Czerwoną kartkę otrzymał Angel di Maria. Bezmyślne zagranie Argentyńczyka, który zaatakował Souqueta wyprostowaną nogą.

17
20
90+2'

Gol! Strzelił Anastasios Donis. Asystował mu Mickael Le Bihan.

To już koniec marzeń PSG nawet o remisie! Donis trafił do siatki głową po dokładnej centrze Le Bihana z prawego skrzydła.

15
90'

Doliczone 3 minuty.

10
6
6
3
17
90'

Czerwoną kartkę otrzymał Thiago Motta. To kara za uderzenie głową rywala.

70
41
15
12
20
89'

Edinson Cavani szukał w polu karnym miejsca do strzału, ale dość łatwo stracił piłkę.

18
13
8
6
7
88'

Gospodarze skupieni tylko na defensywie, a PSG jeszcze szarpie. Niewiele z tego jednak wynika.

9
5
2
1
8
85'

Lucas Moura fatalnie przestrzelił z ostrego kąta, a miał mnóstwo swobody.

5
4
4
1
7
84'

Nice. Schodzi: Vincent Koziello. Wchodzi: Mounir Obbadi.

80'

Gospodarze zablokowali dośrodkowanie Matuidiego z lewej strony pola karnego.

12
8
2
1
4
78'

Nice. Schodzi: Mario Balotelli. Wchodzi: Mickael Le Bihan.

5
78'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Lucas Moura.

5
4
3
2
5
76'

Ogromny kocioł w polu karnym OGC Nice, ale gospodarzy uratowała instynktowna interwencja Cardinale'a!

11
8
3
3
4
75'

Nice. Schodzi: Valentin Eysseric. Wchodzi: Anastasios Donis.

Valentin Eysseric #13
7
5
3
3
3
73'

Eysseric doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. Gospodarze przez chwilę w dziesiątkę.

5
4
1
2
4
70'

Bardzo groźny płaski strzał sprzed pola karnego oddał Thomas Meunier, jednak Cardinale był czujny i złapał piłkę.

4
5
3
1
3
68'

Paryżanie poczuli krew i ruszyli do zdecydowanych ataków.

6
6
1
3
9
65'

PSG. Schodzi: Serge Aurier. Wchodzi: Adrien Rabiot.

9
8
2
1
2
64'

Gol! Strzelił Marquinhos. Asystował mu Thiago Silva.

Mamy 2:1! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzał głową oddał Silva, przedłużył go jeszcze Marquinhos i piłka wpadła do siatki przy słupku.

25
16
10
13
38
60'

Sfrustrowany Blaise Matuidi popchnął tańczącego z piłką Balotellego. Paryżanom puszczają nerwy, bo porażka w Nicei praktycznie pozbawi ich szans na mistrzostwo Francji. Wciąż będą mieć trzy punkty straty do AS Monaco i jeden rozegrany mecz więcej.

17
12
2
2
3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Edinson Cavani.

16
16
2
2
5
59'

Żółtą kartkę otrzymał Julian Draxler.

14
17
3
2
4
57'

Julian Draxler padł w polu karnym po bardzo ryzykownej interwencji Henrique. Pachniało tam jedenastką, ale sędzia puścił grę.

14
11
2
2
3
55'

PSG naciska, ale to są chaotyczne akcje, z których niewiele wynika.

12
12
3
4
4
52'

Żółtą kartkę za nadepnięcie rywala otrzymał Thomas Meunier.

13
10
2
1
3
50'

Cardinale świetnie obronił mocny strzał Di Marii, ale i tak nie musiał interweniować, bo sędzia wcześniej odgwizdał spalonego.

13
10
1
48'

Gol! Strzelił Ricardo Pereira. Asystował mu Younes Belhanda.

PSG w ogromnych tarapatach, bo mamy już 2:0! Pereira zbiegł z prawego skrzydła na linię pola karnego i pokonał Trappa świetnym strzałem, po którym piłka odbiła się jeszcze od wewnętrznej części słupka.

9
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

10
6
1
3
46'

PSG. Schodzi: Maxwell. Wchodzi: Thomas Meunier.

5
2
2
2
2
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
1
45'

Gospodarze zablokowali strzał Verrattiego sprzed pola karnego, a poprawka Motty była już bardzo niecelna.

7
5
4
4
5
44'

Po podaniu Belhandy Mario Balotelli wychodził sam na sam z Trappem, ale był na spalonym. Gra przerwana.

7
5
3
2
6
41'

Żółtą kartkę za grę po gwizdku otrzymał Jean Michael Seri.

6
39'

Mogło być 2:0! Souquet w ostatniej chwili zablokowany przy próbie strzału z 11 metrów!

7
4
3
4
10
38'

Piłkarze z Nicei nabrali pewności siebie i z każdą minutą grają swobodniej.

8
6
1
4
6
34'

Angel di Maria chybił uderzeniem z dystansu. Paryżanie mają kłopoty ze stwarzaniem sytuacji.

8
7
3
4
5
34'

Teraz Vincent Koziello przyblokowany przez Matuidiego przy próbie strzału z dystansu.

9
7
1
2
4
33'

Serge Aurier przeciął groźne dośrodkowanie Pereiry z prawego skrzydła.

7
5
1
2
7
28'

Soczyście, ale nad poprzeczką huknął z narożnika pola karnego Angel di Maria.

10
9
5
4
5
26'

Gol! Strzelił Mario Balotelli. Asystował mu Ricardo Pereira.

Ależ to była kontra gospodarzy! Pereira rozpędził się na prawym skrzydle, podał przed pole karne do Balotellego, a ten przełożył piłkę na lewą nogę i umieścił ją w siatce świetnym płaskim strzałem przy słupku.

17
24'

Mistrz Francji znów podkręcił tempo i przeważa.

10
8
2
2
6
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dalbert Henrique.

6
20'

Zapachniało golem dla OGC Nice! Seri dośrodkował z rzutu wolnego za plecy obrońców, z piłką sam przed bramkarzem znalazł się Mario Balotelli, lecz uderzył nieczysto i bardzo niecelnie.

9
7
3
2
5
19'

Pereira centrował w pole karne w kierunku Balotellego, przytomnie jednak przeciął to Serge Aurier.

6
6
1
1
17'

Po dośrodkowaniu Di Marii z rzutu rożnego, do strzału głową doszedł Edinson Cavani, ale piłkę z pola bramkowego wybił obrońca.

6
4
2
1
13'

Gospodarze zniwelowali przewagę PSG i teraz gra toczy się w środku pola.

9
9
3
10'

Wreszcie dobra akcja OGC Nice. Henrique uderzył mocno z ostrego kąta i po rykoszecie piłka poleciała obok słupka.

11
7
1
1
9'

Utrzymuje się zdecydowana przewaga mistrza Francji. Teraz z rzutu rożnego dośrodkował Angel di Maria, jednak zabrakło strzału.

9
7
2
1
3
5'

Cardinale bardzo niepewnie obronił uderzenie Di Marii, odbił piłkę przed siebie, ale miał szczęście, bo zaasekurował go obrońca.