5
89'
89'
87'

Blisko piątego gola dla Realu! Nacho tym razem znalazł w polu bramkowym Marco Asensio, jednak jego strzał obronił golkiper Sevilli.

12
5
5
5
6
84'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Nacho.

Po meczu! Z końcowej linii Nacho wycofał do Kroosa, który po płaskim strzale z bliskiej odległości trafił na 4:1.

28
83'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez.

12
7
6
13
22
82'

Z ostrego kąta nad poprzeczką strzelił Lucas Vazquez.

16
7
7
8
8
80'

27
80'

Żółtą kartkę otrzymał Joaquin Correa.

22
13
8
10
11
78'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Toni Kroos.

Kapitalny gol dla Realu Madryt! Kroos wycofał na 15. metr, skąd świetnym strzałem popisał się Ronaldo. Piłka zanim wpadła do siatki odbiła się od poprzeczki.

122
63
20
16
40
75'

Sergio Ramos główkował po rzucie wolnym, ale został zablokowany.

18
8
8
11
17
72'

Real. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: Luka Modrić.

29
20
7
10
10
70'

Spore zamieszanie w polu karnym Sevilli, jednak nieczysto w piłkę trafił Sergio Ramos.

12
5
6
12
13
66'

Real miał rzut wolny z okolicy linii bocznej pola karnego. Do bramki 26. metrów, a piłkę po strzale Cristiano Ronaldo wypiąstkował Sergio Rico.

17
10
8
11
13
62'

Niestety po przerwie widowisko "siadło". Oprócz bramki nie byliśmy świadkami groźnych okazji.

9
5
5
15
7
60'

Real. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Lucas Vazquez.

28
14
10
14
9
60'

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Casemiro. Kolumbijczyk dziękuje za swój występ kibicom na Santiago Bernabeu. Czyżby to było jego pożegnanie z Realem?

20
15
15
44
13
56'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata.

19
12
13
17
27
53'

Ostra dyskusja na linii Cristiano Ronaldo - Alvaro Morata. To nie jest dobry dzień dla środkowego napastnika Realu Madryt.

14
12
28
12
14
49'

Gol! Strzelił Stevan Jovetić. Asystował mu Vitolo. Napastnik Sevilli w końcu się wstrzelił! Po ładnej zespołowej akcji Vitolo wystawił piłkę na 20. metr, a Czarnogórzec spokojnie przymierzył i trafił tuż przy słupku bramki Realu.

11
46'
Czy bramka Nacho powinna zostać uznana?
29
15
10
9
15
40'

Stevan Jovetić po raz trzeci! Napastnik Sevilli zagrał z klepki z kolegą z drużyny, znalazł się przed golkiperem, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Keylor Navas!

13
9
12
8
11
39'

W takiej sytuacji Nacho zdobył gola na 1:0. Piłkarze Sevilli wyraźnie nie spodziewali się tego strzału.

14
7
4
4
9
38'

20
36'

Ciekawe spotkanie na Santiago Bernabeu. Powinny dzisiaj paść jeszcze bramki.

9
2
1
1
1
32'

Ależ blisko!!! Stevan Jovetić znów obił aluminium! Czarnogórzec popisał się cudownym lobem nad golkiperem, jednak piłka odbiła się tylko od poprzeczki.

19
7
11
11
16
31'

Powinna być bramka dla Sevilli! Joaquin Correa wpadł w pole karne, ale strzelił z ostrego kąta w nogi Navasa.

8
4
3
7
14
29'

Piłkę po słabym strzale głową Joveticia spokojnie złapał Keylor Navas.

15
8
3
2
7
28'

Sevilla miała rzut wolny w pobliżu narożnika pola karnego, jednak Stevan Jovetić strzelił wprost w głowę Cristiano Ronaldo.

12
6
7
3
3
25'

Obrona Sevilli jest dziurawa jak ser szwajcarski. Danilo bez problemu minął rywala, stanął przed świetną okazją, jednak zamiast strzelić, zagrał do środka, gdzie stał defensor gości.

9
2
2
4
5
24'

To gol numer 400. dla Cristiano Ronaldo w barwach Realu Madryt.

35
18
7
5
15
23'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

2:0!!! Uderzenie Jamesa obronił Sergio Rico, ale w odpowiednim miejscu stał Ronaldo, który trafił do pustej bramki!

137
63
25
26
66
21'

Kolejny sprytny strzał Joveticia! Tym razem insynktownie nogami obronił Keylor Navas.

21
7
2
4
10
20'

Szansa dla Sevilli! Goście długo rozgrywali piłkę aż ta w końcu trafiła na 15. metr do Joveticia. Czarnogórzec huknął i pomylił się dosłownie o centymetry - trafił w spojenie słupka z poprzeczką!

9
6
5
3
12
17'

To 62. mecz z rzędu Realu Madryt z bramką na koncie. "Królewscy" tym samym pobili historyczny rekord Bayernu Monachium.

8
5
5
1
3
16'

Sevilla wyraźnie pogubiona po tej bramce. Goście mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

16
10
3
2
2
12'

Kuriozalny gol dla Realu Madryt, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty

7
1
1
3
10
10'

Gol! Strzelił Nacho. Nieprawdopodobna sytuacja! Real wywalczył rzut wolny na 20. metrze, Sevilla nie ustawiła jeszcze muru, a do piłki podbiegł już Nacho, który uderzył po ziemi w światło bramki. Sergio Rico nawet się nie ruszył, a sędzia uznał bramkę, mimo olbrzymich pretensji piłkarzy gości.

Real Madryt
126
62
29
28
86
9'

Ależ okazja dla Realu Madryt! Alvaro Morata wyszedł do sytuacji sam na sam, jednak świetnie piłkę spod jego nóg wyjął bramkarz Sevilli.

9
7
3
6
4
8'

Pierwsza interwencja Keylora Navasa. Bramkarz Realu złapał piłkę na raty po płaskim strzale Vitolo.

7
3'

Cristiano Ronaldo przyjął piłkę przed polem karnym, zwiódł rywala i oddał strzał, który zatrzymał się na głowie defensora Sevilli.

12
5
4
2
7
19:12

Jeśli Real Madryt zdobędzie w 3 ostatnich meczach (1 zaległy) 7 punktów na pewno sięgnie po mistrzostwo.