Dawid Kownacki stanął oko w oko z Lechem, ale górą bramkarz Ruchu!

1
87'

Z rzutu wolnego wysoko nad bramką uderzył Piotr Ćwielong.

85'

Temperatura meczu od dłuższego czasu nie jest zbyt wysoka. Poznaniacy już nie forsują tempa, a Ruch nieporadnie walczy o gola honorowego.

1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Oleksy.

Ruch Chorzów
1
81'

Ogromny kocioł w polu karnym gości, ale strzał Hanzela z 14 metrów został zablokowany.

1
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Hanzel.

1
76'

Jasmin Burić odbił piłkę po strzale Nowaka sprzed pola karnego, a poprawkę Niezgody z ostrego kąta zablokował Jan Bednarek.

74'

Odpowiedź Ruchu, ale zablokowany mocny strzał Nowaka z ostrego kąta.

1
73'

Szybka akcja Lecha, piłka trafiła do Majewskiego, ale jego strzał przy dalszym słupku instynktownie obronił Kamil Lech!

1
68'

Mogło być 1:3! Po dośrodkowaniu Monety do strzału głową doszedł zupełnie niekryty Jarosław Niezgoda, lecz zabrakło mocy i Burić efektowną interwencją złapał piłkę.

1
67'

Celnie, ale niezbyt groźnie uderzył z rzutu wolnego Radosław Majewski. Kamil Lech złapał piłkę.

62'

Lasse Nielsen zablokował strzał Przybeckiego z ostrego kąta.

59'

W dużym zamieszaniu w polu karnym Niebieskich tuż obok słupka uderzył technicznie Szymon Pawłowski.

1
58'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
56'

Miłosz Przybecki centrował miękko w kierunku Monety, szybciej przy piłce był jednak Jasmin Burić.

53'

Gol! Strzelił Szymon Pawłowski. Asystował mu Darko Jevtić.

Cóż za piękny gol! Jevtić podał do Pawłowskiego, a ten opanował piłkę, zakręcił obrońcami Ruchu i uderzył nie do obrony przy dalszym słupku.

51'

Dość otwarta gra, Ruch podejmuje teraz większe ryzyko, a Lech ma miejsce na wyprowadzanie kontr.

1
47'

Anemicznie z dystansu uderzył Bartosz Nowak i Jasmin Burić zaliczył łatwą interwencję.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Lech. Schodzi: Marcin Robak. Wchodzi: Dawid Kownacki.

46'

Ruch. Schodzi: Jakub Arak. Wchodzi: Jarosław Niezgoda.

45'

Doliczona 1 minuta.

42'

Niezłe dośrodkowanie Konczkowskiego z prawego skrzydła, ale obrona poznaniaków oddaliła zagrożenie.

1
41'

Bezradni są w ofensywie chorzowianie, trudno im będzie dopaść Lecha.

1
38'

Przerwa w grze, problemy zdrowotne ma Marcin Kowalczyk.

36'

Lech jest wyraźnie lepszy, panuje nad boiskowym wydarzeniami, a jego akcje wyglądają zdecydowanie groźniej niż te przeprowadzane przez Ruch.

1
32'

Sprzed pola karnego nad poprzeczką uderzył Darko Jevtić.

30'

Gol! Strzelił Radosław Majewski. Asystował mu Marcin Robak.

0:2! Robak podał do Majewskiego, ten z dziecinną łatwością minął Konczkowskiego i choć uderzył nie najlepiej, to Lech tylko trącił piłkę i przepuścił ją do siatki.

28'

Paweł Oleksy doszedł do strzału głową, było groźnie w polu karnym Kolejorza, jednak Burić złapał piłkę.

24'

Jakub Arak chciał zamknąć dośrodkowanie z prawego skrzydła, bardzo umiejętnie wyblokował go jednak Jan Bednarek.

1
22'

Szymon Pawłowski wpadł w pole karne, oddał strzał z narożnika, ale zabrakło mocy i Lech obronił.

1
19'

Teraz kąśliwie z dystansu uderzył Patryk Lipski i Jasmin Burić odbił piłkę przed siebie.

18'

Celny, ale zbyt lekki strzał Monety sprzed pola karnego. To nie mogło zaskoczyć Buricia.

14'

Gol! Strzelił Marcin Robak. Asystował mu Tomasz Kędziora.

1:0 dla Lecha! Z rzutu rożnego dośrodkował Jevtić, lot piłki przedłużył Kędziora i z bliska do siatki głową skierował ją Robak.

12'

Dość soczyście z 17 metrów uderzył Szymon Pawłowski, Kamil Lech był jednak dobrze ustawiony i interweniował bardzo pewnie.

8'

Z dystansu w sam środek bramki uderzył Darko Jevtić i na posterunku Kamil Lech.

6'

Jakub Arak ładnie wypracował sobie pozycję do strzału z 15 metrów, ale praktycznie podał piłkę Buriciowi.

4'

Od razu próbuje zaatakować Lech, chorzowianie zepchnięci do obrony.

1'

Na tym etapie o awansie decyduje jedno spotkanie, zatem w przypadku remisu czeka nas dogrywka, a potem ewentualnie rzuty karne.