AS Roma
90+5'

Płasko sprzed pola karnego strzelił Francesco Totti - metr obok słupka.

90+4'

Co za kocioł w polu karnym Violi! Ciprian Tatarusanu obronił strzał El Shaarawy'ego z ostrego kąta, a dobitka Dzeko z kilkunastu metrów została zablokowana.

90'

Doliczone 4 minuty.

87'

Po dośrodkowaniu Tottiego z rzutu rożnego wyraźnie nad bramką główkował Edin Dzeko.

84'

Zmiana w Fiorentinie. Cristoforo zastąpił Kalinicia.

82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Milan Badelj.

Roma swoją szansę zmarnowała, za to gospodarze byli skuteczniejsi! Mocny płaski strzał sprzed pola karnego oddał Badelj, piłkę przepuścił pod nogami Kalinić i Szczęsny skapitulował.

3
80'

Teraz goście byli blisko! Z obrębu pola karnego uderzył Radja Nainggolan i Violę uratował słupek.

1
79'

Przerwa w grze, Nenad Tomović ucierpiał w przypadkowym zderzeniu z kolegą z drużyny.

1
79'

Gdyby Roma wygrała różnicą trzech bramek, objęłaby pozycję lidera Serie A. Ten scenariusz jest już raczej nierealny, rzymianie wciąż jednak walczą o choćby skromny triumf, który pozwoliłby im dogonić Juventus.

1
78'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Francesco Totti.

77'
ZMIANA
72'

Stephan El Shaarawy znalazł się z piłką w polu karnym, miał okazję do strzału z ostrego kąta, ale zdecydował się na podanie i to nie było właściwe wyjście. Gospodarze się wybronili.

1
67'

Po rzucie rożnym do strzału doszedł zupełnie niepilnowany Nikola Kalinić, nie wykończył tego jednak idealnie i to ułatwiło interwencję Szczęsnemu.

1
66'

Z prawego skrzydła zacentrował Federico Bernardeschi, ale zagrożenie oddalił Daniele De Rossi.

1
63'

Z ostrego kąta mocno uderzył Diego Perotti, ale piłka poleciała dokładnie tam, gdzie stał Ciprian Tatarusanu.

1
62'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alessandro Florenzi.

62'

Radja Nainggolan zablokowany przy próbie mocnego strzału z narożnika boiska.

1
58'

Josip Ilicić wyszedł na czystą pozycję, strzału jednak nie oddał, bo znakomicie uprzedził go Wojciech Szczęsny.

1
55'

Nikola Kalinić miał doskonałą okazję w polu karnym, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu Kostas Manolas!

1
54'

Bramek na razie nie oglądaliśmy, ale na tempo nie można narzekać. Nie brakuje też sytuacji, bo oba zespoły są nastawione ofensywnie.

1
52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
50'

Zablokowany strzał Dzeko z ostrego kąta po płaskiej centrze Salaha.

1
48'

Kapitalna interwencja Szczęsnego, który instynktownie obronił potężną bombę Milicia z ostrego kąta!

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
44'

Mohamed Salah miał trochę miejsca na 18. metrze, mimo to uderzył nad poprzeczką.

1
43'

Sprzed pola karnego na wiwat uderzył Josip Ilicić i wyraźnie spudłował.

1
41'

Po dośrodkowaniu Perottiego z rzutu wolnego nad poprzeczką główkował Edin Dzeko. Był tam jeszcze rykoszet.

1
37'

Co za pudło Dzeko! Napastnik Romy uciekł obrońcom Violi, miał przed sobą tylko Tatarusanu, ale huknął z 7 metrów wysoko nad bramką.

1
36'

Zupełnie nieudana centra Milicia i piłka opuściła boisko.

34'

Teraz lepszy fragment w wykonaniu Fiorentiny, Roma w dość głębokiej defensywie.

31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Carlos Sanchez.

1
30'

Edin Dzeko padł w polu karnym po starciu z Tomoviciem, domagał się jedenastki, ale sędzia puścił grę.

1
26'

Bardzo groźna kontra Violi, ale Josip Ilicić nie zdołał oddać strzału, bo najpierw zbyt długo holował piłkę, a potem w polu karnym osaczyło go kilku rywali.

1
25'

Roma w natarciu, ale nie można powiedzieć, że gospodarze bronią się rozpaczliwie.

1
21'

Zbyt mocne dośrodkowanie Florenziego z rzutu wolnego, piłka opuściła boisko.

1
18'

Znów groźnie w polu karnym Violi! Potężnie z woleja uderzył Edin Dzeko, na szczęście dla gospodarzy wprost w Tatarusanu.

1
15'

Mogło być 1:0 dla Romy! Po świetnym dośrodkowaniu Florenziego tuż obok słupka główkował Edin Dzeko.

1
14'

Gospodarze krótko rozegrali rzut wolny, a następnie beznadziejnie dośrodkował Josip Ilicić. Piłka nie doleciała nawet do pola karnego.

1
10'

Bardzo wolno rozkręca się mecz we Florencji. Roma zniwelowała przewagę gospodarzy i teraz gra toczy się w środkowej strefie.