2:1
Zakończony
Real Madryt
90+2'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Sevilla prowadzi!!! Jovetić strzelił technicznie z 18 metrów i posłał piłkę nad Keylorem Navasem!

33
1
34
90'

3 minuty doliczone.

10
3
89'

Cristiano Ronaldo padł w polu karnym. Faulu nie było, rozpocznie bramkarz Sevilli.

8
1
1
4
88'

Sevilla chce wygrać to spotkanie! Wielki napór gospodarzy na bramkę Realu!

9
6
87'

Znów ryzykowna interwencja Ramosa! Stoper posłał piłkę nad poprzeczką po dośrodkowaniu Joveticia.

6
3
85'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sergio Ramos. Niesamowite! Po rzucie wolnym Pablo Sarabii Sergio Ramos wpakował piłkę do własnej bramki!

Real Madryt
40
1
43
84'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

Real Madryt
6
9
83'

Po bramce Sevilla nie stworzyła ani jednej groźnej sytuacji. Piłkarze Realu perfekcyjni w obronie.

5
2
81'

Żółtą kartkę otrzymał Samir Nasri.

6
2
81'

Steven N'Zonzi perfekcyjnie zatrzymał szarżującego Cristiano Ronaldo. Portugalczyk mógł wyjść do sytuacji sam na sam!

2
7
77'

Sevilla. Schodzi: Vicente Iborra. Wchodzi: Pablo Sarabia.

75'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Mateo Kovacić.

74'

Koronkową akcję Sevilli przerwał sędzia, który odgwizdał spalonego. Bardzo trudne zadanie przed gospodarzami. Real gra bardzo uważnie na tyłach.

9
1
69'
71'

Sevilla ma zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki. Real przyjmuje rywala na własnej połowie i czyha na kontry.

5
6
67'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk pewnie wykonał "jedenastkę"!!!

46
2
22
66'

Jeszcze przed wykonaniem "jedenastki" dochodzi do przepychanek między piłkarzami obu klubów.

6
3
65'

W polu karnym Sergio Rico ewidentnie sfaulował Carvajala!

7
5
65'

Rzut karny dla Realu Madryt!!!

14
4
63'

WOW! Olbrzymi kocioł w polu karnym Sevilli! Karim Benzema złożył się do strzału z 6 metrów, ale posłał piłkę wysoko nad poprzeczką!

5
5
61'

Po błędzie Parejy w dogodnej sytuacji znalazł się Cristiano Ronaldo, który nie popisał się i zagrał wprost pod nogi rywala.

5
2
60'

Real słabo prezentuje się w ofensywie. Czyżby zmiana ustawienia nie przyniosła korzystnego efektu?

2
4
56'

Dwa razy Cristiano Ronaldo powstrzymany przez golkipera Sevilli. Otworzył się mecz na Sanchez Pizjuan!

5
2
54'

Świetna okazja dla Sevilli! Po szybkiej akcji gospodarzy Wissam Ben Yedder uderzył po ziemi, ale Keylor Navas odbił piłkę przed siebie.

3
2
52'

Marcelo strzelił technicznie z 18 metrów i piłka poleciała nad poprzeczką.

6
1
50'

Luka Modrić domagał się rzutu karnego po rzekomym faulu piłkarza Sevilli. Sędzia pewnym gestem nakazał dalszą grę.

6
2
47'

Sevilla od razu ruszyła do ataków! Z ostrego kąta uderzył Franco Vazquez i po interwencji Navasa piłka wyleciała na korner.

6
2
46'

Początek drugiej części gry.

5
1
44'

Bardzo intensywny mecz na Sanchez Pizjuan. Jak na razie bardzo dobrze zawody prowadzi również sędzia.

6
4
40'

Ależ blisko! Karim Benzema świetnie znalazł w polu karnym Cristiano Ronaldo, który w dogodnej sytuacji nieczysto trafił w piłkę!

4
8
37'

Na razie najlepszymi piłkarzami są środkowi pomocnicy z obu stron - Steven N'Zonzi, Casemiro oraz Luka Modrić. Bardzo uważna gra w meczu na szczycie Primera Division.

4
2
33'

Ładna akcja Sevilli! Samir Nasri podał w pole karne do Vitolo, ten od razu odegrał z powrotem do Francuza, który strzelił wprost w dobrze ustawionego Navasa. Gospodarze zaczynają się rozkręcać.

4
2
32'

Franco Vazquez przyjął piłkę na linii pola karnego, obrócił się i strzelił obok spojenia słupka z poprzeczką.

2
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Vicente Iborra. Pomocnik Sevilli nieprzepisowo powstrzymał kontratak Realu.

2
2
27'

Mamy pierwszy celny strzał. Cristiano Ronaldo uderzył po ziemi z narożnika pola karnego. Na posterunku stał Sergio Rico.

5
2
24'

Samir Nasri strzelił z półwoleja zza pola karnego i piłka poleciała wyraźnie nad bramką Realu.

5
2
23'

Gdy Sevilla ma piłkę, Real broni się w ustawieniu 5-3-2. Przy atakach "Królewskich" dwaj boczni defensorzy odgrywają rolę skrzydłowych.

3
19'

Było groźnie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na piątym metrze Steven N'Zonzi uprzedł defensora i golkipera Realu, ale z główki uderzył wysoko nad bramką.

1
2
15'

Bardzo niecelnie z główki uderzył Sergio Ramos.

2
3
12'

Bardzo uważna gra na tyłach w wykonaniu obu zespołów. Wciąż czekamy na groźne okazje.

1
2
9'

Ładna akcja Modricia, który kapitalnym zwodem minął rywala i wpadł w pole karne. Dośrodkowanie Chorwata pozostawiło już wiele do życzenia.

2
5'

Wyrównany początek meczu, gra toczy się głównie w środku boiska, a żadna ze stron jeszcze nie przejęła na dłużej inicjatywy.

1
2
3'

Piękna oprawa przed pierwszym gwizdkiem sędziego:

2
1'

Sergio Ramos przyjął piłkę i na Sanchez Pizjuan rozległy się przeraźliwe gwizdy. To nie będzie łatwy mecz dla byłego gracza Sevilli.

2
2
20:07

Real Madryt przystępuje do spotkania z serią 40 meczów bez porażki!