11
28
90'

Gol! Strzelił Jony.

2:0!!! Malaga ruszyła z kontrą, która zakończyła się bramką! Charles wyszedł do sytuacji sam na sam, ale wycofał jeszcze do Jony'ego, a ten po silnym strzale trafił do siatki!

104
89'

Sergi Roberto! Strzał piłkarza Barcelony odbił przed siebie Carlos Kameni!

44
27
15
23
30
87'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Mascherano.

40
25
13
25
33
85'

FC Barcelona jest bezradna. W drugiej połowie stworzyła tylko jedną groźną sytuację.

52
33
11
22
28
83'

Malaga. Schodzi: Juankar. Wchodzi: Jony.

7
82'

23
80'

Malaga wyszła z kolejną kontrą, ale strzał po ziemi Charlesa obronił golkiper Barcelony.

17
13
7
11
16
79'
54
33
15
34
45
78'

Absurd! Kolejny błąd sędziego! Sergi Roberto był faulowany w polu karnym Malagi, ale arbiter zarządził tylko rzut wolny.

40
21
11
12
37
77'

Malaga. Schodzi: Sandro Ramirez. Wchodzi: Charles.

10
6
7
6
14
76'

Carlos Kameni uprzedził nacierającego Luisa Suareza.

22
10
6
9
14
73'

Malaga powinna prowadzić 2:0! Powtórki wykazują, że Penaranda nie był na spalonym w momencie podania!

37
24
22
25
66
71'

Adalberto Penaranda Maestre trafił do siatki Barcelony, ale był na spalonym. Piłkarze gości zostawiają sporo miejsca na tyłach i narażają się na kontry.

33
18
12
16
22
70'

Żółtą kartkę otrzymał Adalberto Penaranda Maestre.

39
20
14
14
19
69'

Lionel Messi po raz trzeci z rzutu wolnego i tym razem w mur.

30
22
13
26
24
67'

Malaga. Schodzi: Juanpi. Wchodzi: Adalberto Penaranda Maestre.

Juanpi #10
25
11
10
11
22
65'

FC Barcelona osłabiona!!! Wściekły Neymar bezpardonowo zaatakował rywala i słusznie wyleciał z boiska. Idiotyczne zachowanie napastnika gości!

70
41
19
36
63
65'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Neymar.

119
69
24
70
109
64'

Luis Suarez już położył Kameniego, ale za daleko wypuścił sobie piłkę. Po dłuższym namyśle Urugwajczyk zagrał na głowę Neymara, który spudłował.

23
12
10
17
21
63'

Juanpi huknął zza pola karnego wysoko nad bramką Barcelony.

28
14
9
14
17
62'

Luis Suarez stanął przed świetną okazją, jednak zamiast strzelić, przepuścił piłkę między nogami. Za plecami Urugwajczyka stali tylko zawodnicy Malagi.

16
19
11
22
20
61'

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Paco Alcacer.

47
31
17
12
13
60'

Ależ akcja Neymara! Brazylijczyk popisał się ładną ruletą w polu karnym Malagi i z niemalże zerowego kąta strzelił w słupek.

13
57'

Powinno być 2:0!!! Malaga wyszła z kontrą 3 na 2, Sandro Ramirez świetnie znalazł w polu karnym Juanpiego, który w idealnej sytuacji strzelił wprost w golkipera!

20
12
6
13
33
56'

Lionel Messi z dystansu uderzył wyraźnie obok bramki.

12
15
8
24
17
55'

Tym razem rzut wolny wykonał Neymar. Jego dośrodkowanie padło łupem piłkarza Malagi. Nie wychodzą dzisiaj Barcelonie stałe fragmenty gry.

15
12
7
27
16
51'

Fatalnie rzut wolny wykonał Lionel Messi.

24
21
8
24
52
50'

Na razie Barca nie potrafi zamknąć rywali w okolicach pola karnego. Zmiany jeszcze nie wprowadziły ożywienia w poczynania gości.

18
17
11
18
21
46'

Początek II połowy.

31
13
9
8
7
46'
28
16
4
4
7
46'
27
19
3
4
6
45'

9
42'

Juanpi strzelił z narożnika pola karnego wyraźnie obok bramki.

28
22
7
5
4
39'

Mały kocioł po rzucie rożnym dla Barcelony. Ostatecznie piłka wylądowała w rękawicach bramkarza Malagi.

25
11
8
17
26
37'

20
33'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Umtiti. Trzecia żółta kartka dla Barcelona i trzecia za niesportowe zachowanie.

27
21
11
27
41
32'

Gol! Strzelił Sandro Ramirez.

Wielkie problemy Barcelony! Sandro ruszył do sytuacji sam na sam po kapitalnym podaniu z własnej połowy i trafił do siatki! Jeremy Mathieu przez cały czas tylko oglądał plecy napastnika Malagi!

146
76
56
91
202
30'

Lionel Messi zagrał świetną prostopadłą piłkę w pole karne, do strzału już szykował się Andre Gomes, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Luis Hernandez.

22
18
13
30
17
27'

Brazylijczyk dostał żółtą kartkę, ponieważ.. wiązał buta tuż przy zawodniku Malagi, który chciał wykonać rzut wolny.

24
14
29
16
36
27'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar.

38
17
7
19
63
23'

Marc-Andre ter Stegen zagrał spod linii bocznej pola karnego wprost pod nogi Recio, który zdecydował się na bezpośredni strzał. Piłka przeleciała obok słupka.

29
19
21
11
21
22'

Lionel Messi ustawił sobie piłkę na 29. metrze, jednak uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

20
14
10
42
24
20 '

Barcelona nie lubi grać z Malagą. Ostatnie 5 meczów to 2 zwycięstwa, 2 remisy, porażka i tylko 3 strzelone gole!

13
12
8
26
10
16'

Powinna być bramka dla Barcelony! Luis Suarez dostał kapitalne podanie w pole karne od Jordi Alby, przyjął sobie piłkę na klatkę i strzelił z półwoleja. Świetna interwencja golkipera Malagi!

22
12
25
16
19
13'

Błąd sędziego liniowego, który wskazał pozycję spaloną Luisa Suareza. Bramki i tak by nie było, ponieważ świetną interwencją popisał się Carlos Kameni.

15
12
6
7
27
10'

Pierwsze minuty na La Rosaleda do zapomnienia. Barcelona cały czas rozgrywa piłkę w środku boiska.

36
16
9
10
10
8'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

21
20
26
28
42
4'