Valencia CF
90'

Pogramy dodatkowe 120 sekund.

87'

Valencia przez cały mecz ma przewagę w posiadaniu piłki. Widać po wyniku, że niewiele to znaczy.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann.

Francuz dość szczęśliwie dopadł do piłki po podaniu Parteya i pewnym strzałem skompletował dublet w tym meczu!

Atletico Madryt
16
2
82'

Goście nieśmiało, ale jednak próbują ryzykować, co otwiera miejscowym kolejne okazje do szybkich kontrataków.

1
80'

Valencia miała rzut wolny, ale w momencie dośrodkowania na murawę upadło dwóch gospodarzy - sędzia odgwizdał faul.

1
78'

Antoine Griezmann zdecydował się na strzał z dystansu. Mocno, po ziemi, lecz dobrze ustawiony był Alves.

1
75'

Kwadrans do końca. Valencia walczy, szarpie skrzydłami, ale to wszystko nie przekłada się na zagrożenie pod bramką Atleti.

73'

Zaza z problemami doszedł do strzału, ale był on zbyt słaby, aby zaskoczyć Oblaka.

70'

Ależ się myli defensywa Valencii! Teraz bliski skorzystania z "prezentu" był Antoine Griezmann.

1
69'

Kolejny błąd gości i znów Atletico miało okazję. Kevin Gameiro zamiast podawać wybrał strzał, co okazało się złą decyzją.

67'
ZMIANA

Valencia. Schodzi: Enzo Perez. Wchodzi: Zakaria Bakkali.

67'
ZMIANA

Valencia. Schodzi: Munir El Haddadi. Wchodzi: Santi Mina.

65'

Goście biją głową w mur. Dobrze ustawione Atletico nie pozwala przeciwnikowi na wiele.

1
63'

Szykuje się pierwsza zmiana w Valencii, najwyższy czas.

61'

Munir dostał piłkę, ale błyskawicznie dopadło do niego trzech rywali. To musiało skończyć się stratą.

59'

Mangala notuje doskonałą intewencję w defensywie! To dzięki niemu Kevin Gameiro zmarnował świetną okazję!

57'

Strata gospodarzy w środku pola, ale z kontry Valencii nie będzie nic groźnego.

55'

Odważna próba Munira z okolic 50 metra! Niewiele brakowało a Jan Oblak nie miałby wesołej miny!

54'

Powinno być 3:0! Antoine Griezmann dostał doskonałe podanie, nie było spalonego, jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał rady, futbolówka po interwencji Alvesa przeszła obok słupka!

1
52'

Obecny na trybunach Fernando Torres ze spokojem obserwuje poczynania swoich kolegów, którzy zasłużenie kroczą po komplet punktów.

1
50'

Czy znów ekipa Simeone cofnie się i poczeka na okazje do kontrataków?

48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin Gameiro.

Atletico mocno rozpoczęło pierwszą połowę i to samo mamy po przerwie! Piłka po strzale Gameiro została podbita przez Mangale, co przesądziło o tym, że gospodarze prowadzą 2:0!

14
1
47'

Niezła wrzutka Koke na bliższy słupek, ale od własnej bramki rozpocznie Diego Alves.

47'

Gospodarze chyba chcą obudzić kibiców. Yannick Ferreira Carrasco postraszył rywali strzałem z dystansu, będzie korner.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

43'

Nie są to porywające zawody. Atletico jest wyraźnie zadowolone z prowdzenia.

41'

Diego Alves bez problemu zatrzymał słaby strzał z dystansu Luisa.

40'

Sime Vrsaljko płasko w pole karne, ale kolejny raz dobrze ustawiony był Garay.

37'

Mangala blokuje Griezmanna. Mieliśmy korner dla Atletico, które zostało zakończone niegroźnym strzałem.

36'

Ekipa z Madrytu wydaje się kontrolować przebieg tego meczu. Gospodarze nie forsują tempa.

34'

Futbolówka po centrze z lewego skrzydła spadła na głowę Zazy, ale jego uderzenie było wyraźnie niecelne.

33'

Valencia przygotowuje atak, ale robi to bardzo wolno.

32'

Chorągiewka sędziego w górze - Simone Zaza został złapany na spalonym.

1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Ferreira Carrasco.

29'

Vrsaljko świetnie dośrodkował na bliższy słupek, gdzie nabiegał jeden z jego kolegów! Zabrakło celnego uderzenia.

28'

Dani Parejo doszedł do płaskiego podania, jego strzał został jednak skutecznie zblokowany.

26'

Niezłe dośrodkowanie, na dalszym słupku czaił się Simone Zaza, ale futbolówka tylko otarłą się o napastnika gości.

25'

Rzut wolny dla Valencii. Będzie ciekawie?

24'

Los Rojiblancos są dynamiczni, mają pomysł i głód kolejnych goli. Valencia z kolei jest statyczna i chaotyczna.

22'

Kolejny w tym meczu kontratak Atletico. Z piłką zabrał się Yannick Ferreira Carrasco. Jego podanie nie dotarło do Kevina Gameiro. Dobrze defensywa przyjezdnych.

21'

Koke dośrodkował z rzutu rożnego, ale żaden z jego kolegów nie sięgnął futbolówki.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Enzo Perez.

Valencia CF
19'

Luis wypatrzył Antoine Griezmanna, we wszystko w odpowiednim momencie wmieszał się jednak Eliaquim Mangala.

18'

Sime Vrsaljko złapany na spalonym.

16'

Joao Cancelo próbował indywidualnie, ale zdaniem arbitra został zatrzymany zgodnie z przepisami.

14'

Valencia męczy się przy budowie swoich ataków. Aktywni zawodnicy Diego Simeone nie pozwalają rywalowi na złapanie rytmu.

12'

I jeszcze raz nabuzowany Antoine Griezmann! Francuz miał sporo wolnego miejsca, ale jego uderzenie poszybowało w trybuny.

10'
GOOOOOOL!!!

Znakomity kontratak Atletico! Pędzący z piłką środkiem pola Koke w idealnym momencie podał do Griezmanna, który pewnym strzałem w dalszy róg otworzył wynik!

21
1
8'

Kevin Gameiro na prawe skrzydło do Yannicka Carrasco, ale zbyt mocno. Aut dla gości.

1
7'

Atletico spokojnie próbuje budować swoje ataki.

5'

Prostopadłe podanie między Zaze i Munira, dobrze ustawiona była jednak defensywa gospodarzy.

3'

Ależ było gorąco w polu karnym Valencii! Enzo Perez w ostatniej chwili uniemożliwił zdobycie gola Antoine Griezmannowi! Wszystko zapoczątkował zaskakujący strzał z dystansu Carrasco.