90'

Doliczone zostały trzy minuty.

1
90'

Gol! Strzelił Ricardo Nunes. I jest kolejny gol dla Pogoni! Bierność obrońców wykorzystał Nunes.

Pogoń Szczecin
1
88'

Stracony trzeci gol podciął Jadze skrzydła. Pogoń jest już pewna awansu.

1
86'

Gol! Strzelił Adam Gyurcso. Asystował mu Łukasz Zwoliński. Zabójcza kontra Pogoni. Zwoliński dostrzegł wychodzącego na czystą pozycję Gyurcso, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Węglarza.

85'

Pogoń. Schodzi: Spas Delew. Wchodzi: Takafumi Akahoshi.

81'

Zwoliński tuż po wejściu na boisko miał pierwszą okazję do zdobycia gola. Piłkarz Pogoni spudłował.

1
78'

Pogoń. Schodzi: Jakub Piotrowski. Wchodzi: Robert Obst.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Cornel Rapa.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Tomasik.

Jagiellonia Białystok
1
75'

Kontra Pogoni. Gyurcso odegrał do Frączczaka, ten strzelił z 16. metra. Węglarz nie miał problemów z obroną.

1
72'

Gyurcso strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego z 20. metra. Świetna parada Węglarza, który przeniósł piłkę nad poprzeczką. Mogło być 3:1!

1
69'

Z kornera dośrodkował Vassiljev, prosto w ręce Kudły.

67'

Gol! Strzelił Kamil Drygas. Asystował mu Cornel Rapa. Pogoń w ostatnich minutach grała jednym schematem i wreszcie przyniosło to efekt w postaci bramki. Z prawego skrzydła dośrodkował Rapa, do piłki wyskoczył Węglarz, ale ubiegł go Drygas.

1
65'

Krótka przerwa w grze. W walce o piłkę ucierpiał Drygas.

63'

Ponownie z prawego skrzydła dośrodkował Rapa, niecelny strzał głową oddał Frączczak.

1
60'

Po dośrodkowaniu Rapy głową uderzył Drygas. Kapitalną interwencją popisał się Węglarz.

1
1
60'

Na trybunach obecnych jest 3 826 kibiców.

2
57'

Sędzia Krzysztof Jakubik wyrzucił na trybuny trenera bramkarzy Jagiellonii, Grzegorza Kurdziela.

1
1
55'

Po wrzutce Rapy strzelał Piotrowski. Węglarz popisał się pewną interwencją.

54'

Gra przeniosła się pod bramkę Jagiellonii. Z rogu wrzucał Gyurcso, ale szczecinianie nie sprawili żadnego zagrożenia po stałym fragmencie.

1
52'

Po dośrodkowaniu Tomasika strzelał Guti, po rykoszecie i odbiciu piłki przed Rudola opuściła boisko.

1
51'

Świetna interwencja Kudły po strzale Romanczuka. Golkiper Pogoni uratował swój zespół przed stratą bramki.

1
50'

Cernych uporał się z dwoma obrońcami Pogoni i próbował zagrać do wbiegającego w pole karne Romanczuka. Piłkę wybił jeden z graczy Pogoni.

1
48'

Wasiluk w polu karnym wślizgiem zatrzymał akcję Delewa. Nie mogło być jednak mowy o faulu, było to czyste wejście.

46'

Vassiljev dośrodkował piłkę w kierunku Frankowskiego, ale ten nie zdołał dojść do piłki.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45+3'

Świetna szansa dla Jagiellonii! Po wrzutce z wolnego Vassiljewa piłkę trącił Burliga, ale instynktowną interwencją popisał się Kudła.

1
45+1'

Krótka przerwa w grze, pomocy medycznej potrzebuje Delew.

1
45'

Do pierwszej połowy doliczono minutę.

1
44'

Kontratak Jagiellonii zakończony zablokowanym strzałem Frankowskiego.

1
43'

Sporo niedokładności w szeregach obu drużyn.

1
40'

Z rzutu rożnego piłkę wrzucił Vassiljev. Piłkę głową uderzył Runje, ale był to niecelny strzał.

39'

Dwójkowa akcja Burligi i Cernycha. W ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił Lewandowski.

39'

Frączczak strzelił z ostrego kąta. Węglarz mimo chwili zawahania nie dał się zaskoczyć.

1
38'

Gyurcso dośrodkował w kierunku Drygasa, ale ten nie zdążył oddać strzału.

36'

Gol! Strzelił Fiodor Cernych. Asystował mu Przemysław Frankowski. Kapitalna akcja Jagiellonii. Frankowski wrzucił piłkę z lewego skrzydła, w polu karnym piłkę głową uderzył Cernych, a Kudła nie zdołał obronić tego strzału. Mamy remis w Szczecinie.

2
1
33'

Dobre dośrodkowanie Tomasika z rzutu wolnego, ale żaden z zawodników Jagi nie zdołał dopaść do piłki.

32'

Po dośrodkowaniu Grzyba ze skrzydła piłkę ręką dotknął Nunes. Rzut wolny dla gości.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Rafał Murawski.

29'

Kontratak Pogoni zakończony bardzo niecelnym uderzeniem Nunesa.

1
25'

Nieudane dośrodkowanie gości z rzutu rożnego. Piłkę przejęli gospodarze.

24'

Stracona bramka podziałała mobilizująco na gości. Jagiellonia stosuje wysoki pressing, by jak najszybciej odebrać rywalom piłkę.

21'

Gol! Strzelił Adam Frączczak. Piłkarz Pogoni pewnie egzekwował rzut karny.

1
20'

Długo trwają protesty graczy Jagi. Za chwilę Frączczak będzie egzekwował rzut karny.

1
18'

Rzut karny dla Pogoni! Po strzale Murawski przewrócił się w polu karnym po tym jak po jego strzale piłkę próbował wybić jeden z graczy Jagiellonii i doszło między tymi graczami do kontaktu.

1
15'

Minimalnie niecelny strzał Romanczuka. Gorąco pod bramką Pogoni.

12'

Gyurcso bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego. Węglarz bez problemów obronił ten strzał.