2:1
Zakończony
Valencia CF
90+4'

Kapitalna okazja dla Valencii!!! Jose Gaya stanął przed wyśmienitą szansą, huknął z całych sił, ale na wysokości zadania stanął Sergio Rico. Świetna parada bramkarza Sevilli!

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

87'

Sevilla ruszyła z kontrą, którą niecelnym strzałem wykończył Franco Vazquez.

85'

Z dystansu silnie uderzył Dani Parejo. Na posterunku golkiper Sevilli.

81'
ZMIANA

Valencia. Schodzi: Mario Suarez. Wchodzi: Santi Mina.

80'
ZMIANA
77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Guilherme Siqueira.

75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolas Pareja. Sevilla znów na prowadzeniu! Stoper gospodarzy po rzucie rożnym przyjął futbolówkę na linii pola karnego i uderzył z półwoleja do siatki. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka.

70'

Nani strzelił silnie z półwoleja i piłka po plecach jednego z graczy Sevilli wyleciała na korner.

65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Munir El Haddadi. Asystował mu Joao Cancelo. Remis! Kapitalne wejście Munira, który na placu gry pojawił się 3 minuty temu. Były napastnik Barcelony uderzył z pierwszej piłki, po ziemi obok bezradnego golkipera.

62'

Valencia atakuje! Nani poczarował na 20 metrze i huknął nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką.

61'

Rodrigo dostał piłkę w pole karne i z ostrego kąta uderzył kilka metrów obok słupka.

60'

Dani Parejo zauważył wysuniętego golkipera i dość niespodziewanie zdecydował się na strzał z rzutu wolnego. Sergio Rico z wielkim trudem wypiąstkował piłkę ponad poprzeczkę.

57'

Valencia nie ma pomysłu na odpowiedź. Popularne "Nietoperze" nie potrafią przedostać się pod pole karne rywala.

53'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Ezequiel Garay.

Jest bramka!!! Vitolo wstrzelił na 5. metr, a Garay wpakował piłkę do własnej siatki!

50'

Niestety obraz gry na razie się nie zmienia.

46'

Początek II połowy.

41'

Niestety nie jest to porywające widowisko. Kibice wciąż czekają na... pierwszy celny strzał.

36'

Sporo chaosu na boisku. Obie drużyny niezbyt dobrze spisują się w ofensywie.

32'

Adil Rami katastrofalnie wybił piłkę pod nogi Daniego Parejo, który źle przyjął i nie skorzystał z wielkiego prezentu od stopera Sevilli.

29'

Kolejna wrzutka na przedpole Sevilli. Zrobił się spory kocioł w okolicy linii bramkowej, ale sędzia ostatecznie odgwizdzał faul w ofensywie.

26'

Groźne dośrodkowania w pole karne Sevilli. Na posterunku Sergio Rico.

23'

Piłkarze Sevilli oddają sporo strzałów z dystansu. Z ponad 20 metrów obok bramki uderzył Sergio Escudero.

21'

Franco Vazquez przymierzył z narożnika pola karnego, jednak piłka jedynie otarła się o boczną siatkę bramki Valencii.

19'

Piłkarze Sevilli ładnie rozgrywali piłkę w okolicy pola karnego Valencii, ale akcja nie zakończyła się nawet strzałem.

15'

Kolejny nieudany strzał z dystansu w wykonaniu gości. Tym razem wyraźnie pomylił się Rodrigo.

11'

Zapraszamy na nasz piłkarski profil na Facebooku -> TUTAJ.

10'

Bardzo słaby strzał z dystansu w wykonaniu Enzo Pereza. Bramkarz Sevilli spokojnie złapał piłkę.

8'

Wyrównany początek, na razie żadna ze stron nie potrafi na dłużej przejąć inicjatywy.

3'

Z ostrego kąta uderzył Pablo Sarabia. Pomocnik Sevilli posłał piłkę obok słupka.

20:15

Spotkanie na Sanchez Pizjuan poprowadzi Del Cerro Grande.

20:15

W tym sezonie Sevilla przegrała na własnym boisku tylko z Barceloną i Juventusem. Pozostałe mecze zakończyły się zwycięstwami gospodarzy. Valencia od 4 kolejek nie cieszyła się z kompletu oczek.