Dijon. Schodzi: Pierre Lees Melou. Wchodzi: Dylan Bahamboula.

85'

Dijon. Schodzi: Florent Balmont. Wchodzi: Jordan Marie.

Jordan Marie #14
84'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Adrien Rabiot. Koronkowa akcja paryżan. Goście rozklepali rywali, uderzał z pola karnego Rabiota, a stojący na linii strzału Cavani zmienił tor lotu piłki. Gospodarze sygnalizowali spalonego, ale chyba nie mieli racji.

8
1
83'

Starali się odpowiedzieć piłkarze Dijon, ale po wrzutce z rogu Loties uderzył ponad bramką.

81'

Gol! Strzelił Thiago Silva. A jednak PSG! Po dośrodkowaniu z rogu głową uderzał Cavani, bramkarz zdołał odbić piłkę na słupek. Dopadł do niej Silva i strzałem pod poprzeczkę zdobył gola na 1:2!

7
79'

Goście ayakują coeaz większą liczbą zawodników, co starają się wykorzystywać miejscowi.

1
76'

Dijon. Schodzi: Marvin Martin. Wchodzi: Jeremie Bela.

Jeremie Bela #10
73'

Strzelał Cavani, który jednak ma źle nastawiony celownik i uderzył obok bramki.

1
72'

PSG. Schodzi: Blaise Matuidi. Wchodzi: Goncalo Guedes.

71'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

69'

Mistrzowie Francji atakują, ale od dłuższego czasu nie potrafią stworzyć sobie okazji do ponownego objęcia prowadzenia.

65'

Coraz bardziej nerwowo w obozie PSG. Gospodarze kradną cenne sekundy, a goście nie potrafią złapać swojego rytmu.

62'

Pierwsza od wielu minut kontra gospodarzy. Z piłką biegł Diony, który nie zagubił się w dryblingu i zaprzepaścił szansę na zdobycie gola.

59'

Thiago Silva uderzył z ok. 17 metrów mocno, ale wysoko ponad bramką.

1
57'

Draxler uderzył z pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i leciała do bramki. Jednak golkiper zdołał ją wygarnąć sprzed linii.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Ruefli.

Vincent Ruefli #23
Dijon FCO
52'

Piłkę na wprost bramki otrzymał Serge Aurier, natychmiast uderzył, ale bramkarz do spółki z obrońcą zablokowali strzał.

49'

Dośrodkowanie w pole karne Dijon, Cavani starał się dojść do piłki, ale ostatecznie wybił ją na aut bramkowy.

48'

Gospodarze podobnie jak przed przerwą wysoko atakują paryżan, którzy starają się nie powielać błędów z premierowej odsłony.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczona została minuta.

45'

W dobrej sytuacji mógł znaleźć się w polu karnym Cavani, którego uprzedził obrońca.

42'

Akcje paryżan stara się napędzać Julian Draxler, gościom brakuje jednak spokoju i precyzji.

38'

Lewą stroną, prawą, środkiem. Goście starają się znależć dziurę w obronie gospodarzy, ale póki co nie potrafią stworzyć sobie kolejnej okazji bramkowej.

35'

Podrażnieni paryżanie atakują i starają się ponownie wyjść na prowadzenie. Rywale są jednak w sobotni wieczór dobrze dysponowani.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Motta.

31'

Gol! Strzelił Pierre Lees Melou. Asystował mu Julio Tavares. Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy. Melou wyłożył piłkę Tavaresowi, a ten huknął w samo okienko!

Dijon FCO
Asysta:
Julio Tavares #11
3
3
29'

Gol! Strzelił Lucas Moura. Po dograniu z prawej strony w polu karnym gości powstało zamieszanie. Strzał Moury został zablokowany, ale mocniejsza dobitka znalazła drogę do bramki!

5
2
24'

Przepychanki na boisku. Do akcji musiał wkroczyć arbiter, który szybko uspokoił sytuację.

23'

Coraz szybciej starają się grać piłkarze PSG. Rywale z kolei wysokim pressingiem starają się utrudniać paryżanom wyprowadzanie akcji.

18'

Sporo problemów defensywie gospodarzy sprawia Diony. Przed momentem jego strzał bez większych problemów obronił bramkarz.

13'

Gol dla PSG, jednak sędzia bramki nie uznał. Matuidi był na spalonym.

10'

Paryżanie starają się przejąć inicjatywę. W ich grze jest jednak sporo niedokładności.

1
6'

Kolejny błąd defernsywy PSG. Do piłki doszedł Diony, jednak jego mocny strzał odbił się od słupka i futbolówka wróciła na boisko.

2
5'

Mocno rozpoczęli gospodarze, goście póki co muszą skupiać się nie na ataku, ale na defensywie.

2'

Kapitalnie mogli rozpocząć gospodarze, jednak Diony chyba przestraszył się okazji i w świetnej sytuacji nie zdołał oddać groźnego strzału. Co więcej, akcję przypłacił drobną kontuzją.

18:13

PSG w Ligue 1 plasuje się na 3. miejscu (46 pkt.) i do lidera traci 3 "oczka". Z kolei Dijon jest na miejscu 13. i ma w dorobku 24 punkty.