Koszmarnego urazu doznał Vidal. Noga gracza Barcelony została skręcona w nienaturalny sposób. Kontuzja wygląda bardzo poważnie!

4
27
82'

Messi mógł podwyższyć wynik, tym razem jednak górą obrońcy, którzy zatrzymali strzały Argentyńczyka.

2
10
77'

Gospodarze starają się zdobyć honorowego gola, jednak przed momentem Marc-Andre ter Stegen odbił na korner strzał Santosa.

7
3
75'

Gospodarze z chęcią opuściliby już boisko. 0:6 pokazuje różnicę między poziomem jaki zespoły prezentują w sobotnim meczu.

5
2
72'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Sergi Roberto.

71'

Z rzutu wolnego przymierzył Messi, jednak nie trafił w bramkę.

2
6
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Barcelona niczym walec! Płaski strzał Neymara odbił bramkarz, ale wobec dobitki Suareza był już bezradny!

FC Barcelona
53
7
66'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Samuel Umtiti. Wchodzi: Jordi Alba.

65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Luis Suarez. Suarez wpadł z piłką w pole karne, ale dość przypadkowo zostawił ją sześć metrów przed bramką. Doszedł do niej Rakitić i mocnym strzałem zdobył gola! 0:5!

55
8
64'
ZMIANA
63'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Alexis Ruano Delgado. Messi uderzał na bramkę gospodarzy, tor lotu piłki zmienił Alexis i padł gol!

Deportivo Alaves
56
8
62'

Strzelał Romero, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki Barcelony.

3
4
61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Rakitić.

3
7
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Vigaray stracił piłkę przed własnym polem karnym. Z futbolówką w "szesnastkę" wpadł Messi i strzałem między nogami bramkarza podwyższył prowadzenie gości!

54
8
58'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

3
5
57'
ZMIANA

Deportivo. Schodzi: Aleksandar Katai. Wchodzi: Oscar Romero.

wchodzi Wchodzi
Oscar Romero #10
schodzi Schodzi
Aleksandar Katai #25
6
1
56'

FC Barcelona nie forsuje tempa meczu, a Deportivo Alaves nie jest w stanie zagrozić gościom.

6
1
53'

Aktywniejsi po przerwie są w ofensywie gospodarze, jednak goście nie popełniają większych błędów w obronie.

6
1
49'

Piłkarze Deportivo starają się odrobić straty, gracze Barcelony po przejęciu piłki zwalniają grę.

7
1
47'

Szybka akcja gospodarzy lewą stroną, dogranie do Santosa, a ten w wyśmienitej sytuacji przestrzelił!

8
1
46'
ZMIANA

Deportivo. Schodzi: Nenad Kristicić. Wchodzi: Kiko Femenia.

Nenad Kristicić #23
5
4
46'

Gramy po przerwie!

8
1
43'

Dwie "bombki" i chyba po meczu. Gospodarze raczej nie będą w stanie się podnieść.

12
3
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Luis Suarez. Kuriozalny gol! Błąd Hernandeza przy wyprowadzeniu piłki. Futbolówka dograna za plecy obrońców, z bramki na piąty metr wyszedł Pacheco, ale zagrał tak niefortunnie, że trafił w głowę Suareza. Przed pustą bramką znalazł się Neymar i wpakował piłkę do siatki!

66
9
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Aleix Vidal. Wystarczył moment. Barcelona przyspieszyła grę i od razu padł gol! Rakitić rozciągnął grę do Vidala, a ten precyzyjnie dograł do Suareza. 0:1!

64
11
34'

Barcelona cały czas bije głową w mur. Gospodarze już nawet nie starają się wyprowadzać kontr. Całkowita dominacja gości!

6
2
30'

Do piłki przed polem karnym doszedł Sergio Busquets, jednak źle uderzył i nie stworzył zagrożenia. Piłka nawet nie doleciała do bramki.

3
8
28'

Obraz gry nie ulega zmianie. W ataku cały czas goście.

11
2
25'

Błyskawiczna odpowiedź Barcelony. Sam na sam z Pacheco znalazł się Andre Gomes. Również tym razem górą bramkarz!

2
10
25'

Kontra gospodarzy, Hernandez uciekł obrońcom gości i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Górą jednak Marc-Andre ter Stegen!

9
2
23'

Ogromne zamieszanie w polu karnym, w dobrej sytuacji znalazł się Suarez, jednak piłka nie znalazła drogi do bramki.

2
7
20'

Barcelona uzyskała wyraźną przewagę, gospodarze zepchnięci pod własną bramkę.

15
1
16'

Neymar przy zwodzie w polu karnym stanął niefortunnie ma problemy. Brazylijczyk nie zszedł z boiska, ale widać, że noga go boli.

2
1
25
15'

W polu karnym piłka dotarła do Aleixa Vidala, a ten uderzył z pierwszej piłki. Pół metra ponad bramką.

3
7
13'

Goście szukają dziury w defensywie rywali, ale piłkarze Deportivo nie popełniają błędów.

3
6
9'

Luis Enrique spokojnie popija napój izotoniczny. Trener Barcy widzi, że jego podopieczni mają mecz pod kontrolą.

12
3
6'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Samuel Umtiti.

5
1
12
5'

Piłkę odzyskali goście, kilka metrów przebiegł z nią Llorente i uderzył mocno, ale niecelnie z ok. 25 metrów.

7
4
4'

Składna akcja Barcelony. Po "klepce" z partnerem w dobrej sytuacji znalazł się Lionel Messi. Płaski strzał Argentyńczyka obronił bramkarz.

4
7
3'

Od początku Barcelona stara się zdominować rywala. W pole karne piłkę wrzucił Rakitić, ale żaden z jego partnerów jej nie przejął.

7
6
16:00

Wicelider Primera Divivsion FC Barcelona do Realu traci punkt, ale ma dwa rozegrane mecze więcej. Z kolei Deportivo plasuje się na 12. pozycji. Drużyny w maju zmierzą się w finale Pucharu Króla.