Primera Division: 19. kolejka
22 sty 2017 16:15
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez. Kara za słowa krytyki w kierunku arbitra liniowego.

Atletico Madryt
3
2
90+1'

Po centrze Gaitana z woleja z 15 metrów uderzył Saul Niguez...prosto w golkipera.

1
90'

Piłkarze pograją 3 minuty dłużej.

1
1
89'

Athletic. Schodzi: Ander Iturraspe. Wchodzi: Mikel Rico.

87'

Kilka centr Koke z prawego skrzydła, ale górą defensywa Athletic.

2
85'

Uderzenie wolejem sprzed szesnastki. Próbował Mikel San Jose, ale piłka poszybowała wysoko w trybuny.

1
83'

Athletic. Schodzi: Iker Muniain. Wchodzi: Markel Susaeta.

83'

Athletic. Schodzi: Inaki Williams. Wchodzi: Asier Villalibre.

wchodzi Wchodzi
Asier Villalibre #28
schodzi Schodzi
2
80'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Fernando Torres.

Kapitalne uderzenie Francuza z 25 metrów! Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

78'

Pewne piąstkowanie bramkarza Athletic.

1
75'

Angel Correa z 22 metrów, ale tylko w reklamy piwa za bramką Basków.

1
73'

Prostopadłe podanie do Griezmanna, który piękną podcinką przelobował bramkarza. Chwilę wcześniej rozległ się jednak gwizdek. Francuz na ofsajdzie.

1
72'

Indywidualna akcja Muniaina zakończona celnym strzałem w środek bramki. Pewnie Moya.

1
70'

Próbuje odpowiedzieć Atletico, ale gospodarze są dzisiaj świetnie dysponowani i prowadzenie 2:1 wcale ich nie zadowala.

1
67'

Przerwa w grze. Koke i Lekue zderzyli się głowami.

2
65'
65'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Ferreira Carrasco. Kartka za protestowanie.

64'

Odległość do bramki 20 metrów. Do piłki podbiegł Yannick Ferreira Carrasco, ale uderzył obok bramki.

1
62'

Ander Iturraspe doznał kontuzji i wygląda na to, że konieczna będzie zmiana.

2
61'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Iturraspe. Faul na Niguezie tuż przed polem karnym.

Athletic Bilbao
2
58'

Atletico. Schodzi: Gabi. Wchodzi: Fernando Torres.

56'

Gol! Strzelił Oscar de Marcos. Asystował mu Raul Garcia.

Garcia biegł prawą flanką, podniósł głowę i dośrodkował w punkt na głowę de Marcosa. Mocny strzał z kilku metrów i gospodarze na prowadzeniu.

4
8
54'

Szybka akcja gości zakończona centrą Gameiro i niecelnym strzałem głową Carrasco.

1
50'

Lekue faulował Vrsaljko z prawej strony boiska na wysokości pola karnego. Centra Gabiego na głowę Godina. Pewnie w bramce Gorka Iraizoz.

1
48'

Celny strzał Raula Garcii, ale piłka zmierzała prosto do rąk bramkarza.

1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Gabi. Faul na dryblującym Muniainie.

1
2
46'

Od razu po wznowieniu dlugie zagranie do Sime Vrsaljko. Obrońca starał się wykorzystać zawahanie bramkarza, ale jednak lepszy Gorka Iraizoz.

2
46'

Początek drugiej połowy.

1
44'

Środkiem na przebój ruszył Saul Niguez, ale drybling zatrzymał się na trzecim z rywali.

1
42'

Gol! Strzelił Inigo Lekue. Asystował mu Inaki Williams.

Williams zagrał piłkę wzdłuż linii pola karnego, a ta trafiła do Lekue. Pomocnika próbowali zablokować Godin i Vrsaljko...bezskutecznie. Piękny strzał prawą nogą w górny róg.

Inigo Lekue #15
3
12
40'

Ależ walka w środku pola! Jedni i drudzy starają się widowiskowo wymieniać podania na małej przestrzeni.

1
37'

Bardzo długie podanie z pominięciem linii pomocy. Wydawało się, że Kevin Gameiro stanie sam przed bramkarzem, ale był spalony.

1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Inaki Williams. Ostry atak na nogi Godina.

1
1
33'

Gospodarze mają łatwość w konstruowaniu akcji skrzydłami. Cóż jednak z tego jak każda centra trafia do rywali.

1
29'

Kontra Atletico zakończona pozycją strzałową Carrasco. Belg uderzył z ostrego kąta po długim rogu, ale chybił celu.

1
29'

Szybki mecz na Estadio San Mames. Więcej z gry mają gospodarze.

1
25'

Carrasco faulował Williamsa na prawym skrzydle. Dobra centra na 8. metr, ale tam dobrze interweniował Miguel Angel Moya.

1
23'

Centra do Williamsa, który przyjął piłkę na klatkę piersiową. Napastnik był przytrzymywany przez Godina i nie był w stanie nic więcej zrobić. Nie ma jedenastki!

1
21'

Długie, prostopadłe podanie w kierunku Gameiro. Ten co prawda wygrał pojedynek biegowy z obrońcą, ale Aymeric Laporte nie dał się minąć.

1
18'

Zaskakujący strzał sprzed prawego narożnika pola karnego oddał Raul Garcia. Moya miał kłopoty, ale zdołał odbić piłkę tak, że ta przeleciała obok słupka.

1
17'

Yannick Ferreira Carrasco wstrzelił piłkę w pole karne. Ta zmierzała w światło bramki, ale tym razem Iraizoz bezproblemowo ją zatrzymał.

1
15'

Miękka centra z prawej strony pola karnego Atletico. Powietrzne starcie Williamsa z Moyą. Napastnik domagał się jeszcze rzutu rożnego, ale sędzia był innego zdania.

1
12'

Kevin Gameiro z piłką przy nodze z prawej strony boiska na wysokości pola karnego. Próba wymiany podań z Niguezem bez powodzenia. Dwójka obrońców zatrzymała napastnika.

1
10'

Płaski, bardzo mocny strzał z 20 metrów oddał San Jose. Piłka ustrzeliła Godina.

1
8'

Baskowie wymieniają podania w środku boiska. Zagrożenia pod bramką gości brak.

1
7'

Przewaga gospodarzy. Atletico zdobyło gola i cofnęło się na własną połowę.

3'

Gol! Strzelił Koke. Asystował mu Filipe Luis.

Pierwszy atak gości i już są na prowadzeniu! Akcję lewą stroną przeprowadzili Carrasco i Luis. Ten drugi zagrał do Koke, który chyba chciał dośrodkować. Griezmann chytrze przepuścił piłkę, czym zupełnie zdezorientował bramkarza.

13
3
15:35

Piłkarze już na boisku. Gospodarze zagrają bez Aduriza. Napastnik obejrzy mecz z trybun.

2
15:35

Spotkanie poprowadzi Ignacio Iglesias Villanueva.

3
15:35

Witamy i serdecznie zapraszamy na ligę hiszpańską. Przed nami starcie na Estadio San Mames w Bilbao. Miejscowy Athletic w dwóch ostatnich spotkaniach notował wynik 0:0. Może forma Basków nie jest optymalna, ale na własnym stadionie są groźni dla każdego. Atletico Madryt punktuje dość regularnie, ale grą nie porywa. Inna sprawa, że podopieczni Diego Simeone w Primera Division w 2017 roku nie stracili jeszcze gola.