Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

Arda Turan rozrzucił grę do Aleixa Vidala. Strzelec mógł podsumować swój występ drugim golem, gdyby nie huknął prosto w Gorkę Iraizoza.

2
2
86'

Szansa na gola dla FC Barcelona z rzutu rożnego. Dośrodkowanie w sam środek pola karnego, gdzie umiejętnie ustawili się przyjezdni i nie dopuścili do oddania strzału.

2
3
83'

Tym razem Marc-Andre ter Stegen wziął sprawy, a w zasadzie piłkę w swoje ręce i złapał dośrodkowanie z prawego skrzydła.

4
80'

Przebudził się Athletic Bilbao. Zmiennik Javi Eraso wybiegł do podania z głębi pola, po czym strzelił nieczysto i Marc-Andre ter Stegen nie został zmuszony do wysiłku.

3
78'

Końcówka spotkania i FC Barcelona cieszy się swoim zwycięstwem. Od czasu do czasu zbliża się do bramki Gorki Iraizoza, a przeciwnikom pozwala na znacznie mniej niż w pierwszej połowie.

3
74'
ZMIANA

Athletic. Schodzi: Raul Garcia. Wchodzi: Javi Eraso.

72'

Tylko Neymar nie zaspokoił jeszcze swojego apetytu. Ładna akcja indywidualna mistrza olimpijskiego zakończona płaskim strzałem. Tym razem bezbłędnie Gorka Iraizoz.

1
2
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Aymeric Laporte.

Athletic Bilbao
4
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Aleix Vidal.

Po zagraniu Ivana Rakiticia wystartował Aleix Vidal. Najpierw sprzątnął piłkę z pola widzenia obrońców, a swój rajd zakończył precyzyjnym uderzeniem na 3:0!

FC Barcelona
25
1
66'

Wrzutka Oscara de Marcosa spadła na poprzeczkę bramki FC Barcelona, a na dodatek boczny obrońca Athleticu Bilbao był na spalonym.

2
64'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Lionel Messi. Wchodzi: Sergi Roberto.

63'

Swobodniej gra w drugiej połowie FC Barcelona. Futbolówka krąży szybko na obrzeżach pola karnego Athleticu Bilbao, za czym nie nadążają przyjezdni.

1
59'

Lionel Messi był najsprytniejszy w przebitce w polu karnym. Wiedział, w którym miejscu spadnie piłka, pognał za nią i strzelił w boczną siatkę. Ma do siebie pretensje Argentyńczyk.

1
58'

Kombinacja z udziałem Neymara. Ma duży apetyt, by zdobyć gola, Brazylijczyk. Uderzenie ominęło nieznacznie bramkę Gorki Iraizoza.

54'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Ivan Rakitić.

53'

Rafinha już nie powróci na boisko. Trener FC Barcelona przygotował już zmianę za poszkodowanego zawodnika.

1
1
52'
ZMIANA

Athletic. Schodzi: Inigo Lekue. Wchodzi: Aritz Aduriz.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Inigo Lekue #15
1
50'

Marc-Andre ter Stegen wypiąstkował dośrodkowanie. Interwencja skuteczna, ale przy okazji staranował partnera z zespołu i konieczna będzie przerwa.

1
48'

Zmotywowani gospodarze grają z coraz większą swobodą. Dośrodkowanie na drugi słupek i strzał w boczną siatkę. Gorka Iraizoz był w opałach.

3
46'

Piłka w grze!

3
46'
ZMIANA
43'

FC Barcelona nie wybacza błędów rywalom i rusza po trzeciego gola. Neymar wpadł w pole karne ze skrzydła, ale tym razem nie asystował, a strzelił. Metr obok słupka!

4
4
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Zdecydowanie lepsze są jednak strzały FC Barcelona! Lionel Messi trafił na 2:0 z rzutu wolnego. Z ostrego kąta wystarczyło, że skierował futbolówkę w światło bramki, a resztę zrobił Gorka Iraizoz. Bramkarz praktycznie wrzucił sobie futbolówkę do własnej bramki.

44
1
9
37'

Marc-Andre ter Stegen odprowadził piłkę poza boisko po bardzo zaskakującym strzale z dystansu. Statystycznie w tym spotkaniu częściej uderza Athletic Bilbao.

5
34'

Żółtą kartkę otrzymał Oscar de Marcos.

3
35'

Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale chyba nawet publiczność nie była przekonana o faulu. Sędzia kazał kontynuować grę.

2
32'

Inaki Williams wbiegł swobodnie z lewego skrzydła w pole karne. Nie miał dobrej pozycji, by oddać strzał, a mimo to spróbował i gospodarzy uratował nie po raz pierwszy Marc-Andre ter Stegen.

3
29'

Drugie dziś uderzenie Raula Garcii i ponownie nadział się na interwencję Marca-Andre ter Stegena. Tym razem bramkarz FC Barcelona miał dużo czasu na reakcję.

3
28'

Gorka Iraizoz ustawił się idealnie i chwycił futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Niepotrzebnie pobiegli w pole karne obrońcy FC Barcelona.

2
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Iturraspe.

3
25'

Kilkanaście podań FC Barcelona w centrum boiska, ale nie przeniosła gry w pobliże bramki Gorki Iraizoza. Piłka dla gości.

2
23'

Dobra szansa na wyrównanie z rzutu wolnego. Ander Iturraspe nie przymierzył jednak idealnie w światło bramki i Marc-Andre ter Stegen nie musiał interweniować.

1
2
22'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

2
4
20'

Akcja indywidualna Lionela Messiego blisko bramki Gorki Iraizoza. Długo przyjezdni byli bezradni zanim zatrzymali gwiazdora FC Barcelona.

3
18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Neymar.

FC Barcelona zaatakowała i od razu wyszła na prowadzenie. Gola wypracował Neymar, którego przyspieszenie zaskoczyło całą grupkę obrońców Athleticu Bilbao. Brazylijczyk wypracował sobie miejsce i podał w pole bramkowe do Paco Alcacera, który z bliska strzelił na 1:0!

35
7
15'

Mikel San Jose poczuł, że jest ustawiony za wysoko i zareagował faulem. Athletic Bilbao nie pozwala FC Barcelona na szybkie przejście z fazy obrony do ataku.

2
3
13'

Odważnie Athletic Bilbao i to może się podobać. Dotychczas dwie najlepsze sytuacje podbramkowe mieli zawodnicy w biało-czerwonych pasiakach.

1
11'

W ostatnim momencie stoper Athleticu Bilbao przeciął miękkie dośrodkowanie. Błyskawiczna riposta Basków i Inaki Williams główkował z czystej pozycji obok bramki Marca-Andre ter Stegena. Nie ma szachów w Barcelonie!

3
8'

Athletic Bilbao zrewanżował się faulem na Neymarze w środkowej strefie boiska. Sam Brazylijczyk zainicjował akcję FC Barcelona od rzutu wolnego.

3
7'

Inaki Williams zmienił stronę boiska. Tym razem pojawił się na prawej flance, skąd dośrodkował płasko prosto w nogę defensora FC Barcelona. Opanowali sytuację gospodarze.

1
5'

Nieudane podanie crossowe na lewe skrzydło i FC Barcelona zahamowała rodzący się kontratak faulem.

2
3'

Marc-Andre ter Stegen zbił piłkę na słupek! Bardzo blisko gola była drużyna z Bilbao. Strzelał Raul Garcia z kilkunastu metrów po podaniu Inakiego Williamsa.

2
2'

Płaskie podanie ze skraju pola karnego do dobrze ustawionego Neymara. Brazylijczyk miał szczęście, że obrońca Athleticu Bilbao poślizgnął się, ale nie ukarał go uderzeniem do bramki.

1
2'

Pierwsza akcja oskrzydlająca zespołu z Bilbao, który gra w biało-czerwonych pasiakach i czarnych spodenkach. FC Barcelona w granatowo-bordowych strojach.

1
16:02

Sędzia: Alejandro Hernandez Hernandez.

2
16:02

Ławka rezerwowych Athleticu Bilbao: Alex Remiro - Aritz Aduriz, Eneko Boveda, Benat Etxebarria, Javi Eraso, Enric Saborit, Markel Susaeta.

1
1
16:02

Ławka rezerwowych FC Barcelona: Jasper Cillessen - Jordi Alba, Sergi Roberto, Denis Suarez, Javier Mascherano, Ivan Rakitić, Luis Suarez.

3
1
16:02

FC Barcelona zamierza zbliżyć się do Realu Madryt w tabeli Primera Division i odkuć się po remisie z Betisem Sevilla. Przeciwnikiem zespołu z Katalonii będzie Athletic Bilbao. Niedawno drużyny rywalizowały w Pucharze Króla i na Camp Nou gospodarze wygrali 3:1.