Serie A: 4. kolejka
18 wrz 2016 18:00
90+2'

Mistrzowie Włoch ambitnie walczą o wyrównanie, ale cały czas najbardziej w oczy rzucają się proste błędy.

90'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Ever Banega.

Inter Mediolan
2
89'

Miralem Pjanić złapany na spalonym.

88'

Znakomity powrót Joao Mirandy pozwolił uprzedzić Higuaina.

86'

Ivan Perisić zablokowany przez obrońcę. Inter chce przypieczętować zwycięstwo, które jest już blisko.

85'

Do końca meczu pozostało około pięciu minut. Juventus zdoła odwrócić losy tej rywalizacji?

83'

Bardzo groźne uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego Miralema Pjanicia.

81'

Teraz to gospodarze mieli całą furę szczęścia! Bliski zdobycia gola był Gonzalo Higuain!

78'

Gol! Strzelił Ivan Perisić.

Wejście smoka! Rezerwowy gracz Interu daje prowadzenie ekipie z Mediolanu, pokonując Buffona strzałem głową!

2
1
75'

Inter. Schodzi: Gary Medel. Wchodzi: Felipe Melo.

72'

Końcówka będzie emocnonująca, tym bardziej, że niektórych piłkarzy Interu zaczynają łapać skrucze.

70'

Inter. Schodzi: Eder. Wchodzi: Ivan Perisić.

68'

Gol! Strzelił Mauro Icardi.

Zaczyna się meczycho! Znakomita odpowiedź Interu, Mauro Icardi efektownym strzałem głową pokonał Buffona!

1
66'

Gol! Strzelił Stephan Lichtsteiner. Asystował mu Alex Sandro.

Alex Sandro przedarł się lewym skrzydłem, wykorzystał bierność obrońców i podał do walczącego o pozycję Lichtsteinera, który z bliska wpakował piłkę do siatki!

65'

Goście z Turynu mają problem. Zmiany wydają się być konieczne.

63'

Piękna akcja Interu! Antonio Candreva zamienił świetne podanie Icardiego na minimalnie niecelne uderzenie! Zabrakło centrymetrów!

60'

Alex Sandro odzyskał piłkę, ale zdaniem sędziego zrobił to niezgodnie z przepisami.

58'

Coraz mocniej kotłuje się w polu karnym Juve! Przed chwilą kolejny raz piłka trafiła do Mauro Icardiego.

55'

Eder! Mocne uderzenie z dystansu, rykoszet i futbolówka przeszła obok bramki. Rzut rożny dla Interu.

54'

Bardzo niepewnie prezentuje się defensywa Juventusu. Gospodarze wyglądają dużo korzystniej i to oni są bliżej zdobycia bramki.

52'

Antonio Candreva wstrzelił piłkę w pole karne gości, gdzie niespodziewany błąd zaliczył Gianluigi Buffon. Doświadczony Włoch miał szczęście, że nie było obok niego żadnego z rywali.

51'

Inter w ataku pozycyjnym. Juventus jak na razie dobrze ustawiony.

49'

Massimiliano Allegri aktywny przy linii bocznej, widać, że ma wiele do przekazania swoim podopiecznym.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Medel.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Kwadwo Asamoah.

45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

43'

Tktyczne szachy może rozstrzygnąć geniusz jednego z piłkarzy. Kogo typujecie do tej roli?

40'

Wystarczyło tylko trochę ponarzekać i już oglądamy ciekawsze zawody.

35'

Teraz to Inter miał prawdziwą "setkę"! Mauro Icardi wykorzystał błąd jednego z rywali i uderzył tuż obok dalszego słupka! Gianluigi Buffon byłby bez szans!

38'

Słupek ratuje gospodarzy. Bardzo groźne uderzenie z dystasu!

34'

W końcu coś się zadziało! Sandor świetnie wypatrzył Samiego Khedirę, a ten zmarnował doskonałą sytuację przez anemiczny strzał głową!

31'

Póki co hit Serie A rozczrowuje. Miejmy nadzieję, że ulegnie to zmianie jeszcze przed przerwą.

29'

Antonio Candreva miał okazję z rzutu wolnego. Uderzył jednak nieskutecznie.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Barzagli.

24'

Szykuje się pierwsza zmiana w zespole mistrza Włoch. Medhi Benatia nie może grać dalej.

23'

Eder w indywidualnej akcji postraszył Juventus! Uderzenie gracza Interu przeszło obok słupka!

21'

Futbolówka trafiła do Miralema Pjanicia, którego uderzenie zostało zblokowane.

19'

Żółtą kartkę otrzymał Stephan Lichtsteiner.

17'

D'Ambrosio. ruszył odważnie do przodu, ale jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

15'

Gary Medel zdecydował się na uderzenie z dystansu. Mocno, ale wysoko nad poprzeczką.

15'

Przenieliśmy się pod drugą bramkę. Inter wznowił grę spod chorągiewki, ale nie zagroził Buffonowi.

13'

Centra Dybali padła łupem Jeisona Murillo.

12'

Udany powrót Medela, rzut rożny dla gości z Turynu.

11'

Mauro Icardi walczył w powietrzu z Giorgio Chiellinim. Górą defensor Starej Damy.

10'

Niezłe dośrodkowanie z rzutu wolnego, nieczysty strzał głową oddał Mauro Icardi, ale skończyło się na strachu wśród kibiców Juventusu.

9'

Pierwsze minuty póki co przepełnione dużą dawką nerwów. Widać, że presja ciąży obu stronom.

7'

Mogło być ciekawie, ale Asamoah popełnił błąd w ofensywie.

6'

Dośrodkowanie Dybali, ale dobrze we własnym polu karnym ustawiony był Davide Santon.

5'

Stały fragment gry dla Juventusu.

3'

Indywidualna akcja Dybali na prawym skrzydle. Argentyńczyk wywalczył rzut rożny dla Juventusu.

1'

Podanie do Khediry na wolne pole, ale Niemiec zdaniem sędziego znajdował się na ofsajdzie.

17:49

Minuta ciszy przed pierwszym gwizdkiem.

17:49

Przywitanie kapitanów Mauro Icardiego z Gianluigim Buffonem.

17:49

Wielu kibiców przybyło dzisiaj na San Siro. Zamierzają dać duże wsparcie gospodarzom, którzy nieudanie zaczęli nowy sezon.