Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

Żółtą kartkę otrzymał Jeremy Menez.

1
84'

Gol! Strzelił Diego Rolan.

Koszmarnie zachował się Danijel Subasić, który kopnął piłkę prosto w zmiennika Diego Rolana. Urugwajczyk skorzystał z prezentu i strzałem do pustej bramki zmniejszył prowadzenie AS Monaco na 2:1!

5
2
79'

Po serii zmian personalnych piłka na połowie Girondins Bordeaux. Przyjezdni są świadomi, że o ile jedna bramka była do odrobienia, obecnie ich sytuacja jest arcytrudna.

1
76'

Bordeaux. Schodzi: Gaetan Laborde. Wchodzi: Diego Rolan.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Gaetan Laborde #24
1
76'

Bordeaux. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Adam Ounas.

Adam Ounas #17
1
76'

Bordeaux. Schodzi: Valentin Vada. Wchodzi: Jeremy Menez.

Valentin Vada #23
1
76'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Nabil Dirar.

74'

Gol! Strzelił Joao Moutinho. Asystował mu Bernardo Silva.

Piękne uderzenie, które praktycznie przesądza o kolejnym zwycięstwie lidera. Nie strzelał na siłę doświadczony Joao Moutinho, a technicznie przelobował Cedrica Carrasso!

72'

Nicolas Pallois wybił futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Joao Moutinho próbował dostarczyć piłkę szalejącemu Radamelowi Falcao.

1
68'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Radamel Falcao.

Radamel Falcao ledwo wszedł na boisko, a już asystował przy golu na 1:0! Kolumbijczyk wyłożył piłkę Kylianowi Mbappe Lottinowi w zamieszaniu po rzucie rożnym. Niepotrzebnie sprokurował ten stały fragment Igor Lewczuk.

65'

Monaco. Schodzi: Thomas Lemar. Wchodzi: Radamel Falcao.

64'

Na Francoisa Kamano trzeba uważać w każdym momencie tego widowiska. Oswobodził się spod opieki zawodników AS Monaco i próbować zdobyć gola z 20. metra. Za wysoko!

1
63'

Joao Moutinho mierzył zza pola karnego. Pechowo Portugalczyk nadział się na interwencję defensora Girondins Bordeaux i musi szukać nowego sposobu na zdobycie gola.

1
59'

Jaroslav Plasil był blisko przeciwnika i nie pozwolił na dośrodkowanie. AS Monaco miało jeszcze korner, po którym główkował Kylian Mbappe Lottin! Milan Gajić uratował przyjezdnych wybiciem z linii bramkowej.

1
57'

Kylian Mbappe Lottin ominął całą grupkę zawodników w granatowych koszulkach. Także Igora Lewczuka. Tak efektowna akcja ofensywnego piłkarza AS Monaco zasługiwała na zdecydowanie lepsze dośrodkowanie.

1
55'

Nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła i Danijel Subasić nie musiał interweniować. Bramkarz AS Monaco błyskawicznie wprowadził piłkę do gry.

1
53'

Faul Fabinho. Musi uważać pomocnik oznaczony numerem "2" na koszulce, ponieważ w pierwszej połowie zobaczył żółtą kartkę.

1
51'

Otworzył się mecz po przerwie. Tak jakby gospodarze przypomnieli, że nie mogą pozwolić sobie na potknięcie, a przyjezdni zwietrzyli swoją szansę na zwycięstwo.

49'

Kamil Glik był cały czas blisko Francoisa Kamano i mimo ciekawego dryblingu dynamicznego przeciwnika, nie pozwolił na dośrodkowanie.

1
47'

Nieprzyjemne dośrodkowanie z rzutu wolnego zatańczyło między obrońcami Girondins Bordeaux. Po chwili poprawka lidera Ligue 1 i Valere Germain nieznacznie chybił, próbując wbić piłkę wślizgiem do bramki.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

43'

Zadrżały serca kibiców AS Monaco i bramkarza Danijela Subasicia, ponieważ piłka po strzale głową Gaetana Laborde poszybowała tuż obok słupka!

41'

Rośnie napór gospodarzy w ostatnich minutach przed przerwą. Cedric Carrasso odbił piłkę po strzale Thomasa Lemara. Na razie bezbłędnie wypełnia swoje zadania bramkarz Girondins Bordeaux.

39'

Fabinho puścił sobie piłkę obok defensora i ten cudem zdążył wybić ją na korner. Thomas Lemar podał z narożnika przed pole karne, a cała akcja zakończyła się płaskim uderzeniem Jemersona prosto w idealnie ustawionego Cedrica Carrasso!

36'

Bardzo dobrze ustawił się we własnym polu karnym Igor Lewczuk i zatrzymał dośrodkowanie, które szybowało w kierunku Valere Germaina.

1
33'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Natychmiast obok Bernardo Silvy znaleźli się dwaj piłkarze Girondins Bordeaux i nie pozwolili na dośrodkowanie. Po chwili wściekły Silva ruszył ponownie, ale zbyt egoistycznie.

30'

Dobra szansa na zdobycie niespodziewanego gola! Piłka trafiła do Jaroslava Plasila, który z 18. metra strzelił trochę nieczysto, przez co futbolówka uciekła poza światło bramki Danijela Subasicia!

27'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho za odepchnięcie przeciwnika. Był sfrustrowany po poprzedniej akcji gracz AS Monaco.

AS Monaco
25'

Fabinho upadł w polu karnym przyjezdnych i był przekonany, że sędzia przyzna jego drużynie jedenastkę. Arbiter był blisko, spojrzał groźnie na pomocnika AS Monaco i kazał kontynuować grę.

22'

Płaskie uderzenie z dystansu odbiło się rykoszetem i drużyna z księstwa biła rzut rożny z lewego narożnika. Było co prawda uderzenie głową, ale prosto w idealnie ustawionego bramkarza.

20'

Valere Germain próbował oddać strzał głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Do ataku włączył się Benjamin Mendy, ale nie wypieścił swojego dośrodkowania.

15'

Cedric Carrasso tylko obserwował jak futbolówka po zbyt głębokim dośrodkowaniu z lewego skrzydła ominęła wszystkich w jego polu karnym. Od autu drużyna Igora Lewczuka.

13'

Głębokie wycofanie AS Monaco i piłka trafiła do Danijela Subasicia. Doświadczony bramkarz zdecydował się ominąć wczesną fazę akcji i wznowił grę dalekim wykopem na połowę Girondins Bordeaux.

10'

Przeważa faworyt, ale nie rządzi niepodzielnie na boisku. Buduje swoje ataki powoli, a na dodatek musi uważać, ponieważ Girondins Bordeaux już dwukrotnie skontrowali.

8'

Francois Kamano ruszył dynamicznie w centrum boiska. Ominął jednego gospodarza, po sekundzie drugiego i trzeci, który poczuł, że sytuacja robi się niebezpieczna, zatrzymał przeciwnika faulem.

6'

Za krótkie wybicie przyjezdnych i piłka spadła pod nogi ustawionego na 14. metrze Valere Germaina. Wślizg Jaroslava Plasila utrudnił oddanie strzału.

4'

Szybka odpowiedź zespołu z Bordeaux. Po stałym fragmencie futbolówka została wycofana na obrzeża pola karnego. Miał tam dużo miejsca Malcom i strzelił z 20. metra nad poprzeczką.

3'

AS Monaco wypracowało sobie pierwszy korner. W pole karne przyjezdnych wybrał się Kamil Glik. Polak był blisko piłki, ale ta prześlizgnęła się dość przypadkowo w rękawice Cedrica Carrasso.

16:24

Dwóch reprezentantów Polski wystąpi w pierwszym, sobotnim pojedynku w Ligue 1. Kamil Glik będzie pilnować dostępu do bramki AS Monaco, natomiast Igor Lewczuk spróbuje oprzeć się wielkiej sile ofensywnej uczestnika Ligi Mistrzów w barwach Girondins Bordeaux.