Casemiro huknął z dystansu, ale został zablokowany.

1
6
86'

Gol! Strzelił Marcelo.

Co za odpowiedź Realu!!! Brazylijczyk przerzucił piłkę na prawą nogę, pobiegł wzdłuż linii 16. metra i strzelił do siatki!

Real Madryt
116
50
16
25
55
86'

Valencia. Schodzi: Antonio Latorre. Wchodzi: Jose Gaya.

5
85'

Piłkarze Realu od razu rzucili się do ataków. Będzie nerwowa końcówka!

12
6
3
1
3
82'

Gol! Strzelił Dani Parejo. Hiszpański pomocnik kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego. REMIS!

Valencia CF
65
37
20
23
53
82'

15
81'

Casemiro sfaulował rywala przed polem karnym. To mogła być druga żółta kartka! Sędzia oszczędził jednak Brazylijczyka.

3
2
2
3
15
79'

Piłkarze wrócili na boisko.

13
7
2
2
5
78'

W tej sytuacji na słupek wpadli Latorre i Cristiano Ronaldo, którzy potrzebują interwencji swoich lekarzy.

12
8
11
16
7
78'

Po wrzutce z lewej flanki w bardzo dobrej sytuacji przestrzelił zamykający akcję Cristiano Ronaldo.

6
3
1
5
4
77'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata.

10
2
6
6
8
77'

3
76'

Alvaro Morata mogł zaliczyć "wejście smoka", jednak nie trafił w piłkę na linii pola karnego.

11
6
3
9
6
75'

Valencia nie ma pomysłu na rozpracowanie defensywy Realu Madryt. Zdecydowanie brakuje zawieszonego Simone Zazy.

14
7
6
2
4
72'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

30
18
7
5
6
69'

Valencia. Schodzi: Nani. Wchodzi: Rodrigo.

18
9
6
6
6
68'

Marcelo huknął z całej siły i posłał piłkę na aut...

10
14
7
3
3
66'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Marco Asensio.

18
10
7
8
8
65'

James Rodriguez strzelił płasko, jednak trafił w jednego z rywali.

10
8
4
8
3
64'

Żółtą kartkę otrzymał Eliaquim Mangala. Real będzie mieć rzut wolny w pobliżu pola karnego.

17
14
6
4
3
63'

Fatalnie zza pola karnego uderzył Benzema. Francuz nie może się dzisiaj wstrzelić.

8
6
3
4
6
58'

James Rodriguez zza pola karnego uderzył technicznie nad poprzeczką.

18
13
8
17
8
57'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Cristiano Ronaldo! Diego Alves wyczuł intencje Portugalczyka i obronił jego strzał! Prawdziwy specjalista od "jedenastek"!

46
33
19
24
56
56'

Żółtą kartkę otrzymał Ezequiel Garay.

21
10
3
4
6
55'

Rzut karny dla Realu Madryt! Dani Parejo faulował Modricia.

29
14
5
5
8
55'

Powinno być 2:0!!! Karim Benzema urwał się rywalowi i w idealnej sytuacji uderzył w słupek!

14
7
4
5
14
53'

Po małym zamieszaniu do piłki dopadł Soler, jednak uderzył wyraźnie nad bramką Realu.

16
8
4
3
3
52'

8
49'

Real przycisnął, ale strzały Kroosa i Cristiano Ronaldo zostały zablokowane.

14
10
4
5
4
46'

Początek drugiej połowy.

10
4
3
2
3
44'

Po ładnej akcji Munir El Haddadi strzelił z 18. metrów tuż obok słupka! Było groźnie!

21
17
8
5
9
43'

James Rodriguez domagał się rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką rywala. Sędzia słusznie nakazał dalszą grę.

13
11
4
6
11
39'

Cristiano Ronaldo 8. sezon z rzędu zdobywa minimum 20 bramek w lidze!

31
17
7
6
8
37'

Munir El Haddadi mógł wyjść do sytuacji sam na sam, ale wzorowo z własnej bramki wybiegł Keylor Navas.

19
11
2
5
3
34'

Gospodarze grają już uważniej w defensywie i nie dopuszczają rywali do własnego pola karnego.

21
13
4
5
5
30'

Mogło być groźnie! Z rzutu wolnego z 22. metrów strzelał Dani Parejo i piłka odbiła się od muru.

17
15
5
5
11
27'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Dani Carvajal. Bramka dla Realu!!! Carvajal dośrodkował z prawego skrzydła na 7. metr, skąd skutecznie główkował Ronaldo!

114
53
18
35
48
26'

WOW! James Rodriguez uderzył z rzutu wolnego z okolicy narożnika pola karnego, piłka dokręcała się, ale ostatecznie nieznacznie minęła okienko bramki Valencii!

23
20
6
7
7
25'

8
22'

Do piłki ustawionej na 26. metrze podszedł Cristiano Ronaldo. Portugalczyk huknął nad poprzeczką.

18
21
5
11
7
21'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Parejo. Ostry faul na Jamesie i Real będzie miał rzut wolny z dogodnej pozycji.

Valencia CF
22
16
5
4
4
20'

Cristiano Ronaldo nie wiedział co ma zrobić z piłką i oddał strzał z narożnika pola karnego. Portugalczyk został zablokowany.

13
16
4
7
6
18'

Karim Benzema przyjął piłkę przed polem karnym i strzelił soczyście po ziemi w sam środek bramki.

13
13
3
5
4
17'

Nani świetnym prostopadłym podaniem chciał uruchomić Orellanę, który źle trafił w piłkę na 17 metrze i zmarnował okazję.

16
11
3
2
4
14'

Nacho powstrzymał kontrę Valencii, która wpadała w pole karne z trzema zawodnikami.

13
9
2
2
3
12'

Karim Benzema tym razem główkował w światło bramki. Na posterunku Diego Alves.

19
10
4
5
5
10'

Toni Kroos ładnie zacentrował w pole bramkowe, ale Karim Benzema miał za mało miejsca, aby celnie uderzyć z główki.

14
8
2
3
3
8'

Nani szalał na lewej flance, lecz jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia. Real ma problemy na początku spotkania.

8
14
4
5
5
3'

Intensywny mecz o pierwszych sekund, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty

11
9
3
2
2
1'

Ależ szczęście Realu!!! Po dośrodkowaniu z głębi pola Santi Mina uderzył wślizgiem i piłkę instynktownie odbił Keylor Navas. Napastnik Valencii miał jeszcze okazję do dobitki z ostrego kąta, jednak trafił w słupek!

26
17
9
5
9
15:48

Trybuny powoli się zapełniają. Start o 16:15!

15:48

Real Madryt jest wiceliderem rozgrywek, ale jeśli wygra wszystkie mecze do końca sezonu, na pewno zostanie mistrzem kraju. Valencia znajduje się na 12. miejscu i w tym sezonie już o nic nie walczy.

2
2
1
1
1
15:41

Trener Zinedine Zidane tym razem nie eksperymentował i postawił na swoich czołowych zawodników w podstawowej jedenastce.