Primera Division: 36. kolejka
06 maj 2017 18:30
90'

Sędzia doliczył 3 minuty. Po ładnej akcji Jonathan Dos Santos trafił w golkipera Barcy.

17
7
5
1
5
89'

Luis Suarez z podbicia strzelił 2 metry obok słupka.

7
7
7
10
7
87'

Andres Iniesta strzelił z dystansu, ale spokojnie interweniował golkiper Villarreal.

12
4
7
9
6
83'
83'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Andre Gomes.

4
3
15
5
2
82'

Gol! Strzelił Lionel Messi. 4:1! Przepiękna podcinka Messiego!

FC Barcelona
100
60
17
10
15
81'

Żółtą kartkę otrzymał Jaume Costa. Za zagranie ręką.

Villarreal CF
22
17
4
4
5
81'

Rzut karny dla Barcelony!!!

42
25
8
4
5
78'
77'

Ależ szczęście Barcelony! Marc-Andre ter Stegen minął się z piłką poza polem karnym i uratował go Gerard Pique, który w ostatniej chwili odebrał piłkę Bakambu!

12
9
6
2
5
76'

Neymar powinien zdobyć gola na 4:1, ale zlekceważył bramkarza i podarował mu piłkę prosto w rękawice.

5
2
2
6
9
75'

Barcelona. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Jordi Alba.

9
3
2
1
2
74'

Cedric Bakambu ruszył z kontrą, jednak w polu karnym został zablokowany.

6
5
3
2
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Soldado.

9
5
4
3
3
70'

Tercet "MSN" zdobył już 100 goli w tym sezonie na wszystkich frontach (Messi 50, Luis Suarez 34, Neymar 16).

13
6
1
1
68'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Sergi Roberto.

Kontra i 3:1 dla Barcelony! Luis Suarez nawinął dwóch rywali w polu karnym i strzelił celnie w długi róg bramki Villarreal!

63
39
7
10
20
65'

Jonathan Dos Santos strzelił z rzutu wolnego wyraźnie nad poprzeczką.

10
5
5
5
9
64'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Iniesta.

16
10
11
15
15
61'

Od kilku minut Barcelona ma zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, a Villarreal broni się całą "jedenastką".

12
8
4
5
8
57'

Lionel Messi po akcji z Neymarem uderzył pod poprzeczkę. Andres Fernandez zdołał odbić piłkę na korner.

11
3
5
6
6
55'

Neymar zbyt mocno dograł w kierunku Messiego. FC Barcelona stara się szybko rozstrzygnąć losy meczu, ale rywale również szukają okazji do ataków.

9
5
3
3
6
53'

Luis Suarez został zablokowany na 15. metrze.

8
4
5
14
10
51'

Andres Iniesta wypuścił w uliczkę Digne, który posłał piłkę na... aut.

10
5
7
8
8
46'

Neymar świetnie minął Mario Gaspara, chciał dograć z końcowej linii, ale trafił w nogi golkipera.

6
2
3
9
7
46'

17:40

Lionel Messi strzelił już 50 goli w tym sezonie na wszystkich frontach!

21
11
2
1
3
45'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Co za akcja Argentyńczyka! Napastnik Barcy minął przeciwnika, zgubił drugiego i z 18. metrów strzelił po ziemi do siatki. Bramkarz Villarreal nawet się nie ruszył.

102
61
17
13
31
45'

Manu Trigueros uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od jednego z rywali, ale nie zmyliła ter Stegena.

6
2
2
1
2
42'

Luis Suarez zamarkował strzał w polu karnym, lecz nie oszukał tym zagraniem rywala. Villarreal od bramki.

3
4
3
4
10
41'

Dzieje się! Neymar dostał prostopadłe podanie w pole karne i strzelił po ziemi obok słupka.

9
5
7
7
2
40'

Taka sama okazja jak sprzed minuty, tyle że dla Villarreal! Cedric Bakambu zacentrował na głowę Roberto Soldado, który strzelił centymetry obok bramki! Tu już mogło być 2:2!

6
4
4
4
9
39'

Kapitalna okazja dla Barcelony!!! Lionel Messi idealnie znalazł w polu bramkowym Pique, ale ten z trzech metrów nie trafił z główki do siatki!

6
5
3
11
5
35'

Ależ błąd ter Stegena! Bramkarz Barcelony był na 20. metrze i zagrał do koła środkowego wprost pod nogi rywala! Rodri Hernandez nie zdecydował się jednak na strzał, a po chwili sam stracił piłkę.

4
3
6
7
11
32'

Gol! Strzelił Cedric Bakambu.

Wyrównanie! Napastnik Villarreal wyprzedził Pique, ruszył w pole karne i strzelił celnie w kierunku bliższego słupka!

62
34
14
31
66
29'

Lionel Messi po ładnym podaniu Rakiticia strzelił z ostrego kąta płasko obok słupka.

6
5
4
6
6
28'

Roberto Soldado powinien wyjść do idealnej sytuacji, lecz Cedric Bakambu odegrał za mocno w kierunku własnego kolegi. Napastnik Villarreal powinien lepiej zachować się w tej sytuacji.

6
4
2
4
3
26'

Nieporozumienie na linii Marc-Andre ter Stegen - Gerard Pique. Defensor wybił piłkę nad własną bramkę, choć golkiper Barcy miał ją już praktycznie w rękach. Z rzutu rożnego dla Villarreal nic nie wynikło.

6
5
3
2
2
25'

Villarreal bezradne. Goście skupiają się wyłącznie na defensywie i tylko raz, po błędzie rywala, pojawili się w polu karnym Barcelony.

11
6
1
3
2
21'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Lionel Messi.

Bramka po akcji tercetu "MSN"! Luis Suarez ruszył z kontrą, zagrał w pole karne do Messiego, który wstrzelił piłkę na 5. metr do Neymara. Brazylijczyk był niepilnowany i trafił do siatki obok bezradnego golkipera.

93
70
19
19
37
20'

Lionel Messi uderzył bardzo lekko i bramkarz Villarreal ze spokojem złapał piłkę.

19
14
7
10
9
19'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez. Barca będzie miała doskonałą sytuację - rzut wolny z 17 metrów.

11
14
2
5
12
16'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

11
7
4
17
13
14'

Lucas Digne stracił piłkę w pobliżu pola karnego Barcelony, ale goście nie zdołali oddać strzału.

6
4
8
5
6
10'

FC Barcelona praktycznie cały czas rozgrywa piłkę na połowie Villarreal. Na razie bez okazji.

12
5
3
4
1
6'

Najlepsza ofensywa mierzy się z drugą najlepszą defensywą w lidze. Na razie górą goście, którzy skutecznie oddalają grę od własnego pola karnego.

5
4
5
4
7
2'