Entrenan huknął tuż obok bramki Realu Madryt!

7
4
4
90'

Sędzia doliczył 2 minuty. Karim Benzema strzelił po ziemi w światło bramki, ale na posterunku stał golkiper Granady.

3
4
5
3
3
87'

3
86'

Coraz bliżej honorowego gola! Andre Ramos uderzył płasko i piłka po nodze Nacho przeleciała obok słupka.

5
2
3
5
4
83'

Karim Benzema strzelił z pierwszej piłki obok słupka bramki Granady.

7
3
3
4
6
83'

Przebudziła się Granada w końcówce! Skutecznie blokowani byli jednak Entrenan i Ramos.

6
3
4
2
4
80'
ZMIANA

Granada. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Juanan Entrena.

4
79'

Kapitalna okazja dla... Granady! Po kontrze Andre Ramos położył dwóch rywali i zatrzymał się na Coentrao, a w idealnej sytuacji Hongla posłał piłkę nad poprzeczką.

7
5
6
5
10
76'
ZMIANA

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Mariano Diaz.

12
4
3
2
3
71'

To mogła być piękna bramka! James Rodriguez odegrał piętka do Moraty, który uderzył tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.

10
4
4
8
8
70'

Druga interwencja bramkarza Realu. Złapał piłkę po słabym strzale Gastona Silvy.

19
11
4
2
2
68'

1
67'

Real znów się rozkręcił! Indywidualny rajd przeprowadził Karim Benzema, który został zablokowany.

7
5
5
5
7
66'

Sergio Ramos! Po dograniu Fabio Coentrao stoper Realu nie trafił w bramkę z 5. metrów!

7
3
5
4
3
65'

Znów Lucas Vazquez! Skrzydłowy uderzył płasko zza pola karnego, ale dobrą interwencją popisał się Guillermo Ochoa.

6
3
3
1
3
63'

Sergio Ramos po kornerze główkował wprost w bramkarza.

6
5
6
5
4
61'

Znów blisko! Po ładnej akcji Lucas Vazquez dośrodkował w kierunku Moraty, ale na przeszkodzie stanął David Lomban. Do dobitki dopadł jeszcze Danilo, który trafił w słupek!

7
3
3
3
4
58'
ZMIANA

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Karim Benzema.

7
4
5
5
9
58'

Aktywny Lucas Vazquez strzelił po ziemi w boczną siatkę. Niewiele zabrakło!

7
4
5
5
7
55'

Spokojny początek drugiej połowy. Real nie podkręca tempa.

7
2
5
4
6
50'

Groźny atak Granady zastopował Fabio Coentrao. Gospodarze starają sie zdobyć honorową bramkę.

10
7
7
7
8
47'

Alvaro Morata po raz pierwszy w karierze zdobył 20 goli na wszystkich frontach. A przecież jest w tym sezonie jedynie zmiennikiem Karima Benzemy.

18
7
2
1
1
46'

Początek II połowy.

10
6
3
3
2
46'
ZMIANA

Granada. Schodzi: Rene Krhin. Wchodzi: David Lomban.

David Lomban #6
2
2
2
2
1
45'

To musiało być 5:0! Lucas Vazquez trafił w golkipera, a Casemiro, mając przed sobą pustą bramkę, posłał piłkę nad poprzeczką!

13
12
10
16
18
42'

Poprzeczka ratuje Granadę! Po kapitalnej akcji Lucas Vazquez huknął z lewej nogi i piłka prześlizgnęła się po konstrukcji bramki gospodarzy.

14
9
9
10
14
42'

Druga próba Uche Agbo z dystansu i druga bardzo nieudana. Piłka na trybunach.

3
5
2
3
2
38'

Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Uche Agbo. Na stadionie Granady słychać gwizdy.

4
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Marco Asensio. 4:0!!! Morata oszukał rywala jak juniora i z ostrego kąta uderzył nad interweniującym Ochoą!

88
42
16
15
21
30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Danilo.

3:0!!! Danilo z końcowej linii wycofał do Moraty, który popisał się kapitalnym strzałem! Piłka zanim wpadła do siatki odbiła się jeszcze od poprzeczki.

100
60
12
18
28
25'

Po drugiej bramce dla Realu niewiele dzieje się na boisku. To Granada ma przewagę w posiadaniu piłki.

7
3
6
6
12
21'

Pierwszy strzał Granady w meczu. Foulquier z ok. 25 metrów posłał piłkę daleko obok bramki.

14
7
3
5
3
18'
ZMIANA

Granada. Schodzi: Aly Malle. Wchodzi: Uche Agbo. Trener nie wytrzymał! Zmiana nie jest efektem żadnej kontuzji!

4
15'

Spokojna gra Realu. "Królewscy" mieli 2 sytuacje i obie wykorzystali. Teraz Granada stara się zaatakować rywala.

15
4
4
5
6
11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Fabio Coentrao. Coentrao zacentrował na głowę niepilnowanego Jamesa, który uderzył tuż przy słupku. Szykuje się pogrom!

125
63
17
20
29
6 '

Granada ma problem z wyjściem z własnej połowy, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty/

18
10
7
8
11
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Lucas Vazquez. Co za początek w wykonaniu Realu Madryt! Vazquez zagrał wzdłuż linii bramkowej i z najbliższej odległości do siatki trafił James!