89'

Monaco. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Guido Carrillo.

88'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Junior Alonso. Lemar wpadł z piłką w pole karne po jego lewej stronie, dogrywał do Germaina, którego uprzedził Alonso. Obrońca wpakował piłkę do własnej bramkii! 4:0.

2
87'

Goście starają się uratować honor. Lille w ataku, ale nie potrafi zbliżyć się pod bramkę Monaco.

3
1
1
2
3
83'
83'

Nicolas de Preville uderzył z ok. 22 metrów. Piłka przeszła tuż obok słupka.

2
1
1
1
80'

Fares Bahlouli uderzył z rzutu wolnego, Danijel Subasić wybił piłkę spod poprzeczki na róg!

3
1
2
78'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Valere Germain.

77'

Z dystansu uderzył Naim Sliti. Fatalnie to wyglądało. - Sam jesteś fatalny - bąknął pod nosem zawodnik Lille.

2
9
1
2
74'

Silva dalekim podaniem uruchomił Sidibe, a ten uderzył w kierunku dalszego słupka i minimalnie przestrzelił.

2
1
1
70'

Lille. Schodzi: Ibrahim Amadou. Wchodzi: Yves Bissouma.

3
70'

Lille. Schodzi: Yassine Benzia. Wchodzi: Fares Bahlouli.

69'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Ależ piękna bramka! Silva rozegrał na prawo do Mbappe Lottina ten nie pozwolił piłce spaść na murawę i z powietrza odegrał do Falcao. Napastnik z ośmiu metrów, także nie pozwalając futbolówce dotknąć murawy, uderzył obok słupka.

40
16
2
1
3
65'

Kolejna groźna wrzutka w pole karne Lille, jednak obrońcom udało się wybić piłkę.

2
3
1
64'

Lille. Schodzi: Ricardo Kishna. Wchodzi: Nicolas de Preville.

Nicolas de Preville #12
3
1
63'

Groźne dogranie w pole karne Lille, czujność zachował Maignan, który złapał piłkę.

3
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Mavuba.

Antonio Mavuba #24
Lille OSC
5
1
1
57'

Kone uderzał z pola karnego. Piłka odbiła się od nogi Jemersona i omal nie wpadła za plecy Subasicia. Bramkarz wybił futbolówkę na róg.

5
1
54'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego potężnie z ok. 12 metrów uderzył Jemerson. Piłka przeleciała tuż obok bramki!

4
1
3
1
2
54'

W polu karnym Sidibe zamiast uderzać zdecydował się na podanie i trafił w rywala.

1
4
1
1
52'

Lemar potrzebował pomocy medycznej, ale pozbierał się z murawy.

2
3
3
7
51'

Żółtą kartkę za brutalny faul otrzymał Naim Sliti.

3
48'

Żółtą kartkę otrzymał Jemerson.

AS Monaco
1
1
1
5
47'

Sliti wpadł w pole karne, przewrócił się, ale sędzia nakazał grać dalej.

3
1
1
1
2
46'

Gramy po przerwie.

6
2
1
1
45'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Kylian Mbappe Lottin. Już chyba nic nie odbierze Monaco tytułu! Bramkę do szatni zdobył Bernardo Silva. Piłkę dogrywał Mbappe Lotin, który chwilę wcześniej w polu karnym uciekł obrońcy. 2:0 dla Monaco!

41
21
6
2
4
40'

Pomocy medycznej potrzebował Djibril Sidibe.

3
2
2
11
6
37'

Niewiele wskazuje na to, że przed przerwą padną kolejne gole. Lille nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką Monaco, które jest coraz bliżej tytułu.

8
4
3
3
4
34'

Monaco czeka na to co zrobi rywal. Gospodarze prowadząc 1:0 nie kwapią się do ataku. Sporo nerwowości w ich grze.

5
2
2
2
3
31'

Gospodarze wyraźnie czują presję jaka na nich ciąży. Zdobyty gol nie zmienił sytuacji. Lille coraz groźniejsze.

2
2
1
2
3
27'

Dośrodkowanie z rogu, do piłki doszedł Fabinho, ale nie trafił w bramkę.

2
1
1
5
2
23'

Monaco pozwala na coraz więcej rywalom. Pod bramką Subasicia coraz groźniej, ale póki co bez konsekwencji.

3
2
6
1
2
19'

Groźnie wyglądają kontry piłkarzy Lille. Monaco jak na razie skutecznie odpiera ataki rywala.

6
2
2
1
2
15'

Subasić uratował Monaco przed stratą gola! Po zgraniu piłki przez Edera uderzał Sliti, ale nie potrafił pokonać bramkarza.

9
2
2
2
2
12'

Groźnie zapowiadająca się kontra Monaco zatrzymana. Kylian Mbappe Lottin na spalonym.

5
1
2
6
7
10'

Gracze Lille nie mają wiele do stracenia. Goście starają się przenieść ciężar meczu na połowę Monaco.

3
2
3
4
11
7'

Gol! Strzelił Radamel Falcao. Asystował mu Thomas Lemar. Lemar dośrodkowaniem z lewej strony znalazł w polu karnym Falcao, a ten nie miał problemów ze zdobyciem gola. Snajper do bramki trafił głową z pięciu metrów. Gdzie byli obrońcy?

58
32
4
3
6
4'

Monaco nie rzuciło się na rywala. Spokojne pierwsze minuty gry.

7
5
9
4
5
20:52

Monaco w przypadku wygranej zapewni sobie mistrzostwo Francji. Gdyby zespołowi Kamila Glika nie udało się wygrać z Lille, kolejną szansę będzie miał w środę kiedy zmierzy się z Saint Etienne.