3:0
Zakończony
CD Leganes
90+2'

Katastrofalny strzał oddał Cristiano Ronaldo. To najlepsze podsumowanie dzisiejszego występu Portugalczyka.

90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Diaz.

Victor Diaz #17
CD Leganes
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

87'

James Rodriguez uderzył z rzutu wolnego obok słupka bramki Leganes. Kolumbijczyk zdecydowanie się nie popisał.

86'

Marcelo brzydko sfaulował Omara Ramosa, który musi opuścić boisko. Trener Leganes wykorzystał limit zmian, dlatego beniaminek dogra spotkanie w "dziesiątkę".

1
1
1
1
1
85'

Poza polem karnym skutecznie interweniował Keylor Navas.

1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Ramos.

Omar Ramos #23
CD Leganes
82'

CD Leganes. Schodzi: Martin Mantovani. Wchodzi: Victor Diaz.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Martin Mantovani #5
82'

Real. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Lucas Vazquez.

80'

Gareth Bale strzelił z 18 metrów, jednak został zablokowany.

76'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Toni Kroos. Niemiec zagrał między dwóch defensorów do Moraty, który zabrał się z piłką i celnie strzelił w kierunku bliższego słupka bramki Leganes.

72'

Mógł być gol dla Leganes! Alexander Szymanowski ładnie uderzył zza linii pola karnego, jednak świetną interwencją popisał się Keylor Navas.

70'

Beniaminek wyraźnie nie ma pomysłu na zaatakowanie lidera Primera Division.

68'

CD Leganes. Schodzi: Ruben Perez. Wchodzi: Luciano Neves.

Luciano Neves #20
Ruben Perez #21
68'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: James Rodriguez.

66'

Nie jest to dobry dzień dla Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił z rzutu wolnego prosto w mur piłkarzy Leganes.

62'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Luka Modrić. Chorwat wraca do gry po miesiącu przerwy.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Mantovani.

CD Leganes
61'

Bardzo słaby strzał z dystansu Omara Ramosa.

60'

Po dośrodkowaniu Kroosa w światło bramki główkował Gareth Bale, jednak na posterunku był golkiper beniaminka.

55'

CD Leganes. Schodzi: Darwin Machis. Wchodzi: Omar Ramos.

Darwin Machis #7
54'

Real wyraźnie podkręcił tempo po zmianie stron. "Królewscy" grają szybciej i praktycznie nie opuszczają połowy rywala.

52'

Znów Gareth Bale! Walijczyk uderzył z ok. 30 metrów z rzutu wolnego i piłka po głowie rywala wyleciała na korner.

1
48'

Gareth Bale szuka hat-tricka! Walijczyk został 2-krotnie powstrzymany przez bramkarza Leganes - najpierw po uderzeniu nogą, a następnie głową.

46'

Początek drugiej części gry.

1
45+1'

Gol! Strzelił Gareth Bale. po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w zamieszaeniu podbramkowym najlepiej zachował się Walijczyk, który z najbliższej odległości po raz 2. trafił do siatki!

Real Madryt
1
44'

Było gorąco po całej sytuacji. Przy strzale Szymanowskiego na murawie leżał Gareth Bale, ale beniaminek nie zdecydował się przerwać gry. Rozwścieczyło to bramkarza Navasa, który zaczął szarpać się z pomocnikiem Leganes. Do kłótni doszło również przy trenerskich ławkach.

1
43'

Mógł być remis!!! Alexander Szymanowski dostał podanie w pole karne, a piłka po jego zblokowanym strzale przeleciała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Insua.

Pablo Insua #18
CD Leganes
41'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho. Za protesty.

Real Madryt
40'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos.

Real Madryt
38'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Isco. Kibice Realu w końcu się doczekali! Pierwsza akcja i od razu gol. Walijczyk otrzymał świetne podanie na 16. metr, minął golkipera i trafił do pustej bramki.

Real Madryt
Asysta:
37'

Cristiano Ronaldo uderzył z ok. 20 metrów po ziemi. Piłka przeleciała wyraźnie obok słupka.

34'

Bramkarz Leganes przy rzucie wolnym z własnej połowy próbował zaskoczyć... Keylora Navasa. Kostarykanin spokojnie wrócił do bramki i złapał piłkę.

31'

Pierwszy rzut rożny dla Realu również nie przyniósł żadnego zagrożenia. Po chwili z dystansu uderzył Isco, jednak został zablokowany.

30'

Mija pół godziny, kibice na Santiago Bernabeu wciąż czekają na pierwszą (!) okazję dla swojej ekipy.

1
26'

Groźnie pod bramką Realu! Gabriel odegrał piłkę przewrotką w pobliże słupka, ale żaden z jego kolegów nie zdołał wykończyć okazji.

1
25'

Cristiano Ronaldo znów gra zdecydowanie poniżej oczekiwań. Tymczasem dzisiaj pojawiła się informacja o możliwym nowym kontrakcie dla CR7:

1
22'

Cristiano Ronaldo huknął z 10 metrów nad poprzeczką. Ostatecznie bramka i tak nie zostałaby uznana, ponieważ Portugalczyk był na spalonym.

1
21'

Gareth Bale dośrodkował na długi słupek, a Alvaro Morata w bardzo trudnej sytuacji posłał piłkę na górną siatkę bramki beniaminka.

19'

Piłkarze Leganes swobodnie rozgrywają piłkę. Gospodarze wyglądają tak, jakby po prostu nie chciało im się grać.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przez długi czas domagał się faulu. Sędzia był innego zdania i to piłkarza Realu ukarał "żółtkiem".

11'

Minęło 10 minut, a piłkarze Realu jeszcze nie zjawili się w okolicach pola karnego rywali. Czyżby wczesna pora źle wpływała na wicemistrzów Hiszpanii?

8'

Żółtą kartkę otrzymał Darwin Machis.

CD Leganes
6'

Na razie gra Realu nie może podobać się zgromadzonym kibicom. Brakuje podbramkowych okazji, a Leganes stosuje skuteczny wysoki pressing.

2'

Ruben Perez zdecydował się na uderzenie z koła środkowego. Keylor Navas spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

11:12

Kibice nie są przyzwyczajeni do rozgrywania meczów o tej porze.

11:12

Słoneczna pogoda w Madrycie.

11:12

Spotkanie poprowadzi Antonio Mateu Lahoz.

11:12

Do tej pory Real Madryt 6-krotnie grał w niedzielę o godz. 12:00. Wszystkie te mecze kończyły się zwycięstwem aktualnego wicemistrza Hiszpanii.

11:12

CD Leganes ma 3 porażki z rzędu i plasuje się tuż nad strefą spadkową.

11:12

Real Madryt jest liderem i jedyną niepokonaną drużyną w tym sezonie. W zespole "Królewskich" panuje jednak napięta atmosfera, a po zremisowanym meczu z Legią Warszawa zwołano nawet nadzwyczajne spotkanie z piłkarzami.

11:06

W zespole Realu Madryt wciąż do zdrowia nie powrócili Sergio Ramos i Pepe. Dodatkowo w niedzielne popołudnie zabraknie Karima Benzemy, który nabawił się drobnego urazu w Warszawie. W kadrze meczowej po miesiącu przerwy jest za to Luka Modrić. Chorwat rozpocznie mecz na ławce.