Dijon. Schodzi: Romain Amalfitano. Wchodzi: Yohann Riviere.

1
1
1
86'

Goście starają się doprowadzić do wyrównania, ale poza przewagą w posiadaniu piłki niewiele z tego wynika.

1
3
84'
82'

Dijon. Schodzi: Florent Balmont. Wchodzi: Jordan Marie.

Jordan Marie #14
2
1
81'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Falcao kapitalnie uderzył z rzutu wolnego. Tym razem piłka bezpośrednio wpadła do bramki gości. 2:1!

60
30
7
4
5
77'

Dijon. Schodzi: Frederic Sammaritano. Wchodzi: Marvin Martin.

Marvin Martin #13
1
1
1
1
1
74'

Kamil Glik strzelił gola na 2:1, ale sędzia bramki nie uznał stwierdzając, że jeden z jego partnerów na pozycji spalonej mógł wpływać na postawę bramkarza.

4
2
8
14
57
74'

Strzał Lemara z rzutu wolnego broni bramkarz, po chwil gracz Monaco uderzył niecelnie.

1
1
3
2
5
72'

Gospodarze poczuli, że mogą ten mecz wygrać. Monaco gra szybciej, Monaco atakuje, Monaco coraz bliżej wyjścia na prowadzenie.

9
7
3
2
2
69'

Gol! Strzelił Nabil Dirar. Falcao uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie nóg bramkaza, a sprzed linii do siatki wpakował ją Dirar. 1:1!

44
23
3
3
4
68'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre Lees Melou.

Pierre Lees Melou #8
Dijon FCO
7
4
1
68'

Żółtą kartkę otrzymał Frederic Sammaritano.

4
3
1
1
2
66'

Bramkarz gości... zgłupiał i omal w prosty sposób nie zaprzepaścił dorobku zespołu. Rywale jednak nie skorzystali z prezentu.

1
1
2
5
64'

Kontra gości, uderzał Sammaritano, bramkarz złapła płaskie uderzenie.

1
1
2
61'
60'

Piłkarzom AS Monaco pozostało 30 minut na odwrócenie losów gry. Póki co niewiele na to wskazuje.

1
1
3
3
1
56'

Glik ostro potraktował rywala pod jego bramką. Obyło się bez kartki.

6
6
4
4
2
55'

Wciąż spore problemy ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką rywala mają gracze Monaco.

3
1
2
3
3
51'

Bardzo ofensywnie po przerwie ustawieni zostali gospodarze. Monaco atakuje, ale zarazem sporo ryzykuje odsłaniając tyły.

5
2
2
3
4
49'

Mendy dośrodkował, a strzał Valere Germaina kapitalnie wybronił bramkarz!

1
1
1
2
46'

Gramy po przerwie.

2
46'

Monaco. Schodzi: Almamy Toure. Wchodzi: Thomas Lemar.

45'

Próbują odpowiedzieć piłkarze Monaco, ale do przerwy już chyba niewiele zdziałają.

3
3
42'

Gol! Strzelił Cedric Varrault. Sensacja w Monaco! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał głową Amalfitano cudem obroni Subasić, ale przy dobitce z bliska Varraulta był bezradny! 0:1!

28
38'

Coraz bliżej końca pierwszej części i dość niespodziewanie to gospodarze powinni się cieszyć, że nie przegrywają.

3
35'

Ponownie musiał interweniować Subasić, który wyłapał płaskie dogranie.

1
3
2
34'

Znowu niebezpiecznie pod bramką gospodarzy. Piłka po strzale Balomnta i rykoszecie przeleciała tuż obok bramki.

1
33'

Diony w polu karnym minął Glika i uderzył. Piłka po nodze Polaka odbiła się od poprzeczki!

1
2
4
1
3
31'

Wciąż bez goli w Monaco. Gospodarze jednak w dalszym ciągu nie wrzucili wyższego przełożenia.

1
28'

Mocny strzał oddał Bernardo Silva, ale trafił w rywala, który na dodatek ustał mocne uderzenie piłką.

1
1
1
27'

Piłkę po lewej stronie otrzymał Mendy, ale sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego, którego nie było.

1
24'

Monaco przez kilka minut wrzuciło wyższe przełożenie, ale gra już się wyrównała i goście coraz częściej przenoszą akcję pod bramkę gospodarzy.

1
1
21'

Prawą nogą w środek bramki uderzył Kylian Mbappe Lottin, golkiper był dobrze ustawiony i pewnie obronił.

1
1
18'

Piłkarze lidera Ligue 1 przyspieszyli grę i zaraz ma to przełożenie na liczbę spięć w polu karnym.

1
16'

Bernardo Silva uderzał z ok. 10 metrów, ale został zablokowany, po chwili kolejne zagrożenie pod bramką przyjezdnych, ale dwaj zawodnicy Monaco zderzyli się przy dośrodkowaniu Kamila Glika.

1
1
13'

Sporo problemów mają gospodarze z napoczęciem rywala. Piłkarze Dijon opór mogą stawiać do momentu utraty pierwszego gola, a na to póki co nie zapowiada się.

10'

Mendy... wyłożył piłkę Sammaritano, a ten w wyśmienitej okazji uderzył obok bramki! To powinien być gol dla gości.

1
9'

Częściej przy piłce znajdują się gracze Monaco, ale rywale nie zamierzają bronić się, tylko także starają się zagrażać gospodarzom.

5'

Gospodarze w ataku, Kylian Mbappe Lottin starał się rozerwać obronę gości, ale nie udało mu się oddać strzału.

1
2'

Zaatakowali goście, którzy wywalczyli rzut rożny, po którym piłkę złapał Danijel Subasić.