3
4
89'

Gol! Strzelił Etienne Didot.

Dośrodkowanie z prawej flanki i zbyt krótkie wybicie Jemersona. Do futbolówki na 17. metrze dopadł Didot i pięknym strzałem w górny róg otworzył bramkowe konto gospodarzy.

1
15
86'

Gol! Strzelił Fabinho.

Piękny strzał niczym kiedyś Antonin Panenka. Lekko podcięta piłka wpadła w sam środek bramki.

AS Monaco
18
2
86'

Żółtą kartkę otrzymał Karl-Johan Johnsson.

Karl-Johan Johnsson #1
EA Guingamp
3
85'

Rzut karny dla gości! Mbappe zahaczony w polu karnym przez bramkarza.

1
84'

Świetna szansa na drugiego gola zmarnowana przez Mbappe. Rezerwowy idealnie wybiegł do prostopadłego podania Fabinho z głębi pola. Strzał poszybował jednak nad poprzeczką.

83'

Guingamp. Schodzi: Marcus Coco. Wchodzi: Nicolas Benezet.

wchodzi Wchodzi
Nicolas Benezet #10
schodzi Schodzi
Marcus Coco #24
83'

Guingamp. Schodzi: Yannis Salibur. Wchodzi: Nill De Pauw.

Nill De Pauw #12
Yannis Salibur #19
82'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Guido Carrillo. Najlepszy strzelec AS Monaco tym razem bez gola.

80'

Bernardo Silva prostopadłym podaniem uruchomił Toure. Ten był już sam przed bramkarzem, ale arbiter przerwał grę odgwizdując spalonego.

1
77'

Szybko dał o sobie znać Kylian Mbappe Lottin. Indywidualna akcja lewą stroną boiska, zejście do środka i techniczny strzał. Piłka posłana "za kołnierz" była jednak w zasięgu Johnssona. Dobra interwencja szwedzkiego golkipera.

1
1
74'
72'

Było blisko wyrównania. Po centrze z kornera walkę z Glikiem wygrał Diallo. Strzał głową nieznacznie minął jednak bramkę Subasicia.

2
70'

Próba Fabinho, ale pewnie w bramce spisał się Johnsson.

1
67'

Wreszcie realne zagrożenie bramki gości. Gra na jeden kontakt i z piłką 5 metrów przed bramką znalazł się Jimmy Briand. Po strzale z prostego podbicia piłka ugrzęzła w nogach Jemersona, po czym ciałem nakrył ją Danijel Subasić.

65'

Nie jest to porywający mecz. Malutko strzałów na bramkę, piłkarze mają nawet problem z wymianą kilku celnych podań.

64'

Mocna centra z prawej strony boiska na wysokosci pola karnego. Bliski oddania strzału głową był Diallo, ale uprzedził go Almamy Toure.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Djibril Sidibe. Faulowany był Briand.

1
1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Ikoko. Faul na Sidibe przerywający kontrę.

Jordan Ikoko #2
EA Guingamp
2
57'

Jeden z rywali sponiewierał Glika. Polak padł na murawę trzymając się w okolicach kości krzyżowej. Bez obaw, to nic groźnego.

55'

Dwa dośrodkowania Salibura, ale oba zbyt głębokie i łatwo poradzili sobie piłkarze lidera.

52'

Guingamp w taku pozycyjnym. Piłkarze z Księstwa nastawili się już chyba tylko na grę z kontry.

2
49'

Piłka zagrana za plecy obrońców Monaco, ale startujacy do niej Briand był na wyraźnym spalonym.

46'

Guingamp. Schodzi: Lucas Deaux. Wchodzi: Alexandre Mendy.

Alexandre Mendy #9
Lucas Deaux #8
46'

Początek II połowy.

2
45+1'

Na zakończenie I połowy z 23 metrów uderzył Falcao, ale bramkarz nie miał większych problemów z chwytem piłki.

45'

Arbiter doliczył 60 sekund.

1
45'

Przewrotką próbował strzelać Jimmy Briand, ale zamiast w piłkę trafił w Moutinho.

43'

Prostopadłe podanie do Germaina, ale tego w ostatniej chwili uprzedził Johnsson.

40'

Niepewna interwencja Subasicia po mocnym wstrzeleniu piłki yuż przed bramkę. Bramkarza wyręczyli obrońcy.

38'

To mógł być cudowny gol. Piłka zawieszona w polu karnym gospodarzy i strzał "nożycami" Falcao. Bramkarz nie podjął próby obrony, ale na jego szczęście tuż przed linią bramkową stał Kerbrat i to on podbił piłkę głową.

37'

Dośrodkowanie Silvy z prawego skrzydła. Piłka leciała nisko, ale Radamel Falcao postanowił główkować... metr obok słupka.

35'

Thomas Lemar ścięty równo z trawą na linii 16. metra. Arbiter jednak nakazuje mu się podnosić. Nie ma gwizdka.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho. Faulowany był w środku boiska Briand.

AS Monaco
30'

Długie, diagonalne podanie do Silvy. Ten był już w polu karnym, ale w ostatniej chwili jego strzał zablokował Sorbon.

1
2
27'

Kontratak gości wyprowadzony przez Silvę. Pomocnik długo holował piłkę, po czym zbyt mocno zagrał do Falcao. Kolumbijczyk zdołał jeszcze dośrodkować spod linii końcowej, ale strzał głową Germaina był bardzo lekki.

3
24'

Gol! Strzelił Kamil Glik.

Mamy polskiego gola! Rzut wolny z lewej strony boiska. Centrę z rzutu wolnego podbił głową Briand, a atakujący wślizgiem Polak z kilku metrów wepchnął ją do siatki.

111
2
20'

Dośrodkowanie Salibura z prawej strony pola karnego i celny strzał Diallo. Piłka wpadła do siatki tuż przy słupku, ale arbiter słusznie nie uznał gola. Był spalony.

1
2
18'

Centra z prawej strony boiska podbita przez jednego z obrońców Guingamp mogła przelobować bramkarza. Karl-Johan Johnsson stał jednak na linii bramkowej i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

14'

Radamel Falcao ściągany za koszulkę upada w polu karnym gospodarzy, ale sędzia jednoznacznie pokazał, że nic tam nie było.

12'

Prostopadłe podanie do Falcao, ale tego wyprzedził Sorbon.

9'

Przerwa w grze. W kole środkowym zderzyli się Coco i Moutinho. Konieczna jest pomoc medyczna.

3
7'

Pierwsze minuty pod dyktando gospodarzy. Monaco jeszcze bez ofensywnej akcji.

4'

Uderzał Salibur. Piłka dokręcana w stronę bramki trafiła tylko w boczną siatkę.

3'

Zawahanie Jemersona i piłkę na 25. metrze przejął Jimmy Briand. Faulem ratował sytuację Glik. Będzie dobra okazja do strzału z rzutu wolnego.

1
16:30

Czerwono-czarne stroje gospodarzy, goście w jednolitych białych.

16:30

Spotkanie poprowadzi Amaury Delerue.

16:30

Inna sprawa, że AS Monaco może być zmęczone. Wysokie tempo gry na Etihad Stadium ma prawo być jeszcze odczuwalne w nogach. To szansa dla EA Guingamp.

16:30

Zapraszamy na 90 minut z Ligue 1. Po niesamowitej "strzelaninie" w meczu z Manchesterem City w Lidze Mistrzów (3:5), Glik i spółka przyjeżdżają na Stade du Roudourou do Guingamp. Jeśli spojrzymy w statystyki tego sezonu to gospodarzom trudno dziś będzie o punkty.