3
3
4
89'

Powinno być 4:1! Po kontrze i podaniu Gaitana uderzenie z 15 metrów Koke zostało obronione przez Sergio Rico.

4
3
4
6
6
85'

Gol! Strzelił Joaquin Correa. Bramka dla Sevilli! Correa dostał piłkę w pole karne, minął Savicia i uderzył obok Oblaka!

16
12
9
14
20
85'

Fernando Torres chciał przelobować Sergio Rico, jednak bramkarz Sevilli wyczuł jego intencje i złapał piłkę.

4
3
2
3
3
82'

3
81'

Fernando Torres huknął z półwoleja w golkipera Sevilli!

3
1
3
4
1
77'

Gol! Strzelił Koke. Kolejna bramka dla Atletico!!! Juanfran strzelił z ostrego kąta, golkiper Sevilli odbił piłkę, ale ta trafiła pod nogi Koke, który uderzył do pustej bramki!

33
11
5
4
6
75'

Sevilla dugo rozgrywa piłkę na 40-50 metrze od bramki Atletico.

1
1
71'

Sennie zrobiło się na Vicente Calderon. Sevilla ma przewagę w posiadaniu piłki, jednak nie potrafi przedostać się w pole karne rywala.

2
1
1
2
1
67'

Antoine Griezmann dostał ładne podanie w pole karne, minął już golkipera, jednak był zbyt blisko linii końcowej, aby jeszcze umieścić piłkę w siatce.

1
3
1
1
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Godin.

5
5
5
5
5
64'

Sevilla. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Vicente Iborra.

64'
62'
61'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. KAPITALNY GOL! Francuz huknął z rzutu wolnego z ponad 25 metrów, a piłka zanim wpadła do siatki odbiła się od poprzeczki!

56
20
12
3
7
60'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado.

1
1
1
1
1
58'

Co zrobił Kevin Gameiro?! Francuz powinien wyjść do sytuacji sam na sam, ale w polu karnym fatalnie przyjął sobie piłkę, co wykorzystał golkiper Sevilli.

1
2
1
2
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Yannick Ferreira Carrasco.

1
1
1
1
1
51'

Powinno być 2:0! Kevin Gameiro kapitalnie wypuścił w uliczkę Griezmanna, który w 100-procentowej sytuacji strzelił obok słupka!

4
1
1
4
1
50'

Po dośrodkowaniu Sergio Escudero efektowną piętką strzelił Pablo Sarabia, ale piłka wylądowała w rękawicach Oblaka.

1
1
1
1
1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Sarabia.

2
2
2
2
2
46'

Początek II połowy.

1
1
1
1
1
46'

Sevilla. Schodzi: Clement Lenglet. Wchodzi: Stevan Jovetić.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
3
1
1
44'

Po dośrodkowaniu Koke obok bramki z główki uderzył Antoine Griezmann.

1
1
1
4
1
42'

Gabriel Mercado główkował wyraźnie nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
42'

Sevilla miała rzut wolny z 18 metrów. Po strzale Sarabii piłka odbiła się od muru i poleciała nad bramką Atletico.

1
1
1
1
2
40'

Żółtą kartkę otrzymał Filipe Luis.

1
1
1
1
1
37'

Gol! Strzelił Diego Godin. Asystował mu Antoine Griezmann.

Bramka dla Atletico!!! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niepilnowany Godin uderzył z główki i piłka ugrzęzła w siatce!

43
22
13
4
6
34'

Wissam Ben Yedder efektownie padł w polu karnym i domagał się "jedenastki". Sędzia nakazał grę od bramki Atletico - słuszna decyzja.

2
2
4
4
3
29'

Filipe Luis bardzo łatwo przedarł się w pole karne, ale w ostatniej chwili zatrzymał go ostatni defensor Sevilli.

6
1
1
1
1
25'

Filipe Luis huknął z dystansu, jednak został zablokowany.

3
2
2
3
2
23'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Escudero.

3
1
1
1
1
20'

Słaby mecz w wykonaniu Sevilli. Andaluzyjczycy są w wyraźnym kryzysie.

2
2
2
1
1
16'

Pierwszy kwadrans dla Atletico, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
2
1
1
1
13'

Ależ blisko! Kevin Gameiro dostał prostopadłą piłkę w pole karne i popisał się kapitalnym technicznym strzałem, po którym trafił w poprzeczkę!

2
2
6
9
3
9'

Sevilla gra bardzo uważnie na tyłach i rozbija ataki rywali.

1
2
1
1
7
5'

Wyrównany początek spotkania. Żadna ze stron nie potrafi przejąć na dłużej inicjatywy.

4
3
4
3
4
2'

Atletico. Schodzi: Sime Vrsaljko. Wchodzi: Juanfran.

4
4
4
10
7
2'

Sime Vrsaljko doznał urazu po nieszczęśliwym upadku bez kontaktu z rywalem.