10 gru 2016 13:00
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Zabawił się na koniec spotkania Lionel Messi. Zgrabny taniec między obrońcami doczekał się finalizacji w postaci podcinki na 3:0!

FC Barcelona
2
90'

Obrońca zablokował strzał Lionela Messiego, a sędzia poinformował zainteresowanych, że dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu.

1
87'

Powoli dobiega końca regulaminowy czasu. Wciąż aktywna jest Osasuna Pampeluna, ale bez kontaktowego gola nie zwiększy temperatury w końcówce meczu. Tymczasem Marc-Andre ter Stegen jest skoncentrowany.

1
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Torres.

Roberto Torres #10
Osasuna Pampeluna
1
82'

Marc-Andre ter Stegen czujny i gibki. Bramkarz FC Barcelona sparował nad poprzeczkę mocne uderzenie Alexa Barenguera.

1
76'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Rafinha.

77'

Sergio Leon zatrudnił Marca-Andre ter Stegena płaskim uderzeniem z obrębu pola karnego. Gracz z numerem "7" na koszulce zagraża najmocniej drużynie z Barcelony.

1
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Jordi Alba.

Druga bramka FC Barcelona była podobna do pierwszej. Ponownie zafunkcjonowało lewe skrzydło, a Lionel Messi wiedział, w którym momencie ruszyć do podania Jordiego Alby. To druga asysta Hiszpana!

70'
ZMIANA

Osasuna. Schodzi: Oriol Riera. Wchodzi: Kenan Kodro.

wchodzi Wchodzi
Kenan Kodro #19
schodzi Schodzi
1
68'

Nauzet Perez jest dobrze dysponowany, a szczególnie dobrze radzi sobie z uderzeniami Lionela Messiego. Tym razem bramkarz Osasuny Pampeluna sparował płaską próbę piłkarza FC Barcelona.

1
65'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Arda Turan. Wchodzi: Denis Suarez.

65'

Andres Iniesta szukał ponownie Luisa Suareza, autora dotychczas jedynego gola. Tym razem w akcję hiszpańsko-urugwajską wmieszał się bramkarz Nauzet Perez.

1
63'
ZMIANA

Osasuna. Schodzi: Oier. Wchodzi: Tano Bonnin.

Tano Bonnin #3
Oier #6
1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Jordi Alba.

Szybka wymiana podań zakończona płaskim Jordiego Alby do osamotnionego Luisa Suareza. Napastnik FC Barcelona nie mógł nie skorzystać ze świetnej asysty i spokojnym strzałem wyprowadził FC Barcelona na prowadzenie!

1
55'

Dużo podań, mało konkretów ze strony Dumy Katalonii. Przed momentem Andres Iniesta został zatrzymany wślizgiem blisko chorągiewki boiska.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Marquez Alvarez.

Ivan Marquez Alvarez #33
1
53'

Dobrze ustawili się stoperzy i wyekspediowali piłkę po dośrodkowaniu Andresa Iniesty z głębi pola. Zaczyna wyglądać chaotycznie gra FC Barcelona.

1
49'

Kibice złapali się za głowy na trybunach. Sergio Leon uderzył sprytnie z dystansu po indywidualnym rajdzie i nieomal wrzucił piłkę za kołnierz bramkarzowi. Poprzeczka uratowała FC Barcelona!

1
48'

Bez huraganowego ataku FC Barcelona na początku drugiej połowy. Nawet Luis Enrique usiadł na ławce rezerwowych zamiast podpowiadać przy linii bocznej.

1
46'
ZMIANA

Osasuna. Schodzi: Miguel Flano. Wchodzi: Unai Garcia.

Unai Garcia #15
Miguel Flano #4
1
46'

Gra wznowiona.

1
45'

Doliczona minuta.

1
43'

Natomiast trener Osasuny Pampeluna uradowany jakby jego drużyna prowadziła 3:0 w 85. minucie. Tak nie jest, ale jedna akcja podopiecznych przypadła mu do gustu.

1
41'

Lionel Messi ma dużo do powiedzenia sędziemu. Argentyńczyk domagał się słusznie rzutu rożnego i naprawdę dziwne, że sędzia kazał wznowić grę bramkarzowi.

1
39'

Każda minuta bez straconego gola mobilizuje gospodarzy do agresywnej obrony. Długimi fragmentami tłoczą się w jedenastu na własnej połowie.

1
37'

Gra wznowiona po krótkiej pauzie spowodowanej kontuzją. Drużyny mają jeszcze kilka minut, by zmienić wynik zanim sędzia zarządzi przerwę.

1
34'

Jedenastu piłkarzy w czerwonych koszulkach na własnej połowie. Długo nie potrafili przerwać ataku pozycyjnego FC Barcelona aż Oriol Riera potraktował Lionela Messiego faulem.

1
30'

Tymczasem Oriol Riera mógł ukarać faworyta za nieskuteczność i zdobyć gola dla Osasuny Pampeluna. Zabrakło sekundy, by wbił do siatki płaskie dośrodkowanie.

1
29'

Kręci się FC Barcelona wokół bramki gospodarzy, już dawno powinna prowadzić, ale nikt nie pomoże jej w udokumentowaniu przewagi golem. Musi zrobić to sama, jeżeli chce zwyciężyć.

1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Oier.

Oier #6
1
25'

Lionel Messi znów nie przechytrzył Nauzeta Pereza. Bramkarz Osasuny Pampeluna czuł, że Argentyńczyk będzie próbował lobować w sytuacji sam na sam i futbolówka została sparowana na korner.

1
24'

Uderzenia z podobnych pozycji. Luis Suarez i Andres Iniesta spudłowali z okolic narożnika pola karnego. Bramkarz gospodarzy odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

1
22'

Uspokoili sytuację gospodarze i wypchnęli faworyta nieco dalej od własnego pola karnego. Miguel Flano sfaulował Luisa Suareza blisko koła środkowego.

19'

Sergio Leon pobiegł bez głowy na połowę przeciwnika i zamiast oddać piłkę partnerom, wdał się w niepotrzebny pojedynek z grupką gości. Strata.

17'

Lionel Messi główkował co prawda w światło bramki, ale zbyt lekko i mało zaskakująco, by futbolówka ominęła idealnie ustawionego golkipera Osasuny Pampeluna.

15'

Wszystko wskazuje na to, że Osasuna Pampeluna za moment skapituluje. Coraz to nowe, stuprocentowe sytuacje podbramkowe Dumy Katalonii. W sytuacji sam na sam z bramkarzem Lionel Messi trafił w nogi bramkarza.

14'

Samuel Umtiti został pozostawiony bez opieki i dostał wypieszczone dośrodkowanie z rzutu wolnego. Gorzej było ze strzałem, który poszybował metr nad poprzeczką.

13'

Luis Suarez dopadł do piłki dośrodkowanej z lewego skrzydła, obrócił się z nią w polu karnym i ostemplował słupek bramki Nauzeta Pereza. Ma apetyt na gola napastnik FC Barcelona!

11'

Marc-Andre ter Stegen nie miał trudnego zadania, by złapać zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Praktycznie nie miał konkurenta do przejęcia piłki.

9'

Niebezpieczne uderzenie Luisa Suareza obok bramki. Urusowi podał piłkę Lionel Messi i było gorąco gospodarzom.

6'

Całe, długie rozegranie FC Barcelona zakończyło się niedokładnym podaniem w kierunku Luisa Suareza. Uczestnik Ligi Mistrzów musi budować od nowa.

4'

Crossowe podanie, ale Arda Turan nie zdecydował się na rajd w pole karne przeciwnika, a ponownie wycofał piłkę do drugiej linii.

2'

Pierwsze, uderzenie ostrzegawcze oddała Osasuna Pampeluna. Gospodarze w czerwonych koszulkach i granatowych spodenkach, natomiast FC Barcelona w błękitno-morskich strojach.

Czy FC Barcelona wygra wysoko mecz z Osasuną Pampeluna?
Tak
Nie
12:43

Po serii trzech, ligowych remisów FC Barcelona ma dobrą szansę na zgarnięcie kompletu punktów. Jej przeciwnik Osasuna Pampeluna jest na dnie tabeli Primera Division.