Primera Division: 16. kolejka
17 gru 2016 16:15
90+3'

Jeszcze starają się goście, ale Atletico dobrze się broni. Minuta szans Las Palmas.

90'

Pogramy jeszcze 4 minuty.

88'

Dobrą interwencją popisał się Moya, który wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu. Po chwili sędzia przerwał grę.

86'

Las Palmas. Schodzi: Nabil El Zhar. Wchodzi: Jeronimo Momo.

wchodzi Wchodzi
Jeronimo Momo #11
schodzi Schodzi
84'

Las Palmas. Schodzi: Helder Lopes. Wchodzi: Dani Castellano.

Dani Castellano #23
Helder Lopes #22
84'

. Schodzi: Vicente Gomez. Wchodzi: Tana.

Tana #24
Vicente Gomez #4
81'

Atletico stara się kontrolować przebieg meczu, goście jednak nie zamierzają bez punktów wracać do domu. Końcowy wynik wciąż jest sprawą otwartą.

76'

Goście przegrywają, ale nie mają zbyt wielu sił, aby zmusić rywali do cofnięcia się.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Ferreira Carrasco.

69'

Dogranie Koke zamykał Gameiro, ale nie zdołał umieścić piłki w bramce!

64'

Kilka podań i obrona Atletico została rozmontowana. Dogranie do Michela, ale ten nie trafił w bramkę.

62'

Goście chcą odrobić straty. Piłkę w polu karnym otrzymał Mesa, ale został zablokowany.

59'

Gol! Strzelił Saul Niguez. Atletico odzyskało piłkę na połowie Las Palmas, pierwszy strzał sprzed pola karnego został zablokowany. Po chwili do futbolówki doszedł Saul i przepięknym strzał tuż przy słupku wyprowadził gospodarzy na prowadzenie!

Atletico Madryt
1
59'

Mesa sam na sam z bramkarzem, ale strzał z boku bramki odbił golkiper!

57'

Żółtą kartkę otrzymał Roque Mesa.

Roque Mesa #15
UD Las Palmas
1
54'

Po rzucie rożnym do piłki doszedł Koke, ale uderzył bardzo wysoko ponad bramką.

53'

Problemy zdrowotne ma Lopes. Piłkarz potrzebuje pomocy medycznej.

1
49'

Z ok. 13 metrów uderzył Nabil El Zhar, ale uczynił to zbyt anemicznie i bramkarz spokojnie złapał piłkę.

46'

Gramy po przerwie.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Saul Niguez.

1
42'

Gra znowu przeniosła się w okolice środka boiska. Niewiele wskazuje na to, że przed przerwą zobaczymy gole.

39'

Dogranie wzdłuż pola bramkowego do Gameiro, a ten w biegu uderzył w piłkę, ale pomylił się o metr!

37'

Atletico w końcu odebrało rywalom piłkę, ale gospodarzom brakuje zdecydowania w okolicach pola karnego gości.

33'

Coraz groźniejsi goście! Atomowy strzał z ok. 30 metrów oddał Lemos, piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła na aut bramkowy!

31'

W końcu groźnie pod bramką Atletico. W zamieszaniu strzał lecący do bramki zablokował obrońca, a poprawka Michela przeszła metr obok bramki.

29'

W końcu szybka akcja Atletico, piłka trafiła pod nogi Gameiro, który atakowany przez obrońcę uderzył mocno, ale niecelnie.

25'

Goście coraz częście i coraz dłużej rozgrywają piłkę na połowie Atletico. Zespół z Madrytu póki co gra w jednostajnym tempie.

23'

Z pola karnego uderzył Viera, ale strzał był zbyt słaby aby zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

22'

Gracze Las Palmas po przejęciu piłki starają się długo ją rozgrywać. Goście wciąż bez szansy bramkowej.

18'

Gameiro ruszył z piłką, w polu karnym chciał dogrywać do partnera, ale piłkę przejął Lemos.

16'

Saul Niguez doszedł do piłki w polu karnym, ale trafił w słupek!

14'

Póki co sporo chaosu na boisku, wiele niepotrzebnych strat i niedokładnych podań.

12'

Po rogu dla Atletico do wybitej przed pole karne piłki doszedł Yannick Ferreira Carrasco, ale uderzył niecelnie.

11'

Gameiro znalazł się w dogodnej sytuacji po błędzie obrony, ale jego strzał zablokował obrońca.

10'

Wciąż w ataku gospodarze, ale Atletico póki co bez klarownej okazji bramkowej.

6'

Atletico wciągnęło rywala na własną połowę i po przejęciu piłki wyprowadziło kontrę. Piłka dogrywana była do Carrasco, ale ten nie doszedł do niej.

3'

Od początku przewaga gospodarzy, którzy chcą szybko objąć prowadzenie. Goście skupieni na defensywie.

15:19

Spotkanie poprowadzi Mario Melero.

15:19

Atletico w tabeli plasuje się na 6. pozycji i ma w dorobku 25 punktów, UD Las Palmas ma 4 "oczka" mniej i jest w lidze 10.