Sędzia doliczył 2 minuty.

4
4
87'

Gol! Strzelił Ivan Rakitić. Asystował mu Sergi Roberto. Kapitalna zespołowa akcja Barcelony i mamy już 6:1! Rakitić zagrał do Sergiego Roberto, boczny defensor odegrał z powrotem do Chorwata, który z najbliższej odległości huknął ile natura dała i piłka wpadła pod poprzeczkę.

30
1
3
85'

Gra praktycznie cały czas toczy się na połowie Sportingu. Goście myślami są już przy kolejnym meczu.

1
2
81'

Piłka po strzale Alby odbiła się od słupka, ale sędzia błędnie podniósł chorągiewkę.

4
1
80'

Kolejny strzał Neymara. Brazylijczyk tym razem uderzył wyraźnie obok bramki.

3
4
78'

Po groźnym strzale Rakiticia piłkę na korner zdołał sparować golkiper Sportingu.

4
2
74'

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Sergi Roberto.

72'

Neymar strzelił silnie z narożnika pola karnego wprost w dobrze ustawionego golkipera.

5
2
70'

FC Barcelona kontroluje wydarzenia na boisku. Pachnie kolejnymi bramkami dla gospodarzy.

5
1
66'

Gol! Strzelił Neymar. Już 5:1!!! Neymar świetnie przymierzył z rzutu wolnego i podwyższył rezultat!

FC Barcelona
50
6
61'

Barcelona. Schodzi: Lionel Messi. Wchodzi: Andre Gomes.

60'

Gijon. Schodzi: Jorge Burgui. Wchodzi: Isma Lopez.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jorge Burgui #14
8
3
59'

Ależ blisko! Lionel Messi podciął piłkę z rzutu wolnego, a ta odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką. Gdyby to wpadło, o tej bramce byłoby naprawdę głośno!

7
4
58'

Denis Suarez faulowany na 17. metrze. To będzie wyśmienita okazja dla Lionela Messiego!

10
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Rodriguez.

Juan Rodriguez #29
Sporting Gijon
11
3
51'

Kolejna okazja dla Barcelony. Po strzale Messiego piłka odbiła się od jednego z graczy Sportingu i przeleciała tuż obok słupka.

6
3
49'

Gol! Strzelił Paco Alcacer. Asystował mu Lionel Messi. Wprowadzony w przerwie meczu Alcacer już z bramką! Po kolejnym błędzie defensywy Sportingu Messi zagrał na 10. metr do Alcacera, który strzelił obok bezradnego golkipera.

47
9
46'

Początek drugiej połowy.

9
1
46'

Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Paco Alcacer.

46'

Gijon. Schodzi: Douglas. Wchodzi: Victor Rodriguez.

Victor Rodriguez #7
6
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar.

6
19
45'

Sędzia doliczył minutę.

8
2
45'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Castro.

11
10
43'

Neymar ruszył z błyskawiczną kontrą i w doskonałej sytuacji został zatrzymany przez interweniującego golkipera!

7
4
42'

Blisko gola dla Sportingu! Burgui świetnie zakręcił dwoma graczami Barcelony i strzelił z 15. metrów. Marc-Andre ter Stegen sparował piłkę i do kolejnej dobitki szykował się Carlos Castro, którego w ostatniej chwili uprzedził Jordi Alba.

4
5
41'

Neymar groźnie dośrodkował w pole bramkowe, gdzie Pichu Cuellar zdjął piłkę z głowy Umtiti'ego.

10
2
38'

Luis Suarez strzelił po ziemi z dystansu. Na posterunku golkiper Sportingu.

7
5
35'

Po kornerze ładnie z woleja uderzył Rafinha, lecz piłka zatrzymała się na pierwszym zawodniku Sportingu.

4
5
31'

Sporting broni się praktycznie całą jedenastką, ale mimo to zostawia sporo miejsca piłkarzom Barcelony w okolicach własnego pola karnego.

5
3
27'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Strzeleckie show trwa! Babin główkował wprost na nogę Suareza, który z 15. metrów, z powietrza, huknął z półwoleja do siatki. Bramkarz nawet się nie ruszył.

68
10
26'

Po stracie gola FC Barcelona nieco podkręciła tempo i stara się powrócić do 2-bramkowego prowadzenia.

13
24'

Żółtą kartkę otrzymał Jorge Burgui.

14
5
21'

Rafinha znalazł się w dobrej sytuacji, jednak nieczysto trafił w piłkę i posłał ją daleko obok słupka.

2
4
21'

Gol! Strzelił Carlos Castro.

Niespodziewana bramka dla Sportingu! Burgui dostał podanie w pole karne i strzelił w słupek, a z najbliższej odległości do pustej bramki piłkę dobił Carlos Castro.

16
45
17'

Gospodarze kontrolują wydarzenia na boisku i swobodnie rozgrywają piłkę. Sporting wciąż schowany za podwójną gardą.

7
1
13'

FC Barcelona idzie za ciosem! Po kolejnej szybkiej akcji uderzenie Neymara zostało zablokowane.

14
3
11'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Juan Rodriguez. Już 2:0! Neymar wypuścił w uliczkę Luisa Suareza, który minął golkipera i strzelił z ostrego kąta. Tuż przed linią bramkową piłka odbiła się jeszcze nieszczęśliwie od nogi Juana Rodrigua i to jemu przypisano trafienie samobójcze.

66
11
9'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Javier Mascherano.

1:0 dla Barcelony! Mascherano zagrał z głębi pola między dwóch defensorów, a Messi po strzale głową przelobował golkipera. Piłkarze Sportingu sygnalizowali spalonego, jednak w momencie podania Argentyńczyk był na właściwej pozycji.

7'

Optyczna przewaga Barcelony, Sporting całą ekipą przyjmuje rywala na własnej połowie. Tymczasem przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

5
5
3'

Ładna akcja Rafinhi, który wbiegł z prawego skrzydła w pole karne Sportingu i z narożnika "szesnastki" strzelił tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.

4
6
18:50

W jedenastce Sportingu jest za to wypożyczony z Barcelony Douglas, określany jako jeden z największych niewypałów transferowych "Dumy Katalonii" w ostatnich latach.