Primera Division: 20. kolejka
28 sty 2017 16:15
90+5'

Ależ blisko! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka przeleciała przez pole karne Atletico i nieznacznie minęła słupek bramki gości.

1
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Manu Garcia.

Manu Garcia #19
Deportivo Alaves
2
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Godin.

Atletico Madryt
2
90'

3 minuty doliczone.

1
88'

Mogło być 1:0 dla Alaves! Po kontrze z ostrego kąta uderzył Theo Hernandez i golkiper Atletico biodrem obronił ten strzał!

1
86'

Antoine Griezmann strzelił z 23 metrów nad poprzeczką.

1
84'

Ostatnia zmiana w Alaves. Schodzi: Gaizka Toquero. Wchodzi: Carlos Vigaray.

wchodzi Wchodzi
Carlos Vigaray #22
schodzi Schodzi
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Deyverson.

1
1
81'

Koke obrócił się na linii pola karnego i oddał bardzo słaby strzał, z którym problemu nie miał golkiper Alaves.

1
78'

Atletico miało stuprocentową okazję!!! Nicolas Gaitan wyszedł do sytuacji sam na sam, ale kapitalną interwencją popisał się Fernando Pacheco.

1
77'

Zmiana w Alaves. Schodzi: Victor Camarasa. Wchodzi: Christian Santos.

Christian Santos #9
Victor Camarasa #8
2
77'

Deportivo Alaves atakuje, Atletico jest bezradne.

1
75'

Kolejny niecelny strzał Alaves - Deyverson z główki uderzył obok bramki.

1
75'

Po podaniu Toquero przed świetną szansą stanął Camarasa, który w polu karnym fatalnie przyjął sobie piłkę!

1
74'

Z trudnej pozycji Camarasa uderzył w kierunku krótszego słupka, gdzie czekał już Miguel Angel Moya.

1
71'

Wciąż zdecydowanie groźniejsze jest Alaves. Beniaminek od jakiegoś czasu rozgrywa piłkę w okolicy pola karnego Atletico.

1
68'

Bardzo groźny strzał Edgara Mendeza! Zmiennik gospodarzy uderzył z dystansu, piłka odbiła się od murawy i Miguel Angel Moya odbił ją na korner.

1
66'

Z 16 metrów z główki uderzył Deyverson. Bramkarz Atletico spokojnie kontrolował lot piłki.

1
65'

Zmiana w Alaves. Schodzi: Ibai Gomez. Wchodzi: Edgar Mendez.

Edgar Mendez #17
1
60'

Atletico. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Angel Correa.

58'

Deyverson strzelił z główki obok słupka bramki Atletico. Bardzo dobra akcja Alaves!

1
55'

Kontuzja Gimeneza! Załamany Urugwajczyk nie może ukryć łez. Defensor Atletico opuszcza o własych siłach boisko, ale ma wyraźnie problemy z pachwiną.

1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Llorente.

1
1
51'

Okazja dla Deportivo! Camarasa ładnie wyprzedził Gimeneza i z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

1
50'

Niewiele dzieje się w Vitorii po zmianie stron. Lekką przewagę ma Atletico.

1
46'

Początek drugiej połowy!

1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez.

1
43'

Atletico potrzebuje nowych graczy. Czyżby Simeone zdecydował się na zmiany już w przerwie?

39'

Ładna kontra Alaves i Ibai Gomez strzelił z dystansu nad poprzeczką. Skrzydłowy gospodarzy powinien to lepiej wykończyć.

34'

Atletico zaczyna przejmować inicjatywę i coraz częściej znajduje się na połowie rywala.

30'

Ależ okazja!!! Po rzucie wolnym ekwilibrystycznie strzelał Languardia, który trafił w poprzeczkę. Piłka po dobitce jednego z graczy gospodarzy przeleciała tuż nad poprzeczką.

29'

W posiadaniu piłki 73 do 27 procent dla Deportivo.

28'

Antoine Griezmann znów miał trochę miejsca i błyskawicznie zdecydował się na strzał. Francuz zza pola karnego strzelił wprost w dobre ustawionego golkipera.

25'

Antoine Griezmann został zablokowany przy strzale z 15 metrów.

24'

Zaskakująco słabo wygląda dziś Atletico. Gracze Diego Simeone przegrywają rywalizację w środku boiska i nie potrafią rozwinąć skrzydeł. Pachnie golem dla Alaves.

20'

Ibai Gomez znów zamykał akcję na lewym skrzydle Alaves. Pomocnik beniaminka oddał strzał, który został zblokowany i nie sprawił problemów rywalom. Trener Simeone zaczyna wyraźnie denerwować się na postawę swoich piłkarzy.

16'

I kolejna akcja dla gospodarzy. Camarasa ograł w polu karnym Godina i już szykował się do strzału, ale w ostatniej chwili przeszkodził mu Jose Maria Gimenez.

1
12'

Początek spotkania dla beniaminka. Gospodarze mają przewagę w posiadaniu piłki i już raz poważnie zagrozili bramce Atletico.

1
8'

Świetna okazja dla Deportivo! Ibai Gomez był niepilnowany na długim słupku, przyjął piłkę i oddał techniczny strzał, który padł łupem golkipera Atletico.

1
4'

Bardzo spokojne pierwsze minuty. Na razie bez okazji bramkowych, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

1
15:32

Po raz ostatni ekipa Deportivo Alaves przegrała na własnym boisku 20 listopada zeszłego roku z Espanyolem.

15:32

Spotkanie poprowadzi Ocón Arraiz.

2
1
15:32

W rozgrywkach ligowych Atletico Madryt plasuje się na 4. miejscu ze strata 8 punktów do lidera. Beniaminek Deportivo Alaves jest na 12. pozycji i ma aż 10 oczek przewagi nad strefą spadkową.

2
15:32

W sobotnie popołudnie spotkają się dwaj półfinaliści Pucharu Króla - Atletico Madryt oraz Deportivo Alaves.