KSZO 1929 Ostrowiec Św.. Schodzi: Mateusz Mianowany. Wchodzi: Fabian Burzyński.

85'

Groźny płaski strzał z dystansu Gila i nieznaczne pudło!

1
84'

Zamieszanie w polu karnym po wrzutce Persony z rzutu wolnego, jednak gdynianie się wybronili.

82'

Gospodarze nie załamali się zmarnowaną jedenastką i rzucili się do ataku, Arka dziwnie bezradna.

77'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Steinbors znakomicie obronił strzał Łatkowskiego w lewy róg!

1
76'

Rzut karny dla KSZO! Gil zdaniem sędziego sfaulowany przez Stolca.

75'

Gol! Strzelił Michał Stachurski. Asystował mu Rafał Gil.

Będzie jeszcze ciekawie! Z dystansu uderzył Gil, Steinbors nastawił się na łatwy chwyt, tymczasem tuż przed jego ręką piłkę do siatki strącił Stachurski.

KSZO 1929 Ostrowiec Św.
Asysta:
Rafał Gil #5
1
74'

Płasko z dystansu uderzył Gil - celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Steinborsa.

71'

Tadeusz Socha stracił piłkę na rzecz Gila, ale szybko naprawił swój błąd przed polem karnym.

66'

Zbyt mocne dośrodkowanie Gila z rzutu wolnego przerodziło się w strzał, piłka wylądowała jednak na górnej siatce.

64'

Gdynianie poradzili sobie z centrą Gila z rzutu wolnego.

63'

Trudno zakładać, że KSZO odrobi straty. Gospodarze dość często podchodzą pod bramkę Steinborsa, ale wykończeniem już nie imponują.

59'

Michał Grunt dostał dobrą piłkę w pole karne, lecz niepotrzebnie decydował się na zgranie zamiast strzału. Akcja spaliła na panewce.

57'

Z dystansu na wiwat, bardzo niecelnie uderzył Damian Mosiejko.

55'

Arka trochę spuściła z tonu, ale gospodarze mają problem z oddaniem groźnego strzału.

51'

Sprzed pola karnego fatalnie przestrzelił Gil.

50'

Mianowany przyjął na głowę potężny strzał Mosiejki i przez chwilę leżał na boisku.

48'

Rafał Siemaszko chciał zamknąć centrę z prawego skrzydła, został jednak uprzedzony przez obrońcę.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

46'

KSZO 1929 Ostrowiec Św.. Schodzi: Piotr Ferens. Wchodzi: Kamil Bełczowski.

Kamil Bełczowski #24
Piotr Ferens #2
44'

Z rzutu wolnego z 20 metrów wysoko nad bramką uderzył Michał Grunt. Jęk zawodu dość licznej publiczności.

43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Błąd.

Arka Gdynia
41'

Gol! Strzelił Tadeusz Socha. Asystował mu Adrian Błąd.

2:0 dla Arki! Błąd w tempo podał do wbiegającego w pole karne Sochy, a ten oddał świetny płaski strzał zewnętrzną częścią stopy. Wierzgacz bez szans.

40'

Po kontrataku bardzo niecelnie z dystansu uderzył Gil.

37'

Teraz Damian Mosiejko chybił z ostrego kąta.

36'

Z narożnika pola karnego wyraźnie obok słupka uderzył Paweł Abbott.

34'

Coraz wyraźniejsza przewaga Arki, III-ligowiec ma problemy z odzyskaniem piłki.

30'

Gol! Strzelił Paweł Abbott. Asystował mu Rafał Siemaszko.

1:0 dla Arki! Siemaszko dograł z boku pola karnego do Abbotta, a ten wyprzedził obrońców gospodarzy i pokonał Wierzgacza z najbliższej odległości.

29'

Po wrzucie z autu Łatkowskiego sprytnie główkował Michał Stachurski, jednak piłka wylądowała na górnej siatce.

26'

Dominik Hofbauer zatańczył z piłką w polu karnym, w końcu uderzył z 16 metrów, ale Stanisław Wierzgacz na posterunku.

24'

Sprzed pola karnego zupełnie nieudanie strzelił Adrian Błąd i piłka poszybowała wysoko w trybuny.

22'

Potężna bomba Łatkowskiego z dystansu i Pavels Steinbors miał spore kłopoty!

1
21'

Powinno być 1:0 dla Arki! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Paweł Abbott główkował z 5 metrów, ale po koźle piłka przeleciała nad poprzeczką.

17'

Oglądamy całkiem wyrównany mecz, na razie nie widać, że oba zespoły dzielą na co dzień trzy klasy rozgrywkowe.

1
14'

Z rzutu wolnego bardzo dobrze dośrodkował Gil, jednak zamykający to Michał Grunt minął się z piłką.

13'

Stanisław Wierzgacz złapał piłkę po centrze Wojowskiego z lewego skrzydła.

12'

Technicznie z dystansu strzelił Rafał Siemaszko - tuż obok słupka!

11'

Adrian Błąd przejął piłkę na połowie gospodarzy, jednak został zablokowany przy próbie strzału z dystansu.

8'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym KSZO, ale gospodarze zdołali zablokować strzał Siemaszki z kilku metrów!

7'

Ferens dostał piłkę na skrzydle, zbiegł przed pole karne i oddał niezły techniczny strzał. W bramkę jednak nie trafił.

3'

Zablokowany mocny strzał Abbotta sprzed pola karnego.

3'

III-ligowiec stara się atakować Arkę wysoko. Niezły początek w wykonaniu gospodarzy.