Źle wykonał rzut wolny Fernandes, który posłał piłkę prosto w mur.

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Gustavo Gomez.

90'

Linetty faulowany tuż przed polem karnym. Będzie jeszcze okazja dla Sampdorii.

88'
85'

Gol! Strzelił Carlos Bacca. Asystował mu Suso. A jednak Milan! Po błędzie Skriniara Suso idealnie dograł do Baccy, który wie, jak wykorzystywać sytuację sam na sam. Celny strzał Kolumbijczyka przy słupku, Viviano bezradny.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Muriel, który cieszył się z gola, ale czujny sędzia dostrzegł, że pomagał sobie ręką.

Sampdoria Genua
82'

Teraz Bonaventura liczył, że wywalczy karnego. Arbiter ponownie nie wskazał jednak na "wapno".

81'

W odpowiedzi Milan, ale Skriniar w ostatniej chwili poradził sobie z Baccą.

80'

Słupek uratował Milan! Niesygnalizowany strzał oddał Muriel, a spóźniony Donnarumma może mówić o sporym szczęściu!

77'

Niang bezskutecznie próbował wywalczyć rzut karny. Zdaniem sędziego Pereira nie przewinił.

75'

Silvestre przyblokował w polu karnym Baccę, który próbował strzelać z ostrego kąta.

74'

Teraz okazję miał Milan, ale Viviano w świetnym stylu obronił groźny strzał Baccy!

72'

Nieudane dośrodkowanie Bonaventury z rzutu wolnego.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Pedro Pereira.

Pedro Pereira #22
70'

Barreto skierował piłkę do bramki, ale arbiter odgwizdał spalonego i wydaje się, że popełnił błąd. Gol mógł zostać uznany.

67'

Wciąż niewiele ciekawego dzieje się w Genui, chociaż remis nie zadowoli żadnej ze stron.

60'

Sampdoria nie atakuje już z taką pasją jak przed przerwą. Wydaje się, że podopieczni Giampaolo opadli nieco z sił.

59'

Po strzale Suso sprzed pola karnego Viviano na raty złapał piłkę.

58'

Tempo gry trochę osłabło, jest za to więcej niedokładnej gry i przewinień.

54'

Przerwa w grze spowodowana urazem Calabrii.

53'

Znów pokazał się Muriel, którego strzał z 15 metrów został zablokowany. Kolumbijczykowi należy się wyróżnienie za dużą aktywność.

52'

Błyskawiczny kontratak Muriela, ale Kolumbijczyk pogubił się na 20. metrze przed bramką Milanu.

51'

Goście lepiej prezentują się po przerwie. To Milan stara się teraz atakować.

48'

Suso wpadł w pole karne i został przewrócony w starciu z rywalem. Arbiter nie zdecydował się przerwać gry.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Giacomo Bonaventura.

46'

Początek II połowy. Czy doczekamy się goli? Przed przerwą bliżsi wyjścia na prowadzenie byli gospodarze.

45'

W końcówce I połowy przycisnął Milan, który atakuje znaczną liczbą zawodników.

44'

Linetty zagrał do Muriela, ten szybko do Barreto. Pomocnik Sampdorii oddał mocny i celny strzał, ale nie zaskoczył Donnarummy.

41'

Efektowna akcja niezwykle aktywnego Muriela, ale strzał napastnika pozostawiał już wiele do życzenia.

40'

Muriel z wolnego trafił w mur złożony z zawodników Milanu. Do strzału gotowy był też Karol Linetty.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Lapadula.

36'

W drugiej linii bardzo dobrze radzi sobie Karol Linetty. Polak twardo pracuje w destrukcji i potrafi podłączyć się do akcji ofensywnych.

33'

Milan w ostatnich minutach odsunął grę od własnego pola karnego, ale wciąż lepsze wrażenie sprawia Sampdoria.

31'

Sampdoria. Schodzi kontuzjowany Jacopo Sala. Wchodzi: Pedro Pereira.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
29'

Akcja już po drugiej stronie boiska! Okazję miał Gianluca Lapadula, który w dogodnej pozycji huknął wysoko nad poprzeczką.

28'

Karol Linetty upadł w polu karnym po starciu z rywalem, ale od razu dał do zrozumienia, że faulu zawodnika Milanu nie było.

27'

Świetny kontratak w wykonaniu Praeta. Belg rozprowadził akcję, a piłka trafiła w polu karnym do Quagliarelli, ten został jednak zablokowany.

26'

Na strzał z dystansu zdecydował się Riccardo Montolivo, ale nie była to udana próba pomocnika Rossonerich.

23'

Donnarumma wybiegł przed pole karne, by uprzedzić szarżującego Quagliarellę. Sampdoria potrafi zaskoczyć defensywę Milanu.

21'

Groźna akcja Muriela w polu karnym Milanu, ale Kolumbijczyk ostatecznie nie zdołał oddać strzału na bramkę Donnarummy.

17'

Ciekawe zawody w Genui, ponieważ obie drużyny starają się atakować.

14'

Akcja już pod drugą bramką, gdzie Donnarumma uprzedził Muriela. Zakotłowało się w polu karnym Milanu.

13'

Viviano przeciął dośrodkowanie przed bramkę do Lapaduli. Mogło być groźnie dla Sampdorii.

12'

Po rzucie rożnym strzał głową zdołał oddać Silvestre, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

11'

Kapitalny strzał Torreiry z dystansu i Donnarumma końcami palców odbił piłkę!

8'

Skriniar niepewnie interweniował we własnym polu karnym. Po jego zagraniu zapachniało golem samobójczym.

6'

Po dośrodkowaniu w pole karne z powietrza strzelał Barreto. Pomocnik Sampdorii dosyć wyraźnie chybił.

5'

Indywidualna akcja Bonaventury. Reprezentant Włoch minął dwóch rywali, ale trzeci zablokował jego strzał.

4'

Calabria próbował wyjść na czystą pozycję, jednak powstrzymał go duet defensorów Sampdorii.

3'

Faul Linettego w strefie środkowej boiska. Polak, który nie opuścił w tym sezonie jeszcze ani minuty w Serie A, od początku stara się być aktywny.