14
10
27
90'

Keylor Navas!!! Bramkarz Realu kapitalnie sparował piłkę na poprzeczkę po strzale Gonzalo Castro!

77
39
20
11
17
88'

Po strzale Moraty skutecznie do boku interweniował Carlos Kameni. Po chwili Kameruńczyk obronił nogą uderzenie Modricia.

20
9
10
16
27
86'

Marcelo zbiegł do środka i uderzył wysoko nad poprzeczką.

29
14
6
17
18
82'

Senna końcówka. Niedługo rozpocznie się wielkie świętowanie!

43
25
11
15
21
78'

Malaga się przebudziła! Ignacio Camacho groźnie główkował i piłka prześlizgnęła się po górnej siatce bramki Realu.

35
18
14
17
31
76'

Keylor Navas przerzucił piłkę nad poprzeczkę po strzale Mikela Villanuevy.

43
23
14
10
16
76'

FC Barcelona prowadzi 3:2, ale zdobędzie mistrzostwo tylko w przypadku porażki Realu Madryt z Malagą.

26
23
9
17
20
75'

Bardzo niecelnie główkował Charles.

18
9
4
6
5
73'
ZMIANA

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

52
31
14
9
12
72'
ZMIANA

Malaga. Schodzi: Jony. Wchodzi: Sergio Duda.

7
71'

Karim Benzema trafił do siatki, ale był na ewdentnym spalonym.

20
21
20
29
20
70'

W ostatnich minutach niewiele dzieje się na La Rosaleda. Real Madryt 20 minut od mistrzostwa!

35
29
8
7
15
69'
ZMIANA

Malaga. Schodzi: Sandro Ramirez. Wchodzi: Charles.

13
5
6
3
7
66'
ZMIANA

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Mateo Kovacić.

33
17
10
5
7
66'
ZMIANA

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: James Rodriguez.

42
24
10
6
10
61'

FC Barcelona przegrywa z Eibar już 0:2! Kibice Realu zaczynają świętowanie.

86
61
11
12
15
60'
ZMIANA

Malaga. Schodzi: Keko. Wchodzi: Gonzalo Castro.

Keko #20
17
6
5
4
4
59'

Keylor Navas kocur! Kostarykanin złapał w powietrzu piłkę po groźnym strzale z główki Ignacio Camacho.

27
21
9
3
8
58'

Keko podciął piłkę nad golkiperem i pod presją na korner wybił Raphael Varane.

11
10
5
5
7
57'

10
56'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Kameni.

33
17
7
6
10
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema.

2:0!!! Po rzucie rożnym w bramkarza strzelił Sergio Ramos, a skuteczną dobitką popisał się Benzema! Real o k rok od tytułu!

Real Madryt
217
125
32
35
59
51'

Cristiano Ronaldo po dłuższym czasie opuścił boisko o własnych siłach. Sędzia nie odgwizdał faulu na Portugalczyku.

22
19
12
57
33
50'

Cristiano Ronaldo padł na murawę jak rażony piorunem. Portugalczyk od razu zrzucił ochraniacz.

16
13
15
37
25
49'

Ładna akcja Recio, który uciekł rywalom i strzelił wprost w Navasa.

10
4
3
5
9
46'

Początek drugiej połowy!

21
12
4
3
4
45'

Sędzia doliczył minutę.

23
14
4
3
10
41'

Coraz groźniejsza jest Malaga! Keko główkował tuż obok spojenia słupka z poprzeczką.

20
13
6
8
22
38'

Sandro Ramirez! Były napastnik Malagi huknął z okolicy narożnika pola karnego i piłka niemalże prześlizgnęła się po słupku bramki Realu!

19
13
9
8
17
38'

Sandro Ramirez szuka bramki! Tym razem strzelał bezpośrednio z rzutu rożnego! Golkiper Realu wypiąstkował na kolejny korner.

11
5
7
3
19
36'

Znów Toni Kroos! Niemiec strzelił jak z armaty zza pola karnego, Carlos Kameni wypluł piłkę przed siebie, ale zdążył jeszcze uprzedzić Benzemę.

12
8
18
6
8
34'

Toni Kroos huknął soczyście z dystansu, ale trafił wprost w golkipera Malagi.

12
9
14
10
13
34'

Powinno być 2:0!!! Karim Benzema zagrał płaską piłkę, minął się z nią Isco, a akcję mógł skutecznie wykończyć Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił po ziemi i kapitalnie interweniował Carlos Kameni.

11
11
10
10
23
30'

Ostre spięcie! Marcelo przypadkiem nadepnął na rywala i piłkarzy musiał rozdzielać sędzia. Obyło się bez kartek.

10
9
16
6
7
28'

Cristiano Ronaldo został zablokowany w polu karnym. Po chwili bardzo niecelnie z powietrza uderzył Toni Kroos.

15
11
8
18
13
25'

Sergio Ramos główkował nad poprzeczką.

28
18
11
19
18
23'

Taką piłkę jakimś cudem wyciągnął Keylor Navas:

72
47
26
10
12
22'

Keylor Navas może kontynuować grę.

55
27
4
4
9
21'

Keylor Navas rewelacyjnie interweniował, jednak przy okazji zderzył się ze słupkiem i potrzebuje interwencji lekarzy.

17
11
22
36
17
21'

Ależ blisko wyrównania!!! Sandro Ramirez kapitalnie huknął pod poprzeczkę bramki Realu, ale jeszcze lepszą paradą popisał się Keylor Navas!

35
18
9
3
13
18'

Ciekawe i żywe widowisko w Maladze. Gospodarze nie rezygnują i coraz chętniej atakują na bramkę Realu.

9
9
7
14
25
14'

Karim Benzema groźnie uderzył z bardzo ostrego kąta i piłka po nodze rywala przeleciała obok słupka.

19
11
8
12
8
13'

Sandro Ramirez ruszył lewym skrzydłem i strzelił z narożnika pola karnego w kierunku bliższego słupka. Keylor Navas zaliczył pierwszą interwencję.

27
15
4
4
13
13'

Real Madryt pędzi po mistrzostwo, a my przypominamy o naszym profilu na Facebooku -> https://www.facebook.com/SportoweFakty

16
9
3
1
10
12'

Fatalny strzał z dystansu Jony'ego. Piłka na trybunach.

18
7
2
6
8
11'

Isco zacentrował w pole karne do Benzemy, ale Francuz miał mało miejsca, a na dodatek źle przyjął sobie piłkę.

10
7
3
22
8
7'

Tymczasem w Barcelonie gospodarze niespodziewanie przegrywają z Eibar 1:0. Na tę chwilę Real Madryt ma aż 6 punktów przewagi nad wiceliderem.

53
35
10
9
8
5'

Danilo uderzył z ostrego kąta w boczną siatkę. Boczny defensor powinien zagrywać w kierunku Benzemy.

14
6
4
33
16
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Isco. Rewelacyjny początek dla Realu Madryt!!! Isco wypuścił w uliczkę Ronaldo, który minął golkipera i trafił do pustej bramki!