Zakończony
SD Eibar
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Suarez powinien trafić na 4:2, ale gola nie było. Po chwili z piłką w pole karne wpadł Mesii i płaskim strzałem ustawił wynik gry na 4:2!

133
63
18
31
49
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

28
17
11
11
16
88'

Jordi Alba jednak wrócił do gry. Goście starają się doprowadzić do wyrównania.

29
21
7
11
12
85'

Urazu doznał Alba, będzie potrzebna zmiana.

28
15
23
42
37
83'
ZMIANA

Eibar. Schodzi: Gonzao Escalante. Wchodzi: Christian Rivera.

7
82'

Kibice Barcelony śpiewem dziękują trenerowi gospodarzy za pracę w klubie.

65
35
11
12
15
81'

Barcelona prowadzi, gra w przewadze. Niewiele wskazuje, że gospodarze nie wygrają meczu.

25
17
10
17
24
78'

Barcelona dąży do podwyższenia wyniku. Długo gospodarze męczyli się z rywalem, ale ostatecznie udało im się go złamać.

38
16
10
14
25
77'
ZMIANA

Eibar. Schodzi: Sergi Enrich. Wchodzi: Alejandro Galvez.

Sergi Enrich #9
16
5
9
9
10
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Messi uderzył w prawy róg. Piłka po rękach bramkarza wpadła do bramki. 3:2!

118
52
22
39
105
74'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ander Capa.

52
37
16
31
56
74'

W polu karnym faulowany był Neymar i będzie kolejny rzut karny dla gospdoarzy!

34
19
5
18
47
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Paco Alcacer. Po dośrodkowaniu lot piłki przedłużył Alcacer, a Suarez wbił ją do bramki z kilku metrów, z dość trudnej pozycji.

103
47
25
41
109
73'

Fatalny mecz rozgrywa Messi. Argentyńczyk zmarnował już kilka doskonałych sytuacji, w tym rzut karny!

41
27
7
9
20
71'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Paco Alcacer.

25
15
12
9
13
70'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Lionel Messi! Messi mocno uderzył, ale trafił w wystawioną przez bramkarza rękę!

84
109
31
39
65
69'

Będzie rzut karny dla Barcelony. Podcięty w polu karnym zdaniem sędziego był Alba. Dziwna decyzja sędziego.

32
19
21
18
66
67'
ZMIANA

Eibar. Schodzi: Ruben Pena. Wchodzi: Pedro Leon.

8
67'

Neymar powinien doprowadzić do wyrównania, ale spudłował w świetnej sytuacji!

22
22
11
15
16
63'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! David Junca. Barcelona wraca do gry! Neymar trafił w słupek, a Junca chciał wybić piłkę z przedpola bramkowego. Nie udała mu się ta sztuka. Futbolówka odbiła się od obrońcy i wpadła do siatki!

116
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Takashi Inui. Barcelona grała, a goście skontrowali gospodarzy. Po trójkowej akcji piłka trafiła pod nogi Inui, a ten mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Piłka ponownie odbiła się od poprzeczki. 0:2!

160
101
42
43
72
60'

Barcelona wciąż przeważa, ale wciąż nie potrafi zmusić do kapitulacji bramkarza rywala. Fatalna skuteczność.

17
10
4
6
7
56'

Nieprawdopodobne! Suarez do Messiego, ten zwlekał z uderzeniem i ostatecznie z kilku metrów nie trafił w bramkę. To był dwustuprocentowa sytuacja!

24
29
17
15
17
54'

15
52'

Kolejny strzał oddał Iniesta i po raz kolejny bramkarz gości lepszy.

18
9
5
17
18
50'

Piłkę otrzymał w polu karnym Iniesta, ale jego strzał odbił bramkarz. Dobitkę Suareza zablokowali obrońcy.

14
7
3
8
14
50'

Grę prowadzą gospodarze, ale wyjścia graczy Eibar wyglądają bardzo groźnie.

14
5
6
7
5
46'

Inuj przedarł się z piłką z boku pola karnego, jego strzał z ostrego kąta trafił w bramkarza!

10
7
7
9
7
46'

Gramy po przerwie!

10
9
6
4
3
46'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Andre Gomes.

16
5
8
11
10
45'

Powinno być 2:0 dla goście. Ruben Pena nie potrafił wykorzystać świetnej okazji! Płaski strzał Kike odbił bramkarz, a dobijający z kilku metrów Pena nie trafił w bramkę!

19
17
4
17
11
42'

Messi do Iniesty, ten musiał uderzać mając piłkę za plecami. Nie miał prawa trafić do bramki.

9
4
5
13
6
40'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

19
11
5
18
20
39'

Barcelona mogła zdobyć już kilka bramek, gospodarze wciąż jednak przegrywają.

20
13
5
13
16
36'

Rozgrzał się bramkarz gości. Strzelał Suarez, Yoel kapitalnie interweniował!

24
11
7
8
14
33'

Rakitić w wyśmienitej sytuacji, ale trafił w bramkarza!

20
13
7
8
13
32'

Coraz większa dominacja Barcelony, ale gospodarze wciąż nie potrafią oddać mocnego, celnego strzału.

16
5
2
5
10
30'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Capa.

18
12
4
5
12
26'

Kolejna składna akcja Barcelony. Po raz kolejny zabrakło jednego strzału. Tym razem obrońca uprzedził nadbiegającego Neymara.

21
14
4
11
18
23'

Barcelona rozkręca się. Neymar dograł Messiego, którego w ostatnim momencie powstrzymał obrońca.

19
12
9
11
14
22'

Ładna kontra Barcelony, ale gospodarze przesadzili z koronkowym rozgrywaniem akcji.

12
12
2
5
7
20'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzao Escalante. Optyczną przewagę uzyskała Barcelona, ale goście nie zamierzają kurczowo bronić skromnego prowadzenia.

SD Eibar
18
12
3
6
7
18'

Strzał oddał Messi, ale anemiczna próba nie mogła zaskoczyć bramkarza gości.

21
16
6
12
13
14'

Akcja Suareza z Albą, piłka w bramce, ale arbiter gola nie uznał. Powód? Spalony.

21
32
10
16
24
13'

Z linii pola karnego uderzał Luis Suarez. Strzał z dobrej pozycji był jednak bardzo niecelny.

14
7
7
12
17
11'

Dużą ochotę do gry przejawiają goście. Gospodarze wyraźnie nie wierzą w możliwość odrobienia strat.

11
14
5
10
19
8'

Powinno być 1:1! Suarez sam na sam z bramkarzem, miał sporo czasu i miejsca, ale nie trafił w bramkę!

34
21
9
13
29
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Takashi Inui. Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony, piłka minęłą wszystkich zawodników i trafiła pod nogi Inui, a ten natychmiast uderzył z ok. ośmiu metrów. Futbolówka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki! 0:1!

196
114
38
52
92
7'

Wciąż aktywnie w ofensywie goście. Barcelona czeka na swoją szansę.

11
8
5
11
14
4'

Real już prowadzi, nadzieje Barcelony na tytuł są minimalne.

37
28
7
25
20
3'

Odważnie rozpoczęli goście. Kike wpadł z piłką w pole karne, w ostatnim momencie skutecznie interweniował Marlon.

17
6
8
5
9
19:30

Spotkanie poprowadzi Alejandro Hernandez.

15
9
8
5
6
19:30

Barcelona chcąc sięgnąć po tytuł musi zwyciężyć i liczyć na cud, czyli porażkę Realu Madryt w meczu wyjazdowym z Malagą.