Primera Division: 24. kolejka
26 lut 2017 20:45
90+4'

Powinno być 2:4! Carvajal wyłożył piłkę na 4. metr, a stamtąd obok słupka uderzył Morata. NIEPRAWDOPODOBNE pudło!

8
12
90+1'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Pepe.

Real Madryt
13
9
90'

Doliczone 4 minuty.

7
4
90'

Mogło być 3:3! Jonathan Dos Santos dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym, ale z 12 metrów huknął obok słupka.

7
9
89'

Po rzucie rożnym bardzo groźnie, z kozłem główkował Sergio Ramos i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

3
4
88'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

87'

Gospodarze zablokowali potężny strzał Cristiano Ronaldo sprzed pola karnego.

17
7
83'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Marcelo.

Fantastyczny powrót Realu! Z lewego skrzydła znakomicie dośrodkował Marcelo, Morata główkował w środek bramki, lecz Asenjo interweniował nieporadnie i po jego rękach piłka wtoczyła się do siatki.

65
17
82'

Villarreal praktycznie nie opuszcza własnej połowy. Wydaje się, że utrzymanie remisu to już jedyny cel dla gospodarzy.

7
6
79'

Rodri zablokował dośrodkowanie Marcelo z lewego skrzydła. Real nadal atakuje.

12
4
77'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

74'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

2:2! Ronaldo oddał mocny strzał w prawy róg i choć Fernandez wyczuł jego intencje, to nie sięgnął piłki.

64
21
73'

Żółtą kartkę za dyskusje otrzymał rezerwowy Roberto Soldado.

Villarreal CF
11
4
72'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno.

Bruno #21
14
2
71'

Rzut karny dla Realu! Po strzale Kroosa miał miejsce rykoszet w polu karnym i ręką zagrał Bruno.

20
9
71'

Real nie ustaje w atakach, ale trudno się dziwić. By wrócić na pozycję lidera, Królewscy muszą ten mecz wygrać.

6
4
68'

Zablokowany potężny strzał Bale'a sprzed pola karnego.

8
1
67'

Przed bramką kontaktową Real był ospały, ale teraz zdecydowanie podkręcił tempo i gospodarze mają spore kłopoty.

8
3
64'

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Dani Carvajal.

Teraz już musiał paść gol! Doskonale z prawej strony boiska dośrodkował Carvajal, a piłkę do siatki głową z kilku metrów skierował niepilnowany Bale.

58
31
62'

W dużym tłoku w polu karnym Samuel Castillejo uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę.

2
3
61'

Teraz mogło być 1:2! Cristiano Ronaldo uderzył z ostrego kąta w słupek, a dobitkę Benzemy przyblokował obrońca i piłka wyszła na rzut rożny!

20
1
59'

Po dośrodkowaniu Isco obok słupka uderzył Cristiano Ronaldo.

7
2
58'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Isco.

10
2
57'
56'

Gol! Strzelił Cedric Bakambu. Asystował mu Bruno.

Real ma już ogromny problem! Bruno podał prostopadle do Bakambu, a ten zgubił krycie Ramosa i uderzył do siatki obok Navasa.

Asysta:
Bruno #21
21
43
54'

Real mocno zaskoczony, gospodarze nie pozwalają mu się rozpędzić.

9
8
50'

Gol! Strzelił Manu Trigueros. Asystował mu Samuel Castillejo.

Piękna akcja gospodarzy i mamy niespodziankę! Po wrzutce Lopeza Castillejo zgrał piłkę do Triguerosa, a ten pokonał Navasa mocnym wolejem!

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
3
47'

Gareth Bale wyłożył piłkę na 15. metr do Benzemy, Francuz uderzył jednak anemicznie i Fernandez złapał piłkę.

4
6
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
45'

Doliczone 3 minuty.

6
44'

Cedric Bakambu chciał zamknąć dośrodkowanie z prawego skrzydła, jednak uprzedził go Pepe.

7
3
41'

Dobrze grają teraz gospodarze i Real ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

3
9
36'

Karim Benzema efektownym, ale zbyt lekkim strzałem zamknął dośrodkowanie Carvajala i pierwsza interwencja Fernandeza nie należała do trudnych.

8
6
35'

Villarreal. Schodzi: Sergio Asenjo. Wchodzi: Andres Fernandez.

wchodzi Wchodzi
Andres Fernandez #13
schodzi Schodzi
10
7
33'

Asenjo ma jakiś poważniejszy problem i chyba nastąpi zmiana w bramce Villarrealu.

6
1
32'

Keylor Navas odbił piłkę po mocnym strzale Bakambu z bardzo ostrego kąta.

8
2
30'

Znakomita okazja gospodarzy! Zupełnie niekryty Samuel Castillejo zamknął dośrodkowanie z lewego skrzydła, jednak chybił z kilku metrów!

4
5
30'

Pepe zablokował głową techniczny strzał Adriana Lopeza z narożnika pola karnego.

7
2
29'

Teraz Dos Santos miał już dużo lepszą sytuację! Dopadł do piłki na 17. metrze, lecz jego strzał przyblokował obrońca Realu i wyszło z tego nieznaczne pudło.

3
1
27'

Jonathan Dos Santos zamknął akcję oskrzydlającą, główkował jednak z trudnej pozycji i nie trafił w bramkę.

6
1
27'

Z ostrego kąta niecelnie uderzył Cristiano Ronaldo.

3
7
25'

Asenjo ucierpiał przy tej interwencji i musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

5
2
24'

Kapitalna okazja Królewskich! Karim Benzema zamknął dośrodkowanie Marcelo z lewego skrzydła, główkował z najbliższej odległości, a mimo to Sergio Asenjo jakimś cudem odbił piłkę. Co za refleks!

6
3
22'

W dużym tłoku z narożnika pola karnego uderzył Adrian Lopez - po rykoszecie piłka poleciała obok słupka.

4
3
19'

Real częściej gości pod bramką przeciwnika, ale na razie jeszcze w atakach Królewskich szwankuje wykończenie.

10
3
15'

Cristiano Ronaldo przyjął piłkę w polu karnym po centrze Modricia, uderzył jednak nieczysto i z łatwością interweniował Sergio Asenjo.

10
10
14'

Victor Ruiz oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Marcelo z lewej strony boiska.

4
7
11'

Soczyście z okolic linii pola karnego uderzył Mario Gaspar i Real uratowała instynktowna interwencja Navasa!

10
4
10'

Tempo jest niezłe, oba zespoły próbują atakować, ale na razie robią to dość chaotycznie.

6
3
6'

Luka Modrić szarżował w polu karnym, ale był skutecznie blokowany przez obrońcę gospodarzy i nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

6
2
3'

Z dystansu wyraźnie przestrzelił Cristiano Ronaldo.

4
16
3'

Real w ataku pozycyjnym, dość spokojny początek na El Madrigal.

8
3
20:32

Przed tym spotkaniem Królewscy zajmują 2. miejsce w tabeli i mają dwa punkty straty do Barcelony.