Druga połowa została przedłużona o minutę.

3
1
87'

Zawodnicy obu drużyn sprawiają wrażenie, jakby oczekiwali na ostatni gwizdek sędziego.

2
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Remy Cabella.

Olympique Marsylia
2
2
82'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

78'

Olympique jest bezradny. Marsylczycy mają problem ze stworzeniem kolejnych okazji.

1
1
76'

Akcja gości przerwana. Di Maria był na spalonym.

1
4
74'

Strzał Payeta z dystansu w słupek.

1
1
74'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Angel di Maria.

73'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Marco Verratti. Verratti wycofał piłkę Matuidiemu, a ten precyzyjnym strzałem w okienko dał swojej drużynie piątą bramkę.

Paris Saint-Germain
14
1
70'

Gol! Strzelił Rod Fanni. Asystował mu Maxime Lopez. Jest gol dla gospodarzy. Lopez dośrodkował z rzutu wolnego, a Fanni strzałem z woleja pokonał bramkarza.

Asysta:
Maxime Lopez #27
6
10
68'

Mocny i niecelny strzał Cavaniego.

1
2
64'

Kurzawa nie opanował piłki w polu karnym. Była to kolejna szansa PSG na gola.

1
61'

Gol! Strzelił Julian Draxler. Asystował mu Thomas Meunier. Meunier ruszył skrzydłem i dograł ze skrzydła wzdłuż linii bramkowej. Do piłki dopadł Draxler i skierował ją do siatki.

14
2
59'

Strzał Matuidiego obronił Pele.

1
55'

PSG. Schodzi: Javier Pastore. Wchodzi: Julian Draxler.

54'

Ze strzałem Kurzawy poradził sobie Pele, który wybił piłkę na rzut rożny.

1
53'

Nieudane dośrodkowanie gospodarzy z rzutu rożnego.

1
51'
50'

Gol! Strzelił Lucas Moura. Asystował mu Blaise Matuidi. Kolejny błąd defensywy gospodarzy. Dogranie wzdłuż pola karnego do Lucasa, a ten płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali.

11
1
47'

Pewna interwencja Trappa po dośrodkowaniu ze skrzydła.

2
1
46'

Szybka akcja PSG zakończona strzałem Pastore.

1
1
46'
46'

Początek drugiej połowy.

1
44'

W pierwszej połowie Olympique nie oddał żadnego celnego strzału. PSG miało ich pięć.

1
42'

Strzał Vainqueura został zablokowany.

1
40'

Wysoki pressing PSG. Gospodarze mieli problemy z wyjściem z własnej połowy.

2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Patrice Evra.

3
1
37'

Strzał Clintona z szesnastu metrów wysoko nad poprzeczką.

1
36'

Piłka w siatce, ale gol nie został uznany. Na spalonym był Cavani.

1
2
35'

Strzał Kurzawy został zablokowany.

1
34'

Cavani starał się przelobować Pele, ale nie było to udane zagranie.

1
1
34'

Po rzucie rożnym w wykonaniu gospodarzy sytuację szybko wyjaśnili obrońcy PSG.

1
31'

Kontra PSG zakończona niedokładnym podaniem Pastore.

2
30'

Groźnie po dośrodkowaniu Payeta z rzutu wolnego. Piłka o metr minęła słupek.

2
29'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti.

1
1
28'

Dośrodkowanie Lucasa z rzutu rożnego. Piłkę pewnie złapał Pele.

25'

Częściej przy piłce w ostatnich mintuach są gospodarze, ale nie przekłada się to na sytuacje pod bramką PSG.

1
1
23'

Ależ błąd obrońców Olympique! Lucas Moura odebrał piłkę, ruszył z akcją, ale przegrał pojedynek sam na sam z Pele. Przewrotką dobijać próbował Cavani, ale nie trafił w bramkę.

1
2
19'

PSG ma dużą przewagę. Gospodarze nie potrafią poradzić sobie z obrońcami rywali.

1
16'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Javier Pastore. Świetne podanie Pastore do Cavaniego, który uwolnił się spod opieki obrońców i pokonał bramkarza gospodarzy.

18
5
15'

Powinno być 1:1! Mocny strzał Payeta z szesnastu metrów. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
14'

Sakai dośrodkował z prawego skrzydła. Trapp wybił piłkę.

2
12'

Świetna interwencja Pele po strzale Kurzawy.

2
2
12'

PSG w natarciu. Akcję gości wybiciem na róg przerwał Rolando.

1
1
11'

Dośrodkowanie Lucasa Moury w pole karne. Do piłki nie doskoczył żaden z zawodników PSG.

1
1
8'

Mecz na stadionie w Marsylii obserwuje ponad 62 tysiące kibiców, którzy za każdym razem, gdy piłki dotknie gracz PSG głośno gwiżdżą.

1
2
6'

Gol! Strzelił Marquinhos. Asystował mu Thiago Silva. Ależ rozegranie rzutu wolnego przez gości. Po dośrodkowaniu ze środka pola Thiago Silva głową dograł do Marquinhosa, a ten z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

17
8
3'

Rzut rożny dla gospodarzy. Nie było żadnego zagrożenia pod bramką PSG.

2
2'

Od pierwszego gwizdka paryżanie starają się przejąć inicjatywę.

2
1
czas Start meczu
20:54

W składzie PSG zabrakło Grzegorza Krychowiaka.

5
8
20:54

Faworytem spotkania są goście, którzy w ligowej tabeli zajmują trzecie miejsce. Gospodarze to siódma drużyna Ligue 1.