Primera Division: 15. kolejka
10 gru 2016 20:45
90+2'

Gol! Strzelił Sergio Ramos. Asystował mu Toni Kroos.

Niesamowite! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego kapitalnie z główki uderzył Ramos!

5
2
2
90+1'

Przemysław Tytoń przerzucił piłkę nad poprzeczkę i z hukiem wpadł na słupek. Polak potrzebuje interwencji lekarzy.

2
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Ramos.

Real Madryt
2
87'

Żółtą kartkę otrzymał Keylor Navas.

Real Madryt
2
87'

Ostro pod polem karnym Tytonia! Piłkarze obu drużyn uczestniczyli w przepychankach.

1
84'

Gol! Strzelił Mariano Diaz.

Remis! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła kapitalnym strzałem głową popisał się Mariano!

Real Madryt
3
1
82'

Deportivo. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Faycal Fajr.

wchodzi Wchodzi
Faycal Fajr #19
schodzi Schodzi
81'

Real. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Marcelo.

79'

Wielkie problemy ma Real. Czyżby pierwsza porażka od kwietnia stała się faktem?

75'

Deportivo. Schodzi: Florin Andone. Wchodzi: Pedro Mosquera.

Pedro Mosquera #5
72'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Mariano Diaz.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata. Robi się nerwowo w Madrycie!

69'

Real w poważnych tarapatach. Gospodarze biją głową w mur ustawiony przez zawodników Deportivo.

1
1
65'

Gol! Strzelił Joselu.

Nieprawdopodobne!!! Deportivo prowadzi 2:1, a drugiego gola zdobył wprowadzony Joselu! Napastnik uprzedził Sergio Ramosa i uderzył między nogami Keylora Navasa.

Joselu #7
Deportivo La Coruna
2
2
63'

Wyrównanie po kapitalnym strzale!!! Piłkarz Deportivo huknął zza pola karnego i trafił idealnie w okienko bramki Realu!

Joselu #7
3
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albentosa.

Raul Albentosa #6
1
58'

Deportivo. Schodzi: Emre Colak. Wchodzi: Joselu.

Joselu #7
54'

Real bardzo dobrze wszedł w drugą połowę i szuka kolejnego gola, który mógłby już ustawić mecz.

1
50'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Isco. Real na prowadzeniu!!! Morata przyjął piłkę na 20. metrze, odwrócił się i popisał się pięknym strzałem tuż przy słupku! Tytoń nie miał szans na udaną interwencję.

4
3
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Babel.

44'

Danilo padł w polu karnym Tytonia, jednak sędzia zdecydowanym ruchem nakazał dalszą grę.

1
40'

Isco założył piłkarską siatkę w polu karnym, ale na drugim rywalu już się zatrzymał.

1
37'

Fatalny strzał z dystansu Casemiro. Piłka poleciała w trybuny Santiago Bernabeu.

1
35'

Ależ blisko gola dla Deportivo! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Celso Borges strzelił z główki w słupek!

1
33'

Całkowicie odmieniony Real ma spore problemy z Deportivo, które może pokusić się dzisiaj o niespodziankę.

1
29'

Przemysław Tytoń!!! Polak wyszedł zwycięsko z sytuacji sam na sam z Jamesem Rodriguezem!

1
29'

Groźnie pod bramką Realu! Po płaskim zagraniu na krótkim słupku strzelał Celso Borges, jednak udaną interwencją popisał się Keylor Navas.

26'

Sergio Ramos uderzył z rzutu wolnego nieznacznie nad poprzeczką bramki Tytonia. Polak kontrolował lot piłki.

1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Celso Borges. Pomocnik Deportivo sfaulował tuż przed polem karnym Casemiro. Będzie groźna okazja dla Realu.

1
1
20'

Obrońcy Deportivo zaczynają popełniać coraz większe błędy, lecz gospodarze na razie nie potrafią z nich skorzystać.

17'

W olbrzymim kotle w polu karnym na raty interweniował Przemysław Tytoń. Było gorąco.

14'

Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Isco.

13'

Fatalnie we własnym polu karnym interweniował Juanfran i do strzału dopadł Nacho. Obrońca Realu został jednak w ostatniej chwili zablokowany.

10'

Przemysław Tytoń wciąż nie wykazywał się swoimi umiejętnościami, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku.

7'

Toni Kroos zdecydował się na strzał z dystansu. Został zablokowany przez Sidneia.

5'

Bardzo spokojny początek meczu. Real ma optyczną przewagę, ale jeszcze nie zagroził bramce Tytonia.

20:28

Przemysław Tytoń wciąż czeka na pierwsze czyste konto w barwach Deportivo.

20:14

Real Madryt nie przegrał spotkania od kwietnia tego roku i jest pewnym liderem Primera Division. "Królewscy" w sobotni wieczór przyjmą 16. Deportivo, które ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową.