AS Roma

3:2
Zakończony

Sampdoria Genua

Gol! Strzelił Francesco Totti. "Il Capitano" zmylił Viviano i zapewnił Romie komplet punktów!

90+3'

Rzut karny dla Romy! Skriniak podciął Dzeko!

90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar.

90'

Jeszcze tylko trzy minuty gry w Rzymie.

90'

Gospodarze zamknęli piłkarzy Sampdorii na ich połowie, ale nie potrafią zagrozić Viviano.

88'

Iturbe przedarł się lewą flanką, po czym dośrodkował wprost w ręce Viviano.

86'

Zaczyna się śpieszyć zawodnikom Romy, tymczasem Sampdoria broni się z dala od własnej bramki.

83'

Niewiele ciekawego dzieje się w ostatnich minutach. Dla Romy remis byłby sporym niepowodzeniem.

80'

Odzyskali rezon podopieczni Marco Giampaolo i teraz to Sampdoria nieznacznie przeważa.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Jesus.

74'

Teraz przed szansą stanął Mohamed Salah, lecz również Egipcjanin nie trafił w światło bramki. Czy Roma zdoła zadać zwycięski cios?

73'

Beznadziejny strzał Dzeko po dokładnym podaniu Tottiego. To była kolejna okazja dla Romy.

69'

Nieco zelżały ataki Romy, natomiast Sampdoria po przerwie wyłącznie się broni. To zupełnie inny zespół niż w I połowie.

66'

Sampdoria. Schodzi: Luis Muriel. Wchodzi: Ante Budimir.

66'

Wielka szansa przed Salahem, jednak Egipcjanin główkował nad poprzeczką w idealnej pozycji! Powinno być 3:2.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Jacopo Sala.

61'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Francesco Totti. Akcja rezerwowych i wyrównanie! Kapitalne podanie Tottiego na wolne pole do Dzeko, który tym razem wygrał pojedynek z Viviano.

58'

Następna szansa dla Romy! Dzeko został wypuszczony w uliczkę, jednak uderzył tuż obok słupka.

55'

Dzeko uprzedzony w polu karnym. Bośniak już szykował się do oddania strzału głową.

53'

Osłabł napór Giallorossich. Mecz znów jest wyrównany.

50'

Totti dośrodkował z rzutu wolnego na głowy kolegów, ale Manolas minął się z piłką! Roma w natarciu.

48'

Sprzed pola karnego huknął Radja Nainggolan, ale nie trafił w światło bramki.

47'

Ależ kapitalna interwencja Viviano po strzale Strootmana! Kibice Romy widzieli już piłkę w siatce!