Delecroixa! 1:0 dla PSG.

10
24'

Goście bronią się całkiem mądrze, PSG zagraża im tylko, gdy popełnią poważny błąd.

1
19'

Toure przepuścił piłkę dośrodkowaną z lewego skrzydła, skonsternowany Delecroix odbił ją przed siebie i goście w ostatniej chwili zablokowali strzał jednego z rywali!

17'

Słabe dośrodkowanie Lucasa z rzutu wolnego i gracze Lorient łatwo oddalili zagrożenie.

1
14'

Odpowiedź PSG, ale Delecroix obronił płaski strzał Lucasa.

13'

Majeed Waris przeprowadził akcję indywidualną, lecz zakończył ją bardzo niecelnym strzałem z ostrego kąta.

9'

Po rzucie rożnym Layvin Kurzawa przestrzelił głową z 7 metrów, a miał sporo swobody.

1
8'

Mistrz Francji podkręca tempo i posyła sporo dośrodkowań w pole karne gości.

5'

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Majeed Waris, ale nie podkręcił odpowiednio piłki i pomylił się o kilka metrów.