1
1
10
90+2'

Cristiano Ronaldo główkował w dogodnej sytuacji tuż obok spojenia słupka z poprzeczką!

16
1
1
1
6
90+1'

Gareth Bale z główki trafił w nogę defensora Valencii. Po chwili Marcelo wyraźnie spudłował po strzale zza pola karnego.

12
5
90'

4 minuty doliczone.

17
1
1
1
9
90'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Parejo.

Valencia CF
4
1
1
9
89'

Sergio Ramos po strzale z podbicia posłał futbolówkę obok bramki. Trwa wielki napór Realu!

7
4
87'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Realu, ale ani Cristiano Ronaldo ani Gareth Bale nie zdołali oddać strzału w światło bramki.

8
11
86'

Po przerwie piłkarze Realu dominują, ale nie potrafią stworzyć sobie dogodnej okazji.

7
5
82'

Valencia skutecznie oddala grę od własnego pola karnego. Real momentami jest bezradny.

6
4
79'

Cristiano Ronaldo strzelił prosto w mur.

8
11
77'

Bardzo niecelny strzał Casemiro zza pola karnego.

5
9
76'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Lucas Vazquez.

74'

Valencia. Schodzi: Simone Zaza. Wchodzi: Mario Suarez.

73'

Real. Schodzi: Raphael Varane. Wchodzi: Nacho.

72'

Powtórki wykazują, że Sergio Ramos ewidentnie faulował Munira! To powinien być rzut karny dla Valencii!

12
6
71'

Munir El Haddadi zwija się z bólu w polu karnym Realu po wejściu Sergio Ramosa. Na Mestalla przeraźliwe gwizdy, a sędzia nakazał dalszą grę.

6
4
68'

Kapitalna interwencja Alvesa, ale ewentualna bramka Benzemy i tak nie zostałaby uznana ze względu na faul francuskiego napastnika.

7
2
67'

Żółtą kartkę otrzymał Eliaquim Mangala.

7
3
67'

Simone Zaza! Włoch wygrał pojedynek z Varanem, ale w ostatniej chwili został powstrzymany przez Keylora Navasa i Carvajala.

3
4
66'

Spore zamieszanie w polu karnym Valencii, ostatecznie piłka odbiła się od gracza gospodarzy i wpadła wprost do rękawic Alvesa.

2
2
65'

Marcelo szukał dośrodkowania, ale posłał piłkę w boczną siatkę bramki Valencii.

2
2
62'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Gareth Bale.

61'

Kapitalna akcja Parejo! Pomocnik Valencii przy końcowej linii świetnie minął Carvajala i z ostrego kąta strzelił silnie w bramkarza Realu.

6
3
59'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Varane.

5
5
56'

Valencia. Schodzi: Fabian Orellana. Wchodzi: Carlos Soler.

wchodzi Wchodzi
Carlos Soler #18
schodzi Schodzi
5
4
56'

Real praktycznie nie opuszcza połowy Valencii.

12
3
54'

Żółtą kartkę otrzymał Enzo Perez.

Valencia CF
11
2
52'

Marcelo strzelił po ziemi z ostrego kąta, a pewnie interweniował Diego Alves.

7
4
50'

Lekka przewaga Realu Madryt. Czekamy na pierwsze okazje po przerwie.

10
3
46'

Początek drugiej części gry.

15
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

10
6
45'

Cristiano Ronaldo dalej próbuje! Po strzale z dystansu piłka po małym rykoszecie przeleciała tuż obok słupka! Zadecydowały centymetry!

12
5
44'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Marcelo. Brazylijczyk dośrodkował z lewego skrzydła, rywala uprzedził Ronaldo, który wpakował piłkę do siatki po strzale głową! 2:1 dla Valencii!

68
32
43'

Żółtą kartkę otrzymał Munir El Haddadi.

13
5
40'

Kolejna próba Cristiano Ronaldo. Piłka poszybowała w trybuny Mestalla.

8
2
39'

Valencia. Schodzi: Nani. Wchodzi: Guilherme Siqueira.

39'

Po centrze Carvajala na krótkim słupku piętką uderzył Cristiano Ronaldo, jednak na posterunku stał Diego Alves.

4
37'

Wyraźne problemy z pachwiną ma Nani, który już zasygnowalizował potrzebę zmiany.

6
17
37'

Znów akcja Valencii! Nani wycofał przed pole karne do Parejo, a ten uderzył wyraźnie obok bramki Realu.

2
2
35'

Spore zamieszanie w polu karnym Valencii. Joao Cancelo zbyt lekko odegrał do swojego bramkarza, który ofiarnie interweniował przed nacierającym Cristiano Ronaldo.

3
3
30'

Valencia miała rzut wolny w okolicy narożnika pola karnego. Na bezpośredni strzał zdecydował się Dani Parejo, ale Keylor Navas sparował piłkę do boku.

8
5
29'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
9
3
27'

Spokojny okres w meczu. Real stosuje wysoki pressing, ma optyczną przewagę, ale wciąż przegrywa 0:2.

3
3
23'

Marcelo z grymasem bólu wrócił na boisko.

6
3
22'

Marcelo zwija się z bólu na murawie. Brazylijczyk po ostrym wejściu ma problemy z kostką.

8
11
21'

Diego Alves! Brazylijski bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczkę po groźnym strzale Benzemy z dystansu.

2
3
19'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Zaza.

Valencia CF
3
5
18'

Strzał Cristiano Ronaldo po ziemi obronił Diego Alves. Sędzia wcześniej błędnie odgwizdał pozycję spaloną Portugalczyka.

6
1
15'

Ależ mecz! Cristiano Ronaldo wstrzelił piłkę po ziemi wzdłuż pola karnego, a uderzenie Jamesa z ostrego kąta niemalże na własnej linii bramkowej zatrzymał Munir El Haddadi.

2
3
14'

Blisko trzeciego gola dla Valencii!!! W dogodnej sytuacji Munir El Haddadi strzelił w światło bramki, ale piłka po drodze odbiła się od łydki Marcelo i przeleciała nieznacznie nad poprzeczką.

2
5
13'

Cristiano Ronaldo w swoim stylu przerzucił piłkę na prawą nogę i zza pola karnego strzelił obok bramki.

2
3
11'

Casemiro uderzył z główki po rzucie rożnym, ale strzał był zbyt słaby i nie sprawił żadnego problemu Alvesowi.

2
11'

Idealny początek Valencii, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

1
4
9'

Gol! Strzelił Fabian Orellana. Asystował mu Nani. Real na kolanach!!! Valencia odebrała piłkę na własnej połowie i wyszła z szybką kontrą. Nani zagrał prostopadle w pole karne, a Orellana posłał futbolówkę między nogami Keylora Navasa.

37
41
7'

Toni Kroos uderzył z dystansu, a piłka po nogach rywala przeleciała obok słupka. Rożny dla Realu nie przyniósł zagrożenia.

4
4
4'

Gol! Strzelił Simone Zaza. Asystował mu Munir El Haddadi. Co za bramka!!! Munir dośrodkował w pole karne z prawego skrzydła, na 12. metrze piłkę tyłem do bramki przyjął Zaza, który popisał się fenomenalnym strzałem z półwoleja niemalże w okienko!

4'

Od pierwszego gwizdka optyczna przewaga Realu Madryt.

7
7
18:13

Real Madryt jest liderem, mimo iż ma rozegranych 2 mecze mniej od drugiej Barcelony. Valencia plasuje się dopiero na 15. pozycji i ma 7 oczek przewagi nad strefą spadkową.