2
1
90+2'

Gol! Strzelił Lucas Moura.

PSG fetuje gola, ale to jest "wielbłąd" sędziego! Po strzale Matuidiego piłka ugrzęzła w gąszczu nóg w polu karnym, Enyeama obronił uderzenie Cavaniego, a piłkę do siatki skierował ostatecznie będący na ewidentnym spalonym Lucas.

Paris Saint-Germain
13
2
90'

Doliczone 3 minuty.

2
90'

Płasko z dystansu uderzył Anwar El Ghazi - piłka minęła dalszy słupek w bezpiecznej odległości.

1
89'

Po dośrodkowaniu Lucasa z rzutu rożnego nad poprzeczką główkował Adrien Rabiot.

88'

Kapitalna interwencja Basy, który przeciął groźną centrę z prawej strony boiska.

1
86'

Gol! Strzelił Nicolas De Preville.

NIEPRAWDOPODOBNE! Piłkarze Lille sami nie umieli zdobyć gola, więc dostali go w prezencie! Po podaniu od kolegi Areola popełnił futbolową zbrodnię, bo wdał się w drybling, piłkę spod nóg wybił mu Bautheac i płaskim strzałem do siatki skierował ją De Preville.

Nicolas De Preville #12
Lille OSC
3
9
83'

Żółtą kartkę za faul na Di Marii otrzymał Sebastien Corchia.

Sebastien Corchia #2
Lille OSC
1
83'

Nic nie wskazuje, że goście zdołają jeszcze uratować remis, bo nie potrafią nawet wymienić kilku celnych podań na połowie rywala.

82'

Lille OSC. Schodzi: Franck Beria. Wchodzi: Yves Bissouma.

wchodzi Wchodzi
Yves Bissouma #21
schodzi Schodzi
Franck Beria #18
1
77'

PSG spokojnie wymienia podania na połowie przeciwnika, goście bezradni.

74'

Paryżanie nadal atakują, ekipie Lille będzie bardzo trudno odmienić obraz meczu.

71'

Lille OSC. Schodzi: Ricardo Kishna. Wchodzi: Eris Bautheac.

Eris Bautheac #11
Ricardo Kishna #10
1
70'

Gol! Strzelił Edinson Cavani.

Pękła w końcu obrona Lille, choć po własnym błędzie! Kishna fatalnie przeciął dośrodkowanie z rzutu wolnego, wyszło z tego zgranie do Cavaniego i Urugwajczyk trafił do siatki z 5 metrów.

10
68'

Poderwały się trybuny, ale nadal nie ma gola! Sędzia nie zauważył, że Serge Aurier jest na spalonym, piłkę ostatecznie przejął Lucas Moura, jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i rozpaczliwym wślizgiem zablokował go Basa.

65'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Lucas Moura.

63'

Z ostrego kąta sprytnie w krótki róg uderzył Angel di Maria, lecz intencje Argentyńczyka znakomicie wyczuł Vincent Enyeama i odbił piłkę.

61'

PSG. Schodzi: Hatem Ben Arfa. Wchodzi: Adrien Rabiot.

60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Presnel Kimpembe.

1
60'

Duży kocioł w polu karnym gości. Przez chwilę na boisku leżał Vincent Enyeama, chciał to wykorzystać Julian Draxler, ale obrońca nie pozwolił mu oddać strzału.

58'

Bicie głową w mur - tak można najkrócej opisać ataki PSG. Czas leci, a gospodarze nadal nie potrafią złamać defensywy Lille.

54'

Lille OSC. Schodzi: Yassine Benzia. Wchodzi: Nicolas De Preville.

Yassine Benzia #9
52'

Z 16 metrów celnie, ale dokładnie tam gdzie stał Vincent Enyeama uderzył Angel di Maria.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Nic się nie zmienia, cały czas w natarciu PSG, a Lille czyha na jakąś okazję do kontry.

48'

Mocno z 20 metrów uderzył Hatem Ben Arfa, ale Vincent Enyeama przytomnie odbił piłkę do boku.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Płasko z dystansu uderzył Anwar El Ghazi, ale Alphonse Areola spisał się bez zarzutu.

39'

Soumaoro zablokował groźne dośrodkowanie Di Marii spod końcowej linii. Znów w natarciu mistrz Francji.

38'

Pierwsza poważna szansa Lille i od razu mógł być gol! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przy słupku główkował Franck Beria i Alphonse Areola miał spore kłopoty z interwencją!

1
33'

Angel di Maria dwoi się i troi. Teraz Vincent Enyeama wypiąstkował pilkę po jego centrze z lewej strony boiska.

32'

Przyblokowane dośrodkowanie Di Marii spod końcowej linii i piłkę złapał ostatecznie Vincent Enyeama.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Yassine Benzia.

Lille OSC
3
29'

Jęk zawodu na trybunach Parc des Princes! Hatem Ben Arfa poszedł z piłką jak taran, huknął z 20 metrów, ale nie trafił w bramkę.

26'

Corchia wyszedł z kontrą, przebiegł spory fragment boiska, ale zabrakło mu chyba pomysłu i po jego niedokładnej centrze paryżanie łatwo oddalili zagrożenie.

23'

Ekipa Lille cały czas gra pod napięciem, bo musi odpierać kolejne ataki PSG.

19'

Angel di Maria dobrze centrował w kierunku Cavaniego, strzału głową Urugwajczyka jednak nie było, bo znakomicie interweniował Soumaoro.

18'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Hatem Ben Arfa - wyraźnie obok słupka.

16'

Po dośrodkowaniu Di Marii piłka zrykoszetowała i przeleciała niebezpiecznie blisko bramki Enyeamy.

1
16'

Gra cały czas toczy się na połowie Lille, zdecydowana przewaga mistrza Francji.

2
12'

PSG podkręca tempo! Niepewnie interweniował teraz Vincent Enyeama po uderzeniu z dystansu Di Marii.

10'

Aktywny Serge Aurier zepsuł teraz dośrodkowanie z prawego skrzydła i piłka poleciała nad poprzeczką.

1
7'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego lekko trącił piłkę Serge Aurier i poleciała ona obok słupka.

1
5'

Przewaga optyczna po stronie gospodarzy, ale póki co atakują niedokładnie.

2'

PSG ma aż sześć punktów straty do liderującego AS Monaco, gospodarze są więc pod dużą presją.